Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ile razy można kochać?

Polecane posty

Gość gość

bo z waszych treści wynika, że w nieskończoność ale jeśli tak to co warta jest taka miłość? czy ta prawdziwa jest tylko jedna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam w zyciu sporo partnerów, ale tak naprawde zakochana byłam dwa razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórzy do końca życia wspominają swoją pierwszą miłość, zwłaszcza jeśli nie była ona do końca spełniona i urwała się znienacka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie podobalo kilku facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak na serio to kocha się po raz pierwszy, bo człowiek wtedy jest naiwny i wieży w bajki, a potem to tylko namiastka miłości, puste emocje, które z czasem i tak mijają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli zawsze już będę sam.... hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małarudamaruda
myślę , że można mieć parę razy złudzenie miłości, ale prawdziwą miłość tylko raz w życiu, ale jestem młoda, mogę się mylic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bizub
"Powiedz, dlaczego drażnisz się ze mną aż tak? Robisz na przekór, jak możesz, człowieku, no jak? Ci, co się lubią, chętnie się czubią, to fakt. Mówiąc najprościej, podobno miłości to znak. Kocha się raz, potem drugi i trzeci i znów, bo drzemie w nas tyle celów i pragnień i snów. Kocha się raz, wierzy w gwiazdy, kabały i sny, słońce się rodzi nad naszą nadzieją, że teraz to właśnie ty. Długo szukałem, aż cię spotkałem w dzień zły, burza z wichrami i deszcz z piorunami, to ty. Przyznaj się, trudno - było ci nudno, czyż nie? Już nie udawaj, za życia przyprawę masz mnie. Kocha się raz, potem drugi i trzeci i znów, bo drzemie w nas tyle celów i pragnień i snów. Kocha się raz, wierzy w gwiazdy, kabały i sny, słońce się rodzi nad naszą nadzieją, że teraz to właśnie ty. Kocha się raz, potem drugi i trzeci i znów, bo drzemie w nas tyle celów i pragnień i snów. Kocha się raz, wierzy w gwiazdy, kabały i sny, słońce się rodzi nad naszą nadzieją, że teraz to właśnie ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się nie zgodzę, że 1 zakochanie to miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochamy tych ktorzy nam sie podobaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozna kochac kilka razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwie ,tylko raz!.S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×