Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy waszym zdaniem on chce zakonczyc znajomość??

Polecane posty

Gość gość

spotykam sie z facetem jakies 3 miesiące. po kazdym spotkaniu sie odzywal, wczoraj sie widzieliśmy i nie napisał nic az ja napisałam o 10.30 ,ze jednak zostaje w domu ( bo mialam dzisiaj jechac do miasta gdzie studiuje) i moze sie na chwilke zobaczymy, a on nie napisał żadnego " dzien dobry kochanie" ani nic tylko ,że dzisiaj jest zawalony praca i jest zaskoczony moja zmiana planów ,ale da znac popoludniu... niby wczorajsze spotkanie bylo udane, tak mi sie wydawało....co sadzicie? coś jest nie tak czy ja przesadzam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry kochanie? 3 miesiące znajomości i już oczekujesz takich słówek? Skoro zawsze pisał do ciebie na dzień dobry i nagle nie napisał, to może zaczyna się tobą nudzić, albo ma kogoś innego na oku... czas pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, że tobie tak na nim zależy, że opuszcza cię rozum i dystans do krótkiej w końcu znajomości. wycisz się kobieto, i nie zabiegaj o niego jak suka z wywalonym ozorem. może wtedy uzna, że warto znaleźć mu czas by się z tobą spotkać. nic na siłę, i nic przeciw sobie - to hasło napisz wielkimi literami na prześcieradle i powieś na ścianie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żależy mi na nim bardzo, jemu chyba mniej :( staram mu sie tego nie okazywać i nie pisze pierwsza zbyt czesto, nie narzucam się...może to po mnie widac ,ze jestem zakochana na spotkaniach... cięzko mi ,oj ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz dziury w całym, to całkiem normalne zachowanie u faceta, że (zwłaszcza na początku znajomości), potrzebuje czasem złapać dystans i nie dzieje się nic złego. Tak właśnie przebiega prawidłowo rozwijający się cykl uczuciowy u faceta :) Zamiast popadać w obłęd poczytaj sobie "Mężczyźni są z marsa, a kobiety z wenus", to zrozumiesz o co chodzi i że nie ma podstaw do paniki. Spokojnie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, czasem jest bardzo czuły na spotkaniach, patrzy na mnie jakby był zakochany itd, a czasem niby jest miło , żartujemy ,ale bez żadnych głębszych czułości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może właśnie to że zbyt często pierwsza się nie odzywasz jest przyczyną jego zachowania, może nie widzi że ci zależy i facet zaczyna uznawać że to nie ma sensu, bo po co się starać jak druga osoba udaje oziębłą? Nie panikuj to po pierwsze, bo czas pokaże co dalej, a po drugie nie napalaj się tak, bo to dopiero 3 miesiące, a przez to napalanie się same sobie robicie krzywdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sądzę bo zauważyłam ,że jak pokażę w jakiś sposob ,że mi zalezy to on sie odsuwa ode mnie..On chyba jest z tych facetow co boja sie zaangazowania i lubia " gonic kroliczka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×