Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość12345676

nic mnie nie cieszy

Polecane posty

Gość gość12345676

wszystko jest mi obojętne, a powodem tego jest to że jestem sama :( Mogłabym wygrać fortunę i tak by mnie to nie ucieszyło bo pierwszą moją myślą było by to że i tak nie mam nikogo z kim mogłabym to wydać. Zazdroszczę wszystkim którzy mają swoją drugą połówkę :( Ja zawsze będę sama :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bład. mnie nie cieszy BO nie mam fortuny. gdybym mial fortunę, moja sytuacja z miejsca jest inna. moge wszystko i wszedzie. nie mam ograniczen. zadnych a i skolowac bratnia dusze tez łatwo (nie musze sie zaraz spowiadac ze wygralem fortune), po prostu mam wolnosc decyzji, bo nie mialbym problemu z pieniedzmi. gołod***ec nic nie moze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×