Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klempa55

Wieczorem...w lesie

Polecane posty

Gość Najszybszy w mieście
ale bym się kawy napił :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
k***a że ja na to nie wpadłem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
jak to nie ujawniasz? hmmmmmm to co tam jeszcze chowasz? jestem ciekawy i zaintrygowany:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nowa97
Ale pustka świeci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wilk 1946
Witam wszystkich Polaków co kochają Polskę i Miłość a seks traktują jako język Miłości który służy do jej wyrażania i wzmacniania więzi erotycznej najważniejszego z 3 filarów miłości Wilk juz niestety wrócił do wielkiego miasta z gór. Chyba skasowali mi WPNK2 stad ten nowy temat Znajdujemy się w takim miejscu które do Mnie należy a Ja jestem zwykłym Góralskim Gazdą Wilkiem co Was gości. 1. Moja posiadłość nad jeziorem wiec wybierzcie miejsce gdzie się napijemy co kto lubi. -http://www.homeadore.com/2013/04/22/headwater s-camp-residence-dan-joseph-architects/ Wilk http://www.tapeta-nieg--wilk-5.na-telefon.org /tapety/nieg--wilk-5.jpeg xxx Nieodrodny Syn Dzikich Gór i Dzikiej Północy które wykuwają ludzi i zwierzęta jak ze stali by mogły co dzień kroczyć wąską ścieżką między życiem a śmiercią. Tam ciągle jeszcze takie słowa jak honor, odwaga, lojalność , przyjaźń, odpowiedzialność za wspólnotę mają swój prawdziwy sens. Bo takie są właśnie Dzikie Góry i Dzika Północ i za to je kocham całym sercem e-mail: wilk.bacowka@gmail.com< /a>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nowa97
Zapchalam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nowa97
Nooo. Ludzie co tu się wyrabia....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wilk 1946
Do Wadera Chcialem ci zwrocic uwagez ze nazywanie Wilka idiota tylko dlatego ze ma inne poglady od ciebie jest po prostu objawem chamstwa z twojej strony i elemantarnego braku podstawowej kultury osobistej ale nie odpowiem tym samym sam wystawiasz sobie swiadectwo o sobie. I uwazam ze powinnas za to przeprosic Bo Wilk odnosil sie do ciebie z szacunkiem mimo ze mamy w kwesti maturbacji jak sie jest w zwiazku opartym na milosci poglady rozne o 180 stopni I naprawde czytam w tobie jak wotwartej ksiazce Ja nie bede pisal do ciebie i komentowal twoich wpisow, nawet ich nie bede czytal a ty zrob to samo w stosunku do Wilka Wilk http://www.tapeta-nieg--wilk-5.na-telefon.org /tapety/nieg--wilk-5.jpeg xxx Nieodrodny Syn Dzikich Gór i Dzikiej Północy które wykuwają ludzi i zwierzęta jak ze stali by mogły co dzień kroczyć wąską ścieżką między życiem a śmiercią. Tam ciągle jeszcze takie słowa jak honor, odwaga, lojalność , przyjaźń, odpowiedzialność za wspólnotę mają swój prawdziwy sens. Bo takie są właśnie Dzikie Góry i Dzika Północ i za to je kocham całym sercem e-mail: wilk.bacowka@gmail.com< /a>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc nowa97
LO wadi ty niegrzeczna coś na robiła? :-) moja rybka głodna a bezblednego niema....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie na pewno.... ale ja uważam że trzeba brać życie jakim jest i korzystać ile się da a co raz się żyje no nie....:-) moja rybka tez nie uczciwa ciZ tak swoją chwaliła a moja to jakiś mutant....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do : Wadera i reszty dziewczyn:) To nie moj wpis ktos skopiowal moja wypowiedz z innego tematu do Kotka Poes mozecie sprawdzic Wiecie ze Wilk zawsze pisze ze stalego i tego samego Nicka A Wadere bardzo lubie i cenie choc nasz znajomosc jest burzliwa i pelna roznych zakretow Ale krzywdy na ERO jej nie dam zrobic zreszta sama potrafi jebnac w glowe kuflem od piwa jak ktos ja naprawde wkurwi Ale na Wilka zawsze moze liczyc jak tylko poprosi a czasami Wilk nawet nie pyta i sam dziala:) Wilk http://www.tapeta-nieg--wilk-5.na-telefon.org/tapety/nieg--wilk-5.jpeg xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty tez się dobrze baw.... pier.... to ja się wczoraj dowiedziałam ze jestem hmmm jak to było a slowianka czy coś takiego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
a ja jestem slowian choc przybrudzony:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się w końcu umyj. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a takw zasadzie jestem sum wąsaty znakomity matematyk. wlasnie ogarniam rachunki a za jakis chwilek księgową:P to co nmam z tymi rybkami? puki jestem na fali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z pochodzenia? musial bym sie wyprzec dziadka i babci .a poza nimi wszyskie polacy:) a babcia ta co pobrudzila mój rodowód do tez slowianka:P dziadek nain :D ale co ja wam tou bende:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bilbobagins
Taaaa przeniescie sie wchuj stad wreszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ja poradze no :D a miecho dla piranbi mam :) ale czy aby nie stanie jej w gardle? to nie byle jaki kawalek strawy to danie na które rzucaja sie co odwazniejsze rybki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×