Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Czy macie szacunek dla książek?

Polecane posty

Mi rodzice wpoili duży szacunek dla książek, i mam duże opory moralne przed wyrzuceniem książki na śmietnik. Jeśli ktoś takich oporów nie ma, to znaczy, ze wychował sie w domu, w którym książek nie szanowano i nie czytano :P Kontrowersyjna jest moja opinia, czy może sama prawda? :P Co sadzicie na ten temat? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, podcieram sobie nimi tyłek s*****c uprzednio przy dźwiękach Slayera;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam szacunku do książek. ludzie lali wodę na wiele stron by tylko powiększyć objętość książek, bo te grubsze wyglądają na poważne dzieła. to raz. dwa książki = wydawcy. ile wiedzy i pomysłów nie zostało rozpowszechnionych bo z braku akceptacji tych drugich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KingaStefankaFanka
Czytam dużo ksiązek i te które mi sie podobają stawiam z szacunkiem na półce :) ale jeśli kupię coś, co okaże sie pomyłką, albo ktoś podaruje mi jakiegoś tam modnego Coelho, albo inne cudo, które nie jest w moim guście, bardzo szybko z szacunkiem wystawiam TO na allegro :) na szczęście książki łatwo się sprzedają, ale jeśli przez trzykrotne wystawienie nikt nie kupi podarowuję książkę pobliskiej bibliotece :) szkoda mi wyrzucić nawet książkę, której wartość uznaję a śmieciową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choć w sumie niejedna książka wolałaby pewnie zostać od razu humanitarnie wyrzucina niż postawiona na półce i przez miesiąc zmuszana do wysłuchiwanie tego, co mam na jej temat do powiedzenia :D to dopiero jest brak szacunku :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia Love you

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytat:"Nie czytałam biblii, ale myślę że spodobałaby mi się, lubię książki fantasy, a ta jest bardzo niezwykła, bo miała wielki wpływ na historie świata." Uważam, że kłamiesz o tym szacunku. Ponieważ pustych ludzi nie brak, ale pojemników na śmieci bywa pełno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wybaczcie, jeśli ktoś pisze, że wyrzucił biblię, to ja tego nie rozumiem. Przecież to kulturowa spuścizna, wartościowa literatura a także okazja do zajrzenia w umysłowość ludzi żyjących tyle wieków przed nami. I oczywiście ciekawa też poprzez oddziaływanie na losy świata, na losy cywilizacji zachodniej. Myślę, ze to wiara uczyniła tej literaturze dużo złego, bo niektórzy odrzucają ją z powodu emocji i niewiedzy. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozibąk
zbieram harleqiny i do nich mam szacunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy zawsze, ale w mojej bibliotece bardzo się ucieszyli kiedy spytałam czy mogę przynieść książki w dobrym stanie i do tego obecnie "modne" :) tylko wypełnia się taki formularz, co ma przeciwdziałać temu, żeby ofiarodawcę zapewnić, ze książki nikt z personelu sobie nie przywłaszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do gościa z 11.50 sory bardzo, ale np dla mnie wartościowa książka to taka, która mi sie podoba :) nie taka, która jest ogólnie uznana za świetną bo na autor dostał Nobla, czy Boblia bo...niby dlaczego miałaby mi się podobać Biblia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiu co u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o i dobry temat założyłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cvo ty bredzisz ruro smierdzaca? ze gufno przez ciebie przemawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do ciebie nie mam srako niemyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też nie wyrzucam nawet te mocno zniszczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak boli mnie, jak muszę wyrzucić jakąś książkę, choćby była stara, brzydka i nieużyteczna nie zaginam kartek, nie pisze po książkach, staram się ich nie zabrudzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×