Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość abstraktyk

Kto pamieta Wergiliusza ?

Polecane posty

Gość abstraktyk
Ej, co Wy od niej chcecie ? Fajna byla. Taka "Kasia z ktora moznabylo konie krasc, (tylko szkoda, ze nie) chciala ze mna miec ten pierwszy raz". Problemy mieli tylko Ci, co do niej nie dorosli (pigmeje). Moge sobie wyobrazic, jak sie Polczak przy niej czul....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale przyznasz, ze nie wszyscy ja lubili ? Noo, Polczak w tych swoich butach to moze jej do pepka siegal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abstraktyk
Dziewczyny na pewno. Nie miala sobie rownej. A chloptasie jak nie wyrosli to ich kompleksy zzeraly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwoli wyjasnienia
"Ale przyznasz, ze nie wszyscy ja lubili ?" Chyba wiekszosc tak ma. Wiec o jakiej przeszlosci niby piszesz? Puszczala sie, brala narkotyki, nalezala do jakiegos gangu? Co masz na mysli? Miala az tylu adoratorow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no, bez przesady, zadnych kryminalow. Po prostu byla osoba, ktora chyba wszyscy znali i zapamietali. Powiedzmy, byla "oryginalna". Natluc dwoch chlopakow to nie byle co a biedny dyro mial potem dylemat, kogo ukarac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abstraktyk
Ja pamietam numer na studniowce. Wszyscy momentalnie wytrzezwieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wytrzezwieli ? Posrali sie ze strachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwoli wyjasnienia
"oryginalna" W jakim sensie oryginalna? Bo chyba nie dlatego ze jest bardzo wysoka? Chociaz wysokie dziewczyny sa na ogol w szkole "przesladowane". Jakies wyzwiska typu zyrafa czy moze zagladac do sasiadow na pierwsze pietro bez drabiny, albo wszyscy wolaja "tyka idzie". Chyba u niej tego akurat nie bylo. A dlaczego dziewczyny jej nie lubily? Wszyscy chlopcy tylko ja podrywali czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ksywe to miala nieciekawa. A Ty skad ja znasz ? Zamiast cos od siebie dorzucic to tylko dopytujesz ? Jednak Cie ciekawi, co zoneczka jeszcze narozrabiala ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abstraktyk
Nie wszyscy a nawet malo kto. To byl jakis pociaprany rocznik, nie tylko ten, chlopcy na poziomie gimgowna albo pedalowy, takich z 6 stopami moznabylo na palcach jednej reki policzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Was za to wszyscy pamietaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamietasz jak Dziunia ukradla Kangurzycy wszystkie zaby ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abstraktyk
Nie, ale pamietam jak przyszla pierwszy dzien do szkoly. Nikt nie wiedzial o co chodzi. Na nauczycielke za mloda, na uczennice za duza, stazystka jakas czy co. Potem chodzilismy wszyscy ogladac, czy ona faktycznie z pierwszakami siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwoli wyjasnienia
Niby topik jest "kto pamieta wergiliusza" a tymczasem jaracie sie oboje na wyscigi jakas dziunia jakby ona byla wielkim cudem. Gdyby wiedziala jakim VIP-em jest na Kafe to by jej wasy moze z wrazenia urosly. Chcecie powspominac szkole to najlepiej na n-k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abstraktyk
Zal Ci ze nie chodzilas do najeksluzywniejszego gimpla na Wirach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwoli wyjasnienia
Jesli mi w ogole kogos zal to tylko was :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abstraktyk
Dobra Stary, wyluzuj. Wiem, ze Cie polechtalo. Pozdrow ja od nas, "Goryla" i siory "Marchefki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jej tez zycze wszystkiegonajlepszego! Wiem po sobie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak bedzie chciala, to niech napisze schoppa"under"burgmann"malpa"gmx"dot"de Tez siedze w Niemczech, nie mam z kim pogadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abstraktyk
"Niby topik jest "kto pamieta wergiliusza" a tymczasem jaracie sie oboje na wyscigi jakas dziunia jakby ona byla wielkim cudem." A jaki topic zalozyl Wergiliusz ? "Kolezanka z pracy" Wiec o co chodzi ? To nasza kolezanka ze szkoly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszzystko wskazuje na to, ze chodzilam z nim do klasy. Cud, ze nie zostal jakims celebryta. "Oryginalny" to malo powiedziane. Zawsze wyprzedzal sznurki z butow. Wystarczy jak powiem, ze nawet nauczyciele sie go bali. Jak nie wygral olimpiady to musieli powolac specjalna komisje i w koncu przyznali mu racje. Cyborg - nic dodac, nic ujac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
topic chyba umarl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwoli wyjasnienia
6:26 Jak masz taka silna potrzebe pisania o zyciu innych to zaloz bloga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A o czym mam pisac ? Ze maly sie posral i nie smakuje mu zupka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwoli wyjasnienia
10:53 To juz wiem kim jestes. Za glupote sie placi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za jaka glupote ? Nigdy nie ukrywalam kim jestem. Chodzilismy do tego samego LO. Nie wolno powspominac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwoli wyjasnienia
Ale tak naprawde to o co ci chodzi? Mamy karmic cie informacjami o kims, z kim chodzilas razem do szkoly? Nie rozsmieszaj mnie bo mam zajady. Nie masz wlasnego zycia, zadnych zainteresowan? Idz lepiej z dzieckiem na spacer albo poczytaj dobra ksiazke. Mozesz tez zrobic sobie surowke z marchewki - jest bardzo zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwoli wyjasnienia
"Nie wolno powspominac ? " Wolno. Zastanawiam sie jedynie dlaczego uzywasz do tego forum? Nie latwiej sie spotkac z kims co go osobiscie zna? Tego nie chcesz bo ty nie chcesz wspominac tylko dowiedziec sie czegos nowego. Weszysz sensacje bo w twoim zyciu nic sie nie dzieje. Az mi cie szkoda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spotkac sie nie moge, bo jak pisalam, mieszkam w Niemchech. Tu nie mam z kim co powspominac. Nowosci tez nie wesze, bo jak tez juz pisalam, dobry znajomy pracuje w firmie jej rodzicow wiec raczej jestem "na biezaco".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile tygodni ma Twoj synek bo chcialam sie cos poradzic ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×