Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pochwalcie się wynikami waszych matur i jak kontynuowałyście edukację

Polecane posty

Gość gość

Ja zacznę. J. polski : Podstawa - 97 %, rozszerzenie - 90%, ustny 100 % J. angielski: podstawa 95%, rozszerzenie - 87%, ustny - po 100 % J. niemiecki - rozszerzenie 90 %, ustny 95 % Matematyka: Podstawa 75% Studiuję filologię polską, w 2015 bronię magistra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polski 5 matma 5 j angielski 4 studia na polibudzie-budownictwo wodne -obrona w 2004

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałaś się pochwalić czy co zakładając taki wątek?? Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka211
J. polski : Podstawa - 51 %, ustny 45 % J. angielski: podstawa 41%, ustny - 30 % Matematyka: Podstawa 30%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pier/dolę k***a co to ma być? forum dla gimg****a?????? dżizas, zgłoście ten durny temat do usunięcia :O pochwal się może co dostałaś z przyrody w 3 klasie sp :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
J.polski pisemny 4 Biologia pisemny 5 J.polski ustny 3 J.angielski ustny 5 Biologia ustny zwolniona (5) Studia:diagnostyka laboratoryjna,obrona w 2007 r. 2010 rozpoczecie specjalizacji z mikrobiologii,planowany koniec wrzesien 2015.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co wstydzicie sie:D? Ja nie: matematyka 96% polski62% angielski 92% geografia 89% Studia budownictwo ogólne 4letnie inzynierskie, robie sobie teraz przerwe bo corka malutka i tak cały ostatni rok to ciąża poród i niemowle...potem może 2 letnie magisterskie, ale jak wejdzie ze uprawnienia mozna robic bez mgr to pewnie nie bede robiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polski 100% roz. 73% angielski 93% historia 63% studia filologiczne. nowa matura (byłam pierwszym rocznikiem) niestety o niczym nie świadczy podobnie studia, które teraz każdy kończy a mam wrazenie ze mgr ma 90% spoleczenstwa. zazdroszcze starszym rocznikom, które mogły przejśc normalną, pełną edukację a nie to co my zreformowani. napisanie matury na x% swiadczy o tym ze na x% czaisz co czytasz i potrafisz sklecić kilka zdan. czyli matura poświadcza umiejętnosci z poziomu 8 klasy podstawówki. ot cała filozofia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×