Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ermirae

Ręce precz od tego tematu!!!

Polecane posty

Gość gość
wilk1946 2014.06.14 dlaczego usunałes moj wpis do tego co mnie obrazał że jak nie przeprosi to wystapie do was o jego dane i załoze mu sprawe w sadzie to chyba dla niego wazne bo ja nie zartuje. Po drugie w regulaminie który mi przedstawiłeś nie ma ani słowa o tym że nie moge prosic uczestnikow moich tematów o to zeby sie stosowali do moich kryteriow rozmumiem ze nie moge tylkotego egzekwowac gdy ktos sie nie stosuje. Jeśli jestes rzeczywiscie pracownikiem kafeterii to prosze cie zebys sie przedstawił z imienia i nazwiska oraz jakie stanoowisko zajmujesz kto jest twoim szefem i telefon słuzxbowy do niego bo ja nie zartuje z tym ze jak mnie ten mlody nie przeprosi bedzie mial sprawe w sadzie a ty bedziesz swiadkiem. Podaje ci swojego prywarnego maila którego pewnie i tak masz pawel.dmowski71@gmail.com i prosze oszybki kontakt albo doprowadz do tego zeby młody szybko mnie przeprosił i sprawe uznam za zamknieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilk1946 2014.06.14 U mnie wyglada to inaczej. Moj narzeczona zajmuje sie czyms zupełnie neutralnym aseksulanym np skrobie warzywa w kuch nie zachodze ja od tyły łapie za sz yje kłade - na twarz na blacie stolu ona probuje sie popierac ale ja jestem silniejszy pokonuje jej opor mowie do niej lez suko i zdecydowanie rozsuwam jej nogi podnosze spudnice opuszczam jej majtkireka z duza iloscia oliwwki lapie jej za c*pke iza czacynam masowac jej łechtaczkę ona nadal lekko sie opiera ale ja nie ustepuje mowie do nie ze jest mo ja suka i bede ja teraz rznał taaak długo jak bede miał ochote i tak jak bede miał ochote ona odsłownie w kilka sekund zaczyna sie robic bardzo mokra i przestaje sie opieraca kleka i wylizuje jej soczcki lize o***t po czym wstaje i zaczynam rznac ja od tytu zały czas trzymajac tak mocno zeby sie mogła wyrwać zawycza j dosc szybkodochodzi przedemna jest juz ulegla kleka przedem na zaczyna insywniynie ssac mojego penisa ale tak naprawde mocno ja widzi ze zarza wystrzele kierujeje strumien na swoje piersi kiedy jest cał w moijej s*****e na piersiach rozmasowuje to czesc wcierajac sobie w c*pke a czesc zlizuje z pakcow. I tak to w skrocie wyglada wjednym z wariantow:_) Wiec jak widzisz nic specjalnie wymyslenego kluczow jest moje zzdecydowanioe pokonywanie jej oporu i moja totalna dominacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej emi;-) Gdyby nie ten frajer ,który ma kompleksy na punkcie wilka byłby spokój.Chodzi za nami ,pieprzy od rzeczy kunel pomarańczowy.Marzyciel zbolały,śni tylko o tym ,o czym wilk pisze...moze kilka dni refleksji pomogłoby chłopczykowi.:-) Ostatni raz wypowiadam sie na temat pomarańczy! Omijam wszystko co pomarańczowe,czytam tylko co niebieskie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przeszkadzac,nie dokuczac wilkowi bo dziewczyny mają chuć!:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co pisac a nie lepiej sie spotkac w realu na ognisku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupie naiwne c**y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk założył żeńskie projekty, żeby rozmawiać sam ze sobą i jeszcze niby "bronić" swojej osoby. Zupełnie jak Duch. Chyba jadą na tych samych prochach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to sie czyms rozni? :P, :P, :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sie wilkiem podnieciły, hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna zakręcona kobietka
A nie można pogadać tu tak normalnie i po żartować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gadacie z najbardziej nielubianą osobą na kafe. To normalne, że przyjdą za nim hejterzy. Ale żeby od razu mieszać w to kompleksy wobec Wilczurka?? Bez jaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bujaj się ostry idioto. Jeśli już wytykasz błędy to mam coś dla ciebie- jak cie kobieta olala to albo odpuść albo walcz z honorem bo tak to nawet mrówki nie poderwiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk zbłaźnili się tu nie raz i nie dwa. Chociaż wy się nie błaźnijcie i nie róbcie z niego fajnego faceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ermi- rozumiem ze jesteś nie lubiana bo dogadujesz się z wilkiem? Co za bezsens . Wilk - osobiście dla mnie facet jak każdy inny i o co tyle jadu się leje ? No tak bo potrafi przyciągnąć uwagę kobiet? Więc faceci ogarnąć się i tez przyciągajcie. Zostawcie w spokoju tych co go lubią i chcą z nim gadać. Tego kwiatu pół światu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz obsesję na jego punkcie to napisz do niego na maila może załatwi ci dobrego psychiatre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimny dran
Nic nie mam do wilka pisze obszernie i wyczerpujaco nie czepia sie innych dopuki ktos go nie zaczepi a pomarancze tylko potrafia bluzgac bo sa zazdrosni wiec dziewczyny nie przejmujcie sie nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podczas przyjęcia z okazji 40-stej rocznicy ślubu poproszono Tomka, żeby wyjaśnił pokrótce, jakie są korzyści z małżeństwa z tak długim stażem. - Powiedz nam, czego się nauczyłeś przez te wszystkie wspaniałe lata z twoją żoną? - Cóż - odpowiedział Tomek - Nauczyłem się, że małżeństwo jest najlepszym nauczycielem życia. Uczy lojalności, skromności, łagodności, powściągliwości, wybaczania i wielu innych umiejętności, których nie potrzeba, gdy jest się samemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z nim żyć ani przyjaznic się nie zamierzam ale po co od razu z gownem mieszać? To dziecinne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zimny:-) coś tu zimno bez ciebie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ba sie wie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×