Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość likalikalika

poronilam, kiedy okres?

Polecane posty

Gość wwwwwwwwwwwwwwwwwww
czesc likalikalika mialam podobna sytuacjé do Twojej. Poronilam samoistnie, nie mialam lyzeczkowania,nawet nie wiem ktory tydzien bo jak poszlam do lekarza to juz nic nie bylo. Umowilam sie na wizyte potwierdzajácá ciáze a tego samego dnia rano zaczelam krwawic, to bylo straszne. Lekarz juz nawet nic nie widzial. To bylo 14.10 dwa tygodnie pozniej poszlam do lekarza z wynikami i zrobil mi przy okazji usg, okazalo sie ze jest jajeczko i owulacja bedzie w weekend 01.11 i powiedzial ze jesli chce to nie ma przeciwwskazan zeby sie starac i tak tez zrobilismy . Teraz czekam ... Zobaczymy. Pozdrawiam WWW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psychicznych, tak chce już w tym roku sobie odpuścić, bardzo to przeżyłam. Na wizycie gin powiedziała że już jest wszystko idealnie i czyściutko. I sama zapytała czy staram się od razu czy chce sobie z miesiąc poczekać-odpocząc, powiedziałam że poczekam do lutego, czyli te 3-4 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwwwwwwwww
My tez bardzo to przezylismy dlatego chcemy jak najszybciej zapelnic ta pustke ... A po za tym cztalam, ze po poronieniu jest tez wieksza szansa teoretycznie bo sa juz jakies hormony.. nie wiem ile w tym prawdy ale podtrzymuje mnie to na duchu i dlatego tez podjelismy taka decyzje . likalikalika, Jesli czujesz sie dobrze fiozycznie i psychicznie to ja bym nie czekala . WWW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likalikalika
w poniedzialek mam gina, zobaczymy co powie. jezeli chodzi o psychike to nie mam na co czekac, czuje sie dobrze, ciaza byla wczesna, skonczone 6 tyg, krwawilam praktycznie jedna dobe tez slyszalam, ze jest latwiej , chociaz bylam dwa razy w ciazy i za kazdym razem udawalo sie w pierwszym cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwwwwwwwww
U mnie to byl pierwszy miesiac takiego staramia na powaznie i od razy taki wynik... To bylo straszne . Bardzo chcialabym zeby w tym misiacu sie udalo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likalikalika
wwwwwwwww a poznalas przyczyne poronienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cd gość dziś ja w 3 cyklu po łyżeczkowaniu zaszłam w ciążę, po obserwacji mojego organizmu wnioskuję że to była moja pierwsza owulacja po zabiegu. Na twoim miejscu autorko zaczekała bym max 1 cykl tak dla psychiki poroniłaś na wczesnym etapie i choć może dziwnie to zabrzmi to w najlepszy sposób bo samoistnie więc nie masz co zwlekać ale ten jeden miesiąc to daj sobie na regenerację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwwwwwwwww
Niestety nie. Ponoc to sie zdarza. ponad 50% ciazy konczy sie w ten sposob i kobiety o niczym nie wiedza. lekarz juz nawe nic nie widzial bylo czysto jak bylam na pierwszej wizycie iwec to bardzo dobrze ze sie tak oczyscilo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwwwwwwwww
likalikalika, poczytaj sobie o ciázy biochemicznej, tak to sie nazywa. Zamierzasz starac sie w tym miesiacy?? KtOry to byl cykl Twoich stran ? Pozdrawiam . WWW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likalikalika
ja psychicznie nie az tak zle to przeszlam, nie widzialam serca, moze dlatego. jak trafilam do szpitala to lekarz stwierdzil, ze w macicy nic nie ma i podejrzewal pozamaciczna. wiec naprawde szybko ciaza musiala sie zatrzymac. Chcialabym zaczac starac sie jak najszybciej. Zaszlam w pierwszym cyklu, to bylby drugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwwwwwwwww
To tak samo jak ja:-) Wlasnie mam za sobá drugi cykl i czekam na efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likalikalika
obys ujrzala dwie kreseczki:) kiedy wypada Ci termin @? nie wiadomo pewnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwwwwwwwww
No wlasnie to jest najgorsze ze nie wiem jak teraz kiczyc, a jak bylam u lekarza to nawet nie zapytalam bo za poierwszym razem bylam w takim szoku ze tyklko ryczalam a za drugim jak powiedzial ze jest jajeczko i mam sie starac i dostalam jeszcze zdjecie USg ( na pocieszenie ) to tez juz nie zapytalam. Jakby liczas 28 dni to 11.11 albo 12.11 obulacja byla w weekend Pewnie test zrobie 11.11 Raczej za szybko prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwwwwwwwww
To moje pierwsze dziecko , dlatego tez to przezywam i sie stresuje, a to niestety nie pomaga...Wczesniej to tak podchodzilam na luzie, nawet nie liczylam owulacji, rzadko kochalismy sie, ale jak zobaczylam dwie kreski to wszystko sie zmienilo. Teraz juz mysle o tym obsesjyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likalikalika
troche szybko. jak owu byla w weekend to po dwoch tyg gdzies dopiero:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likaikalika
dzisiaj byłam u gina, dal zielone swiatlo. z tym czekaniem to zaczal sie smiac, mowi, ze nie ma na co czekac, a internet wylaczyc bo tam bzdury pisza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melisalis
Poroniłam samoistnie 7.11.14. na początku 8go tc, trwało to w sumie 5 dni. 4 pierwsze dni były bardzo bolesne. W 6tym dniu poszłam na usg, nie było już plamienia, endometrium 4mm i wszystko samo się pięknie oczyściło. Lekarze powiedzieli, że okres powinnam dostać za około 4 tygodnie a starać się o dziecko mogę nawet w grudniu, bo organizm będzie już gotowy. Lekarze mówią żeby czekać 3-6 miesięcy przede wszystkim ze względu na stan psychiczny kobiety. Zachęcam do zapoznania się z moją historią na melisalis.blog.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×