Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość abstraktyk

Kto pamieta Wergiliusza ?

Polecane posty

Gość gość
Rozdwojenie jazni czy tylko hipokrytyzm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lala.land - lala.land

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze poinformowana
Nie rozumię o co wam chodzi, więc przyznam się szczerze, od 1-go Inaiz jest moją pracodawczynią. Chodziłyśmy do jednej klasy, kilka tygodniu temu spotkałyśmy się na mieście i to ona zaproponowała mi tą pracę, wszystko legalnie, nie jakaś śmieciówka, przyznam, że spadła mi jak z nieba, kasiunia jest mi teraz bardzo potrzebna, a praca jak na razie na luzie, miałam gorszych pacjentów i pracodawców. Jak wspomniałam, z Inaiz znamy się od czasów szkolnych więc jest o czym powspominać, chociaż nie widziałyśmy się tyle lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spotkalyscie sie po latach i pierwsze co ona zrobila to opowiedziala ci swoje zycie w detalach? A powiedziala ci tez ze zabrano jej prawa rodzicielskie do wlasnego dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze poinformowana
Nie, nic o tym nie wiem. Jesteś pewna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos o tym pisal tu na forum. Poczytaj sobie. Zapytaj dlaczego juz nie odwiedza dziecka. Ciekawe co ci powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze poinformowana
Wybacz, nie mogę sobie pozwolić na zadawanie takich pytań, ja tylko słucham, sama zostałam z córką, szczerze mówiąc, wolałabym żeby została z mężem, to jego dziecko, kobiecie zawsze ciężej, jak ciągnie ogon za sobą. Ona jest teraz wolna, chociaż szczerze mówiąc nie zazdroszczę jej. Każdy popełnia błędy, ja też żałuję, że posłuchałam rodziców a nie zrobiłam tego, czego chciałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to trafil swoj na swojego, tak trzymaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze poinformowana
Wiesz, że na Święta przyjeżdża z tą swoją kobietą i jej dzieckiem do Polski ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Nezka ci wszystkie intymnosci opowiedziala a nie wie kiedy on przyjezdza do Polski? Bo tobie to po co to wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze poinformowana
Napisałam wyraźnie że na święta. Ciekawa jestem tej kobiety, jeszcze w życiu takiej nie widziałam, współczuję jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To raczej tobie mozna wspolczuc, uwierz mi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze poinformowana
Czego ? Nie powiesz mi, że kobieta z takim wzrostem to normalka. Widziałaś ją może, znasz ją ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mungostka
Niejedna moze jej pozazdroscic, figure ma jak modelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to jest normalka? Poogladaj sobie programy z modelkami i nie musisz jej ogladac. Czy ty naprawde jestes taka ograniczona? Scyzoryk sie w kieszeni otwiera na twoja glupote i polaczkowa ciekawosc. Urodzilas sie, wychowalas i zyjesz w zagrodzie, czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze poinformowana
Nie twierdzę, że musi być brzydka, tylko ten wzrost, przecież to nawet dla mężczyzny dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co z tego ze wysoka. Tobie nie musi sie podobac. On widac nie ma z tym problemu, moze go to wrecz kreci i jesli nawet nie jestes w stanie tego pojac (bo i nie musisz) to przynajmniej zostaw go w spokoju i uszanuj jego decyzje. A czy to wysokie, grube, male, garbate, itp...kobiety nie maja prawa byc szczesliwe? MAJA PRAWO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mungostka
To bardzo sympatyczna, mila i kulturalna osoba, tak jak i on, pasuja do siebie i to chyba jest powodem tylu hejtow. Zazdroszcza, ze ktos moze byc szczesliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nic ze mila i sympatczna ale przeciez taka wysoka i juz Polaczki maja powod zeby kogos kogo nie znaja tu oceniac, zaszufladkowac, odwartosciowac. Bozzzzzzzze, widzisz i nie grzmisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczesliwy ? W koncu przypomnial sobie, ze kiedys komus zrobil bachora, pewnie go sumienie ruszylo i teraz chce grac kochanego tatusia. Pojawi sie jakas bez dziecka to beda go widzialy jak swinia niebo a on bedzie szczesliwy po raz wtory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze poinformowana
Komu zrobił dziecko ? Co ty pieprzysz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takiej szwabskiej lampucarze jak jezdzili na szkolne wymiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze poinformowana
Niemożliwe, wiedzielibyśmy coś o tym. Chyba na haju jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On zadnego dziecka nie splodzil, przestancie w koncu p************.c Jakos nikt z jego najblizszych nic o tym nie wie, on sam tez nie, ale na forum co drugi weiß bescheid :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam szczegolow ale go podziwiam, to moje zdanie. Smierc ojca w tak mlodym wieku, opieka nad matka, dziewczyna po tylu latach wykreca taki numer, smierc zony i dziecka, teraz mamy. Czy to nie za duzo ? Przeciez on chyba nawet jeszcze nie ma 30 lat. Ja bym zwariowala, to nie jest normalne, ludzie dajcie mu spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćuk
Nie ma tu troche boskiej sprawiedliwosci ? Zawsze mial co najlepsze, laske, bryke, praktyki no i praca. Niektorzy do dzisiaj haruja na pomywaku z dyplomem w kieszeni. Nie zazdroszcze mu, bo to typowy przyklad, ze hajs nie jest najwazniejszy. Dlatego zycze mu wszystkiego najlepszego z ta kobieta, nawet jak ma 3m, co komu do tego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma sprawiedliwosci boskiej. Nie taka nagroda nalezy sie jego mamie i jemu samemu za to co zrobili dla innych. Tak tylko moga myslec pisowskie mohery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam okazje poznac ich osobiscie. Nic tu sie nie zgadza. Piszecie brednie. Dajcie se czadu ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze poinformowana
Poznałaś go osobiście ? Gdzie ? Na Oktoberfeście ? Marzenia ściętej głowy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankahorka
Marzenia marzeniami, każda by chciała takiego mena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×