Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Która z was brała chińskie tabletki Gynostemma Herb na odchudzanie ?

Polecane posty

Gość gość

widze, ze na ebayu sa bardzo popularne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znajoma brała jakieś chińskie tabletki, ziołowe, nie pamiętam jak się nazywały ale pewnie coś podobnego, ona je kupowała za granicą. To był jakiś dziwny fenomen, bo kompletnie traciła apetyt przy nich, jak już jadła to niewiele, bo zaraz ją muliło. W dodatku one tak działały że non stop okropnie ją suszyło, piła ogromne ilości płynów, a mimo że prawie nic nie jadła to miała dużo siły, w ogóle nie czuła się osłabiona... I chudła owszem, ale że nie znała nawet dobrze składu to chwilę je brała i przestała, bo jednak to było dziwne, nic nie jeść i tak dobrze funkcjonować, uznała że to nie może być zdrowe i że kto wie, co tam w środku jest. Także nie wiem czy to dobre rozwiązanie, bo faktycznie co z tego że chudniesz skoro być może poważnie sobie szkodzisz.. Niby jej nic nie było po tym ale jakby dłużej brała to różnie mogło być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale że nie znała nawet dobrze składu to chwilę je brała xxx pewnie w składzie była efedryna stąd miala ciagle energie, sile i byla pobudzona :) wbrew pozorom do chinskich ziołek Chinczycy nie dodają narkotykow, media straszą ze tam jest amfetamina haha przeciez to bzdura, nie oplaciloby im sie dodawac amfe do takich tabletek, no ale bez składu tez bym nie brala nic, jesli to ekstrakt roslinny to moze byc zanieczyszczony ołowiem albo innymi metalami cięzkimi, trudno jest usunąc gowno z ekstraktu bo to ksoztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotka_dobra_rada
jak ja suszylo to odwadnialy i dlatego mniej wazyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie to mozna kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaplanex używam od dwóch miesięcy i w tym momencie zrzuciłem aż 9 kilogramów, jak dla mnie wynik niesamowity!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć :))

Sama stosowałam tabletki dzięki której schudłam 18 kg, jeśli ktoś szuka dobrych tabletek to tutaj są:

dietalux.wordpress.com 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×