Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Dziewczyny czy uważacie ze przesadzam?

Polecane posty

Gość gość

Jestem w związku od miesiąca z facetem którego znam bardzo długo. On twierdzi ze jestem idealna pod każdym względem,piekna mądra bla bla bla..... Denerwuje mnie jednak fakt ze skoro jest ze mną i jestem dla niego tym numerem 1 to dlaczego na facebooku daje lajki i komentuje zdjęcia swoich koleżanek w stylu " świetnie wyglądasz", "piękne zdjęcie", "wow", " jestem pod wrażeniem" itp. Jak mam to odebrac, czy on to tylko tak po kolezensku? dodam ze wiecej lajkuje niż komentuje ale jednak drazni mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fb i lajki - jakie to dziecinne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez uwazam ze to dziecinne tak wszystkie zdjęcia lajkowac. ale co pomyslelibyście o takim facecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ten facebook robi z waszymi mózgami? Ludzie miewają poważniejsze problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko widać że masz zamiast mózgu sieczkę. Jak teraz przejmujesz się takimi pierdołami jak lajki na fb i jeszcze pytasz co masz o tym myśleć.. bo sama myśleć nie potrafisz, to jak poradzisz sobie w dorosłym życiu? Mam na takie osoby uczulenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jest w moim zachowaniu dziecinnego. To ze obawism sie ze moj facet moze okazac ze kobieciarzem, flirciarzem i ze kazda laska mu sie podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikusny marian
Podoba mu sie? A co w tym zlego? Skoro jestescie w zwiazku oznacza, ze mozesz mu zalozyc klapki na oczy i zakazac komentowac lub komplementowac inne dziewczyny? Przeciez to pokazuje jaka jestes zaborcza i zazdrosna o p*****ly. Kiedy nastepnym razem powie swojej lub twojej kolezance, ze ladnie wyglada w tej sukience tez tak bedziesz stekac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dzisiejszych czasach pewnie internet i portale typu facebook są powodem z 50% rozstań :P Coraz głupsi ci ludzie, nie mają żadnych zainteresowań i przesiadują całymi dniami przed monitorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz sama nie wiem, moze rzeczywiście jestem zbyt zazdrosna. Ciekawa jestem tylko jak on czulby się gdybym to ja tam komplementowala innych mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale on nie ocenia obcych kobiet, tylko koleżanki... więc chyba nic w tym złego nie ma, zwykła uprzejmość i chęć zrobienia drugiej osobie przyjemności. Świetnie wyglądasz, piękne zdjęcie, nijak się ma do stwierdzenia "fajny masz tyłeczek w tej sukience", więc jak tak zacznie komentować, to wtedy się martw ;) A to czy facet jest babiarzem czy nie łatwo zauważyć, jeśli będąc z tobą oczka latają mu za innymi, to coś nie gra jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zauwazylam zeby patrzyl przy mnie za innymi. Czesto mowi mi ze to ja jestem naj moze mi odbija z zazdrosci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kopnij go w dupę śmiecia, nr 1 powinnaś być ty . szanuj się kobieto śmieci traktuje się jak odpady do utylizacji:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak samo slodzi im jak i tobie....widac typ podrywacza i nie wroze wam dlugiego zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mnie mowi z jestem nr 1. Kurde juz sama nie wiem jak mam to odbierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starej daty jestem .Jak sie z kim wiaze przyszlosc to tej osobie poswieca sie takie wycieczki osobiste .Owszem zauwazac ,ze ktos inny jest piekny ,to w porzadku jest .Ale oficjalnie zachwycac sie to przekroczenie wyjatkowosci zwiazku .Brak szacunku dla obecnej kobiety .Jezeli tego nie rozumiecie teraz ,nigdy tego nie zrozumiecie . Adoruje sie swoja kobiete .To faux pas .Stawianie obecnej kobiety w relacji z innymi ,moze piekniejszymi . Uczucie wymaga ,zeby kobieta czula sie wyjatkowa . W takiej sytuacji jak zostalo to przedstawione przez autorke nie moze to sie stac ,nie ma szans . To nie zazdrosc a realia zycia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słuchaj tych dwóch frustratek wyżej, bo pewnie same są samotne i zazdroszczą że ktoś jest w związku. Facet to samiec, zawsze obejrzy się za atrakcyjną samicą, bo to instynktowne i takimi uczyniła nas natura. Kobiety robią identycznie, widząc w tv przystojnego aktora czy sportowca, też zdarza im się pomyśleć chociażby o seksie z takim... więc troszkę mniej hipokryzji drogie Panie. Bo facet w przeciwieństwie do kobiety nie kieruje się emocjami i nawet jak laska mu się spodoba, a ma partnerkę którą kocha, to nie zdradzi, bo logika mu podpowiada że za dużo może stracić... a kobieta owszem, bo podda się emocjom, poczuje chwilowe motylki i już rozkłada nogi, nie patrząc na konsekwencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Frustratka, to chyba ty jestes i dla ciecie pewni zdradzajacy cie na twoich oczach facet tez by byl ok, byle by byl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja p*****le... moja była była taka j*******a. Ja dałem lajka kuzynce a ona z krzykiem że "czy ona jest kimś ważnym dla ciebie!" i była masakra z tłumaczeniem a na końcu jej popisowy tekst "CO! Podoba sie dobie kuzynka!? Jesteś k***a nienormalny!" Z tym nie dało się wytrzymać. Potem przejrzała całego mojego fb i sprawdziła kto dał lajka i wypytywała mnie o każdą osobę,kim jest i skąd się znamy... Ja piernicze. Ona była popieprzona, była zazdrosna o wszystko i wszystkich mimo że znaliśmy się tylko 2 miesiące. A na zakończenie okazało się żę ona przez ten cały czas myślała o byłym facecie jaki on był z******ty i w ogóle,a znam typa i to kretyn pierwszego sortu z licencjatem 3 letnim i ambicjami żeby grać 24h/dobę na xboxie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ocenienie czyjegoś zdjęcia i napisanie pod nim "fajne zdjęcie" jest dla ciebie zdradą? Gratuluję rozumku :P Takich kobiet które osaczają faceta i wymagają ciągłej 24 godzinnej uwagi, faceci powinni unikać. Człowiek to nie pies, na smycz go nie weźmiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet jak lajkuje pelno zdjec innych lasek, to jest babiarzem nieszanujacym kobiet i egoista nie zastanawiajacym sie nad tym co czuje druga osoba. zacznij tez lajkowac innych facetow, trzeba gosciowi utrzec nos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehehe najlepiej dla was aby facet nie miał żadnych znajomych i żadnych koleżanek, a już broń boże aby z nimi nie rozmawiał i się nie spotykał, bo wtedy jak takiego pantoflarza kopniecie w tyłek, to macie satysfakcję że został całkowicie sam. Związek polega na zaufaniu, a wypowiedzi kobiet na tym forum świadczą wyraźnie że pseudo kobietki chcą mieć całkowitą władzę nad facetem, a potem płacz, bo mój mąż to p***a bez własnego zdania. Debilki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wladze a szacunek. pseudofacecik odezwal sie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to że kogos innego mozna uznac za ładnego i polubić jego zdjęcie jest ok, ale jesli faktycznie prawie kazdej lasce ktora dodaje zdjecie on komentuje ze jest piekna i cudowna no to coś jest nie tak, nie uważacie? :o szkoda ze nie napisał "daje 10, czekam na rewanżyk" hahahahaha :D gość jest podejrzany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wy potraficie czytać ze zrozumieniem kobietki? Gdzie autorka napisała że wypisuje takie komentarze każdej lasce? Lajkuje zdjęcia koleżanek, a koleżanek a każdej lasce, to bardzo znacząca różnica. Naprawdę poziom intelektu dzisiejszych kobiet sięgnął dna, ten facebook ryje wam psychikę, grzej niż tv. Dla was facebook stał się jakimś wyznacznikiem życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znaczy tyle, że jest flirciarzem i jakimś gnojkiem raczej, ile Wy macie lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa, tez znalam takiego faceta, mial MASE kolezanek i je ciagle lajkowal itp., a pozniej okazalo sie, ze to bawidamek lecacy na kilka frontow i egoista myslacy tylko o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak będzie chciał ją zdradzić lub ona jego, to nic ich nie powstrzyma, nawet brak waszego ukochanego facbooczka, którego na ogół używacie do pochwalenia się przed koleżankami, albo po to aby szpiegować własnego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu chodzi o szacunek wobec ukochanej osoby, zdrada to nie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co ma szacunek do tego, facet napisał komentarz "fajne zdjęcie", albo "fajnie wyglądasz" pod fotką koleżanki i co wielka afera? No kuźwa trochę logiki? Chyba dziewczyna wyraźnie napisała że nie zauważyła, aby facet oglądał się za innymi obcymi babami, a koleżanka dla wielu z nas, to po prostu koleżanka, zwykły kumpel tylko płci odmiennej. Jak się kogoś lubi, to chyba normalną rzeczą jest ze czasem powie się tej osobie miłe słowo... jak wyśle koleżance życzenia urodzinowe, to też będzie zazdrosna? Już nie przesadzajcie, bo popadacie w paranoję przez takie fora jak to, to że być może były ją zdradzał, nie znaczy że każdy kolejny facet też jest babiarzem bez zasad. Zaufanie to podstawa związku, jak jedna strona nie ufaj drugiej, to zaczyna się szpiegowanie i paranoja, lepiej się rozstać niż robić z igły widły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×