Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ermirae

Ręce precz od tego tematu!!!

Polecane posty

Gość kobietaz kurą
Ręce precz od tego tematu! Parówkowym skrytożercom mówimy stanowcze nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pangość
To nie jest Sw. !!! Ona już tutaj nie pisze! Przez takie obrabianie d**y, pokazalaby wam środkowego palca. Wszędzie ją widzicie! Leczcie się. Sw. Ostatnio was wysmiala jak czytała te wasze " domysły" że to ona. A i wiecie co jeszcze powiedziała? Że w życiu realnym musicie być bardzo nieszczęśliwi i że szkoda jej was. No live.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gość dziś Smof klamie nie dostalem zadnego maila od niego niech wklei calosc maila z pkazaniem daty i do kogo Moj mail jest w stopce wszyscy go znaja Ale nic straconego niech wysle teraz i sie umawiamy jak czuje taka potrzebe:):):) Tylko juz bez sciemy jak ztym poprzednim ktorego nie wyslal Wiec niech go wklei calego data, do kogo i tresc a nie robi z siebie twardziela na ERO:) Podaj mi jeszcze na jakim temacie zamiescil to wczoraj dostanie tam taka sama odpowiedz jak tutaj i sie umawaiamy jak taki twardziel z niego :) Wilk http://www.tapeta-nieg--wilk-5.na-telefon.org/tapety/nieg--wilk-5.jpeg xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to jasne że osoby co jadą po słodkiej to kobiety zazdrosne, że ona jako jedyna najlepiej się dogadywala z Koke i Kreską. I faceci którzy próbowali do niej coś zerwać a dostali kosza. Zazdrość i jad od was aż śmierdzi . Słodka dobrze zrobilas że ich wysmialaś, trzymaj się dziewczyno 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka z brokatem
To ja twoja z brokatem bez nóg, bo zostały na zdjęciu: Smof koko to ja twoja z brokatem 😍 Koko, mój koko, będziesz ze mna w Maroko, w ostrym seksie podbije ci oko, powiesz to nic, jest spoko, a ja z podniecenia ko.ko,ko.ko... i pojedziemy wózkiem orurowanym ja z brokatem, ty z małym ptaszkiem w spodniach schowanym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co dorabiacie sobie ideologię. Nie lubię SWi Sunny. Uważam je za głupie i nie lubię ich czytać. A ciągle tu piszą. I co? Zasrać się mam ze szczęścia (sarkazm, bo nie można strzelać do idiotów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilk1946 dziś Wilk ty ode mnie musisz chyba dostać porządnego klapsa na gołą d..pę ile razy mam ci mówić, nie rozciągaj tak i pisz krótko zwięzłowato, wykasuj tę tapetę, po co się za Tobą ciągnie cały czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest Sw. !!! Ona już tutaj nie pisze! Przez takie obrabianie d**y, pokazalaby wam środkowego palca. Wszędzie ją widzicie! Leczcie się. Sw. Ostatnio was wysmiala jak czytała te wasze " domysły" że to ona. A i wiecie co jeszcze powiedziała? Że w życiu realnym musicie być bardzo nieszczęśliwi i że szkoda jej was. No live. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co dorabiacie sobie ideologię. Nie lubię SWi Sunny. Uważam je za głupie i nie lubię ich czytać. A ciągle tu piszą. I co? Zasrać się mam ze szczęścia (sarkazm, bo nie można strzelać do idiotów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie można???!!! a ja już trzech zastrzeliłem...:( chcesz powiedzieć,że zrobiłem to nielegalnie?! 😭 a świat jest mi wdzięczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ten temat to nowy temat słodko-winnej pod innym nickiem? Bo przeczytałam pierwsze strony i widzę podobienstwo stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to poczytaj dalej jak ją rozszyfrowali :P już któryś raz z kolei :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka ona wytrwała w tworzeniu nowych postaci i ciągłych powrotach i pożegnaniach. Jak Sunny w podnoszeniu swojego tematu. Never ending story

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka ona wytrwała w tworzeniu nowych postaci i ciągłych powrotach i pożegnaniach. Jak Sunny w podnoszeniu swojego tematu. Never ending story

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co jest chore? Nie udzielam się często na tym forum czytam często w pracy. Ale się wypowiem. Przecież jak na dłoni widać, że autorka to niejaka słodka, która zapowiedziała, że odchodzi z forum. Nie znam dokładnie szczegółów dlaczego miała odejść, ale tak zrobiła. Niby. Odeszła, po czym wróciła zakładając nowy nick i najgorsze, udając, że nie zna nikogo z ludzi, z którymi nawijała od miesięcy. A oni typu wilk, udają, ze jej nie znają, a może są tacy ciemni i naprawdę nie wiedzą. Paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ostatnich 5 wypowiedzi jednego trolla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słodka się do ślubu szykuje nie ma czasu na ero ciemnoty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co. Ja to mam gdzieś, ale to jest słodko winna i tyle. To widać. Reszta jej sprawa, ale to ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupiutkie i tyle. Jak nie slodka to sunny. Obydwie siebie warte tępe istoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście zalosni. Myślicie że tylko słodka tak pisze? O nie moi kochani, myślicie się. Jesteście ciemni i głupi a do tego żałosni 😘 wszędzie ją widzą zjeby. Brakuje jej wam jak chuj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wilk taki głupi czy naprawdę jej nie poznał? Zaślepiony nową zdobyczą. A sam ją ze swojego tematu wyjebał aż dziewczę musiało uderzać do niego pod zmienionym nickiem. Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słodka, zaloguj się w końcu. Już każdy uwierzył, ze ty uzależniona od tego wszystkiego tutaj odejdziesz. Wiadomo było, że zmienisz nicka i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
He he he :D k***a słodka widzą wszędzie :) Słodka posmiejemy się:) Wszystkiego naj z okazji urodzin 🌼 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×