Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

lanie od meza

Polecane posty

Gość nimfomanka76
jeśli ktoś nie rozumie takich potrzeb, marzeń, fantazji, to po h.....wchodzi na takie strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od czasu do czasu bawiliśmy się w delikatne klimaty bdsm, zwykle po alkoholu. Któregoś razu zauważył że niezwykle intensywnym podnieceniem zareagowałam jak przy uderzeniach w dół pośladków - stałam pochylona na stół - końcówka pejczyka trafiła w moją kobiecość. Zabolało ale jednocześnie jakby kopnął mnie prąd. No to kontynuował - delikatnie ale coraz bardziej celnie. W końcu doszło do tego że położyłam się z rozłożonymi nogami otwierając się na trafienia w samą mokrą i gorącą cipkę. Robił to bardzo delikatnie, ale efekt był niesamowity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adaś 30l Wałbrzych, lubię spanking,chciał bym dostać lanie.em: adam.adam387@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też zawsze miałam takie zachcianki dziwne ale ostatnio zrozumiałam o co chodzi. Okazało się, że po prostu kręci mnie BDSM :) Powiedziałam o tym mężowi i postanowiliśmy się trochę tym zainteresować ;p na początek zamawiamy http://freetaboos.pl/pejcz-skorzany-76-cm-p-1911.html i tak naprawdę to już nie mogę się tego doczekać ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziaøkowicz
Witam, Mamy z zona po 38 lat i jak jestesmy sami i wypici to strasznie lubie zbic zone po pysku dlonia , ona jest taka mokra jak ja ****** i leja po twarzy mmm az teras mi staje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdroszcze a ja szukam kogoś do lania. Jest ktoś może z trójmiasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z Trójmiasta i również szukam na lanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma to jak konkretna wypowiedź. Zabrakło tylko trzech istotnych detali: 1/ Chcesz lać, czy chcesz wypinać dupsko do lania? 2/ Jesteś K czy M? 3/ Szukasz K czy M?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spanking
Szukam kobiety z "ciężką ręką", która wymierzy mi lanie. Mogę również dominować. Zainteresowane Panie proszę o kontakt: student9292@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam kobiety która za wszelkie "przewinienia" będzie mnie karać - biciem pasem i to porządnie tak aby były ślady na pośladkach, kneblowaniem worka mosznowego i biciem po jądrach, biciem po twarzy, podduszaniem przez facesitting a także karami toaletowymi - oddawaniem moczu i kazaniem go pić a także w przypadku największych przewinień - oddawaniem na mnie stolca. Niestety nie pociąga mnie chodzenie do domin, które robią to dla pieniędzy tylko znalezienie dziewczyny, której na prawdę takie poniżanie mężczyzny sprawiałoby autentyczną przyjemność. Jeśli miałaby koleżankę która mogłaby pastwić się także razem z nią nade mną byłbym szczęśliwy - mail cc23@wp.pl - piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam Surowej Pani z Pomorza
Szukam Kobiety, która spuści mi porządne lanie na gołe pośladki, bo potrzebuję motywacji do pracy, a jestem bardzo leniwy. Jeśli znajdzie się Pani z woj. pomorskiego lub okolic, to chętnie dojadę lub zaproszę do Siebie do Gdyni. Mój email: niewolnik30dlaPani@op .pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za c***y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igooor
Igor 31 lat Wałbrzych uwielbiam spanking. Chetnie sprawil bym komus lanie na goły tyłek i tez bym bardzo chcial dostac solidne lanie na goły tyłek. sms 51445 45 43

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również szukam kobiety lubiącej dawać lanie. Zależy mi, żeby miała ciężką rękę. W zamian mogę odwdzięczyć się tym samym. Śląsk i okolice. Zainteresowane panie roszę pisać: spanking.fun@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też bym chciała dostać w pupe klapsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam męża muzułmanina i on mnie bije przy najmniejszej okazji. Gdybym wiedziała że tak będzie to nigdy bym się nie związała z tym skór/wy/sy/nem. Teraz już za późno, bo mamy dwójkę dzieci. Ale całe szczęście że mieszkamy w pl bo w tym jego Marokku to już w ogóle jest tragedia. Tam to on by już dawno mnie zabił. A tutaj to boi się trochę, że moi bracia spuszczą mu wp/ier/dol!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrowo napsociłem Żona kazała mi sie rozebrać do naga i pójść po rozgę do lasu. To był dzień-musiałem na golasa przejść jakieś 50 metrów w szczerym polu. Przeniosłem rozgę-powiedziała ze ta się nie nadaje i mam iść jeszcze raz. Gdy wróciłem czekał taboret przez który musiałem się przełożyć. Pierwsze 10 jakoś wytrzymałem, przy następnych uderzeniach próbowałem zakryć pupę reką - dostalem w dłoń- wiec wiecej nie próbowałem. Nie liczylem , ale dostałem ok 100 Piekło i bolało Przez kilka dni miałem problem z siadaniem. Nie mam żalu należało mi sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelllo
Ja żonie często lanie spuszczam. Dostaje z plaskacza po tyłku, aż jest czerwony, po cycuchach też i po pipetce aż z bólu się jak mam ochotę, to podduszę i zwyzywam. Robi się wtedy taka mokra, że żałujcie że was tam nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja żony nigdy nie uderzylem. Ona lubi mnie bić. Ale tylko gdy zasłużę. Jesteśmy małżeństwem od 20 lat - to może dostałem z 10 razy. Nie rajcuje mnie samo lanie , ale to jak mnie do tego przygotowuje-a ma fantazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kręci mnie spanking. Chętnie sprawie komuś lanie ale też chciał bym dostać pożądane lanie na goły tylek. Marek Wałbrzych SMS 737164856

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Griszaa
Mnie też rajcuje spanking, ale spontaniczny. Zrobiłeś źle i należy sie kara. Krótko. Dostalem lanie od żony przy jej dwoch najlepszych przyjaciółkach -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostałem przyłapany przez żonę na zdradzie. Wcześniej wrocila do domu. Lezelismy z lwoną w łóżku, gdy usłyszałem klucz w zamku-nie było czasu na reakcję. Weszła Beata, stanęła jak wryta. Trwało to kilka sekund. Podeszła do łóżka i zerwała z nas kołdrę, oboje byliśmy nadzy. Zebrała ubrania Iwony i wyrzuciła przez okno,następnie kazała jej wypierd... Mieszkam w bloku na 4 piętrze, a obok jest przystanek autobusowy. Moja na siłę próbowała wypchnać lwone z mieszkania. Ta zaczęła płakać i błagać zeby chociaż jakiś recznik dała.Moja powiedziała że jak za moment nie wyjdzie, to sprawi jej wpierd... Iwona nadal prosiła aby jej nie wyrzucać. Wiec Beata kazała jej przykleknac przy łóżku i wypiąć pupę. Wyciągnęła z rolet taki plastik , coś jak linijka i zaczęła bić. Stałem na golasa i patrzyłem jak pupa lwony robi się czerwona,a potem sina. Tralo to ok 20minut-lwona piszczala i płakała. Wiedzialem że mnie czeka to samo,albo jeszcze gorzej-ale o tym napiszę następnym razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym dostać porządne lanie pasem Bo zasłużyłam, czy jest tu jakiś Pan chętny? wrsucz.su@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez chcialabym dostac lanie od mezczyzny. Uwielbiam i klapsy i troszke wieksze lanie. Nie dla samego bólu ale kreci mnie taka lekka dominacja faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dris

Jestem fajnym facetem na poziomie, z kulturą i poczuciem humoru, oraz..... wrodzoną chęcią na przyzwoite lanie. Poznam kogoś komu zaufam na tyle, że pozwolę sobie przyzwoicie wychłostać dupsko....., takie mocne doświadczenie oczyszczające ciało i duszę, delikatne przekraczanie granic wytrzymałości....Podobno największym zboczeniem jest brak zboczeń. Pozdrawiam dris111@o2.pl lubuskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×