Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ermirae

Ręce precz od tego tematu!!!

Polecane posty

do: Pora na wyluzowanie Ty chcesz wyluzowywac jak Twoje kolezanki z ERO z ktorymi tak milo rozmawiasz sa wyzywane od kurew i najgorszych To moze Wilk wyzwie tak kobiety z Twoje rodziny zona dziewczyne siostre matke i powiem ci czas na wyluzowanie nic wielkiego sie nie dzieje!!! Tylko mi tutaj nie pisz tych bzdur ze to wirtualny swiat ERO to real tylko inna forma komunikacji. Ermira to realna kobieta siedzaca za kompem ze swoimi uczuciami i prawem do godnosci jako osby ludzkiej. Ktora weszla do przestrzeni publicznej jaka jest ERO identycznej jak ulica czy park. Taki jest na dzisiaj stan prawny w Polsce ze w zadnej z tych przestrzeni nie wolno ci ERIMRY nawet jak wytsepuje pod nickiem obrazac chamsko. Tak samo jak niemozesz obrazic kogos w parku choc jest anonimowy Wiec nie opowiadaj wiecj bzdur o wirtualnym swiecie gdzie nie obowiazuje prawo i zasady wspolzycia spolecznego bo go niema!!! To Ja jestem zgodny z norma spoleczna zapisana w prawie a ty jestes poza ta norma!!! Wiec toTy musisz sie dopasowac do Wilka a nie Wilk do ciebie!!!. Chyba ze ci sie Polska nie podoba to wyjedz do takiego kraju gdzie wolno tylko problem w tym ze na zachodzie jeszcze ostrzej jest to przestrzegana np w USA kolebce wolnosci slowa:) Nie masz racji to nie bedzie tak ze jak nie bedzie chamstwa na ERO to zniknie polowa osob i wlascieciel bedzie mniej zarabial:) Jest dokladnie odwrotnie przeceniasz ilosc chamow na ERO to jest maksymalnie 20% i sa bez znaczenia dla reklamodawcow nie takim danymi kieruja sie przy wyborze portalu do reklamy. Zanim poszedlem na swoje bylem szefem dzialu marketingu i wiem jak sie wybiera medium do reklamy To wlasnie chamy z ERO kradna pieniadze wlascicielowi Kafe Tu wchodzi mnostwo ludzi ktorzy maj kase w starszym wieku 25 do 50 to oni sa glowna sila nabywcza to o nich zabijaja sie producenci Co taki nastoletni chamski troll czy nawet dwudziestokilkuletni troll moze kupic chyba piwo i to tansze:) Przez ten zalew chamstwa ci ludzie co wchodza 25 do 50 kulturalni rezygnuja z niego masowo przez chamstwo trolli!!! Gdyby nie chamskie trolle na ERO byloby 2 razy tyle ludzi i wszystkich kulturalnych z duza kasa Amstaf, Jacek81 moga zostac ale na wlasnych tematach i nie wpieprdalac sie nikomu!!! A oni probuja steroryzowac cale ERO i na to Wilk sie nie godzi I wypierdole ich wsztstkich stad albo sie dostosuja i beda grzecznie siedzie na swoich tematach i nie wpierdalac sie gdzie ich nie chca Bardzo duzo juz osiagnalem 1. Zmienia sie klimat na ERO ludzie maja dosc chamstwa to dlatego takie dyskusje a moj temat Prawo Wilka na ERO na szczycie listy bez podbijania bo sie trolle boja ze ich wypieirdole 2. Amstaf i Jacek81 spacyfikowani wyszli publicznie natchorzy i kazdy facet to wie jak jestes facetem to tez to wiesz Glosili ze sa twardzielami co wszystkie spory z ERO w relau piesciami i nozem to sa ich slowa nie moje!!! I co sie okazalo ze przyszedl Wilk i powiedzial sprawdzam!!! I okazalo sie ze sa tchorzami co twardzielami sa tylko na ERO za kompem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilk1946 2014.06.15 Ja beda obrazac to bedziemy mieli duzo kasy z odszkodowan. Obiecuje podzielis sie z toba po połowie. Moj kumpel adwokat uwielbia takie sprawy bo kasa szybka i banalnie proste do wygrania. Ale czasami az zal patrzec jak na sali sadowej ci wirtualni twardziele rycza jak dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilku kochamy Cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilk1946 2014.06.14 U mnie wyglada to inaczej. Moj narzeczona zajmuje sie czyms zupełnie neutralnym aseksulanym np skrobie warzywa w kuch nie zachodze ja od tyły łapie za sz yje kłade - na twarz na blacie stolu ona probuje sie popierac ale ja jestem silniejszy pokonuje jej opor mowie do niej lez suko i zdecydowanie rozsuwam jej nogi podnosze spudnice opuszczam jej majtkireka z duza iloscia oliwwki lapie jej za c*pke iza czacynam masowac jej łechtaczkę ona nadal lekko sie opiera ale ja nie ustepuje mowie do nie ze jest mo ja suka i bede ja teraz rznał taaak długo jak bede miał ochote i tak jak bede miał ochote ona odsłownie w kilka sekund zaczyna sie robic bardzo mokra i przestaje sie opieraca kleka i wylizuje jej soczcki lize o***t po czym wstaje i zaczynam rznac ja od tytu zały czas trzymajac tak mocno zeby sie mogła wyrwać zawycza j dosc szybkodochodzi przedemna jest juz ulegla kleka przedem na zaczyna insywniynie ssac mojego penisa ale tak naprawde mocno ja widzi ze zarza wystrzele kierujeje strumien na swoje piersi kiedy jest cał w moijej s*****e na piersiach rozmasowuje to czesc wcierajac sobie w c*pke a czesc zlizuje z pakcow. I tak to w skrocie wyglada wjednym z wariantow:_) Wiec jak widzisz nic specjalnie wymyslenego kluczow jest moje zzdecydowanioe pokonywanie jej oporu i moja totalna dominacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Pora na wyluzowanie Ciag dalszy Bardzo duzo juz osiagnalem 1. Zmienia sie klimat na ERO ludzie maja dosc chamstwa to dlatego takie dyskusje a moj temat Prawo Wilka na ERO na szczycie listy bez podbijania bo sie trolle boja ze ich wypieirdole 2. Amstaf i Jacek81 spacyfikowani wyszli publicznie natchorzy i kazdy facet to wie jak jestes facetem to tez to wiesz Glosili ze sa twardzielami co wszystkie spory z ERO w relau piesciami i nozem to sa ich slowa nie moje!!! I co sie okazalo ze przyszedl Wilk i powiedzial sprawdzam!!! I okazalo sie ze sa tchorzami co twardzielami sa tylko na ERO za kompem Moga wejsc pod nowymi nickami niebeskimi ale stworznie nowej legendy i pozycji na ERO to wiele miesiecy a ja zakazdym razme jak stworza i beda chams sie wpierdalc i obrazalac bede ta pozycje niszczyl za kazdym razem. Nawet nie musze zakladac im tematow wystarczy ze zrobie to publicznie a poczta pantoflowa wszystko sie rozniesie Przeczytaj sobie ostatnie wpisy Gromi na temacie Wadery pisze dokladnie to samo co ja promuje:) Jak nie podoba sie temat to 1. Nie wchodzisz 2. szukasz takiego co ci pasuje 3. Nie znajdujesz otwierasz własny I to pisze Gromi w skrocie i taki jest wynik tego eksperymentu choc pewnie publicznie tego nie przyzna:) Bo to nigdy nie był temat preciwko Gromi i ona swietnie o tym wiedziala. Masz wstep do tematu o Gromi to czytaj ze zrozumieniem chyba potrafisz:)??? Mam precyzyjny plan co robic dalej teraz jest czas promowania tej idei ERO marzen pozniej przyjdzie czas na nastepne kroki Moja wizje ERO : "Jak nie podoba sie temat to 1. Nie wchodzisz 2. szukasz takiego co ci pasuje 3. Nie znajdujesz otwierasz wlasny" Popiera 80% osob na ERO i to tych najwaznieszych piszacych z niebieskiego nicka w tym Gromi i mnostwo ludzi ktorzy w innych sprawach maja poglady rozne od moich o 180 stopni Ale w tym sie zgadzamy!!! A historia uczy ze wielkie rzeczy taka jest dla mnie moja wizja ERO zaczynaj sie do idei!!! A dlaczego ERO jest wazne napisałem we wstepie do Prawo Wilka na ERO wiec czytaj ze zrozumieniem:) A Ty osobiscie co zrobiles zeby wywalic chamow z ERO??? Ale bez lania wody konkretne dzialania w punktach zdatatami zeby kazdy mogl sprawdzic !!! Bo jak nic nie zrobiles to jestes zwykly Smerf Maruda co sam nic nie robi i ciagle mowi "to sie nie moze udac":):):) A własnie ze nie bo całe zycie Wika skalda sie z tego ze robie rzeczy o ktorych inni mowili ze nie moga sie udac:) Po prostu nie znasz Wilka i Gorali Bieszczadzkich:) Zeby zło zwyciezylo a chamstwo na ERO to zlo w czystej postaci wystarczy zeby dobrzy ludzi nic nie robili i tolerowali je!!! Napisz jak jest Twoja wizja marzen ERO i jakie zasady mialyby obowiazywac gdybys to Ty mial o tym decydowac i mial mozliwosc je wyegzekwowac Na razie swoimi wpisami popierasz chamow a oni sie wazelinuja sie do Ciebie czujac to poparcie tak jak ten od wklejania moich starych wpisow na tym temacie i innych. Wiec sie zastanow jesli sa tacy mili to po ktorej stronie stajesz ??? A nie mozesz stac w rozkroku bo jak wiesz taka postawa w zyciu zawsze sie konczy tym ze w koncu ktos kopnie cie w jaja:) Musisz wybrac albo jestes z tymi 20% chamow albo z 80% kulturalnych odnoszacych sie do siebie z szacunkiem. 3 drogi nie ma bo 3 droga to stanie w rozkroku:) Wilk http://www.tapeta-nieg--wilk-5.na-telefon.org/tapety/nieg--wilk-5.jpeg xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty naprawdę nie czaisz, że jaja sobie z ciebie robią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam dość tego ERO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pora na wyluzowanie
Wilku napisze krótko -wyluzuj. Nawet nie zamierzam z toba dyskutowac bo z twoich wypowiedzi jasno wynika ze czytac umiesz, ale zrozumieniem juz nie.:-O Ps.Ocenę swojej działalnosci pozostaw innym, bo twoja narcyzmem jedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma to jak dobra posiadówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ermirae Dlaczego napisałaś to opowiadanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisała, bo dawno już nie fantazjowała o siorbaniu spermy na cafee :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ermirae Nie pytałem dlaczego akurat na ERO, tylko o powód. Dlaczego to zrobiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ermirae Pytałem nie dlatego, że mi się to nie podoba, bo wszystko jest ok. lecz dlatego, by zrozumiec kobietę. Takie pisanie to są Twoje marzenia seksualne? A może robisz to,bo Cie to podnieca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupia suko ale masz bujną wyobraźnie ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ermirae W jakim sensie mam sie przedstawic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan kobiecego orgazmu
Czy takie przedstawienie wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głos zza kulis
"Tworzyć" to chyba zbyt wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny Obstawiam 2 rzeczy Ermira ma dzis owulacje i obalila 0,7 wina sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×