Gość gość Napisano Listopad 8, 2014 Witam Mój tato przedłużył umowę na abonament w plusie i dostał jakiś tandetne telefon, czy jest jakiś czas w którym można z tego zrezygnować, twierdzi że konsultantka powiedziała mu że taka możliwość jest, a gdy zadzwonił do salonu to okazało się że nie. Co można z tym zrobić? Nie chcemy rezygnować z abonamentu tylko wymienić telefon na inny. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach