Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

spory problem z sąsiadami

Polecane posty

Gość gość

Cześć, mieszkam w 5 piętrowym bloku, gdzie w każdej z czterech klatek mieszka 12 rodzin. Nowymi sąsiadami z parteru są dziwni ludzie. Mieszka tam facet około 50 lat ze swoim synem(?) okolo 20/22 lata. Ten młodszy jest dziwny, sprawia wrażenie ćpuna. Jechałam z nim kilka razy w tramwaju i widziałam go na mieście, ma jakieś dziwne ruchy, jakby brał amfetamine. Ciągle chodzą do piwnicy, tak jakby tam mieszkali. Kilka razy przyłapałam ich jak majstrują coś przy głównym zaworze, jak nosili baniaki do piwnicy. Ciągle otwierają drzwi wejściowe od klatki, przez co w wakacje leciały różnorakie owady do klatki, a potem do mieszkań. Teraz jest jesień i otwierają je dalej, zimno jest wieczorami i wieje w mieszkaniu w przedpokoju. wydrukowałam nawet kartkę, z napisem: PROSZĘ ZAMYKAĆ DRZWI WEJŚCIOWE, ale to nic nie dało. Ciągle urywamy nóżki do przytrzymywania otwartych drzwi, ale oni podpierają je jakąś cegłą. Druga sprawa to niewychowany gnojek z mieszkania nade mną. Ja rozumiem, że to jest jeszcze dziecko (12 lat), ale rodzice nie reagują kompletnie na jego brak jakiegokolwiek zachowania. Przyprowadza swoich kolegów, a wraz z nimi zostaje na klatce ogromny syf. Papiery, podziubany słonecznik, oplute drzwi od mieszkań i wycieraczki, klatka jest cała popisana przez jego i jego kolegów. Na ścianach są wyzwiska i obrażają sąsiadów z innych mieszkań. Czasami jak wychodzi z mieszkania to nie zejdzie normalnie po klatce tylko biegnie i odbija się o drzwi do różnych mieszkań. Rozmawiałam z jego mamą, ale powiedziała mi wprost że oni wychowują go BEZSTRESOWO i nie mogą nic zrobić w tej sprawie. Mamuśka też nie lepsza bo o 23 włącza pralkę, a dzieciak o 12 w nocy zaczyna jeździć na rolkach i grać w jakąś grę, skacząc, tupiąc i rzucajac się po podłodze. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a niby co chcesz robić? to są "uroki" mieszkania w bloku. Trzeba polubić lub iśc na "wojnę" z sąsiadami co się rzadko opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni kradną wodę z piwnicy chyba, to już jest nienormalme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ci robić - kupić dom i się wyprowadzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×