Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

jak można nie wiedzieć jak wygladają metalowcy?

Polecane posty

Gość gość
Kasia, tutaj są same młode chlopaki na tych zdjęciach, co tylko potwierdza, ze metalu sluchaja tylko młodzi, a po 30 stce nikogo na tych zdjeciach nie widac..pokaz jakichś starszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 21.12 - nie noszę drewnianej biżuterii i właściwie wszystko mam czarne. Więc jestem bardzo ciekawym hipisem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ty zawsze widzisz tylko to co chcesz widzieć. xxx Dokładnie, Katarzyna będzie szła w zaparte, żeby udowodnić, że nie jest wielbłądem (do wiadomości Kaśki- to takie powiedzenie). Tak samo nie będziemy wiedzieć, czy gość ubrany w lidlu słucha metalu, czy rapu. Trzeba go o to zapytać, albo polować, kiedy mu się telefon odezwie ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Gość 21.12 - nie noszę drewnianej biżuterii i właściwie wszystko mam czarne. Więc jestem bardzo ciekawym hipisem smiech.gif xx Ha ha ha faktycznie :) No to zostaje jedynie krój ubrania. Sposób noszenia. Ja mam też prawie wszystko czarne i zależy co ubiorę. Wiadomo, że w małej czarnej, żakiecie i balerinach to na metala nie będę wyglądać. Do tego okulary kujony, to już w ogóle ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak wygląda baba po 30 stce słuchająca takiej muzyki? Podpowiem wam tylko ze ma ciemne wlosy i ubiera sie przewaznie na czarno, pali papierochy, nosi ciężką biżuterie w stylu retro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"baba" może tak, kobieta - nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baba, nie baba, nawet żaba.. pisze po prostu jak sie ubieram, nie bądz gosciu taki drobiazgowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pewnie nie przefarbuje na ciemno - nie pasowałoby :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wcale nie trzeba byc gimbusem zeby sie ubierac tak jak sie chce.. takie to wszystko k-rwa dla gimbazy zstrzezone w tym j-banym zascianku.. w d-pie mam starosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edabrowska1983
kolorowe martensy tu gdzie mieszkam dosc popularne https://www.google.co.uk/search?q=kolorowe+martensy&client=firefox-a&hs=nBZ&rls=org.mozilla:pl:official&channel=nts&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=l31eVOOnKIOY7gbIzYDoCw&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=1366&bih=636

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i Kasia uciekła bo znowu wyszło jej kinderstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty nie, ale inni tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×