Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
do 23.06 i 09 kobieto, nie rozumiesz o co nam chodzi z tym Nepalem, to się nie udzielaj bo robisz z siebie pośmiewisko. przeczytaj sobie jeszcze raz wpis z wczoraj z 13.07(i inne podobne), to może coś do ciebie dotrze. ja pitolę, nie umiesz czytać ze zrozumieniem to odpuść sobie to forum, bo twoje wpisy nijak się mają do poruszanych tematów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wyżej....skoro już powiedziałaś co miałaś powiedzieć to weź się teraz za robotę ,bo samo się nie zrobi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama weź się za robotę, bo za te grosze co płaci SS to mi się nawet nie chcę palcem kiwnąć, BUHAHA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sie zwolnij a nie miejsce zajmujesz komus innemu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak właśnie o to chodzi w temacie schodzenia pół godz wczesniej u nas nie ma z tym problemu, czasami zdarza się że jest rozpisana k1 do końca swojej zmiany ale zawsze dogadujemy się tak że koleżanka zmienia ją tak 15 min wczesnieniej u nas nie ma z tym problemu zawsze każda wychodzi o swojej porze do domu wczesniej już pisałam to zależy od zespolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, na początku lipca mamy spotkanie sklepowe. Pracuję dopiero 2,5 mca, będzie to pierwsze zebranie którę poprowadzę. Jak się przygotować? Jak przygotować także agendę, jaki powinien być plan zebrania? Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalallalala
żartujesz sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zazdroszczę,od tego jak wypadniesz podczas tej prezentacji zależeć będzie jak będzie traktowała cię załoga, rozważ bardzo poważnie co powiesz jak masz zamiar zarządzać sklepem i zespołem konkretnie i rzeczowo czego oczekeujesz i wymagasz a co dasz w zamian .jak napisałam bardzo rozważnie bo jak powinie ci się noga i nie będziesz konsekwentna to nigdy nie będziesz miała autorytetu koleżanek. Jeżeli śledzisz forum to zuważyłaś napewno jakiego pokroju dziewczyny pracją w rossie w oczy słodkie niczym miód a tylko zniknij za drzwiami to kosa w plecy ,życzliwa asystentka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agenda=plan rozkład,musisz sobie wypunktować jakie tematy chcesz na tym zebraniu poruszyć , plan jest po to aby przedstawić istotne i ważne sprawy jeżeli dopadnie cię trema a napewno dopadnie, albo koleżanki będą żywo ożywione i wdadzą sie w dyskusję choć nie sądzę (znając życie dyskusja odbędzie się bez twojego udziału)pomoże szybko powrócić do omawianego tematu.życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze zebranie to tak naprawdę prezentacja twojej osoby,zastanów się jaką jesteś osobą jeżeli powiesz że jesteś konsekwentna to bądz iniech to widzą w twoim działaniu,w rossmanie nie ma przyjaźni jak tylko będą mogły utopią cię w łyżce wody ,przekonasz się jak będą podlizywać się donosząc na koleżanki więc waż słowa to ty zecydujesz ile i co możesz powiedzieć .mam u siebie dziewczynę która przed ludzmi własną siosrtę obdarła z godności .są teżi bardzo fajne dziewczyny ale to kropelka w morzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 1753,mam dość czytania twoich bezsensownych tekstów ,jak ty możesz się wyrobić z czasem skoro ciągle marudzisz ,dałaś już się poznać na tym forum że dużo mówisz a mało robisz ,więc jak taka strategie obierasz w pracy to mnie nie dziwi ze z czasem się nie potrafisz wyrobić .Zasada nr 1 NAJPIERW PRACA A PÓZNIEJ GORZKIE ŻALE zapamiętasz ?po 2 zamiast pieprzyc trzy po trzy na necie poświęć swój drogocenny czas dziecku bo znowu będziesz płakać ze minął tydzień a ty nawet z dzieckiem klockami się nie pobawiłaś ,czyli zasada nr 2 NAJPIERW KLOCKI POŻNIEJ NET I KAFETERIA zrozumiałaś ?bardzo się cieszę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 21.27 jak mi znajdziesz nową pracę to się z chęcią zwolnie. poza tym na moim sklepie wszyscy pozorują pracę (najbardziej ks), więc po co mam się wysilać. do 12.06 czy ja kiedykolwiek napisałam że nie mogę się z czymś wyrobić ? o ile wiem to dziecka też nie mam, więc chyba coś ci się pomyliło. ja pitolę, prosiłam wczoraj żebyście się nauczyły czytać ze zrozumieniem, bo inaczej się tylko ośmieszacie. jak nie rozumiecie tego co inni napisali, to po co odpowiadacie na ich wpisy ? dlatego że lubicie się ośmieszać, tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vrc
Witam mam pytanie Jadę do innego rossmanna nad morze z warszawy. za jakie środki transportu mi zwracają pieniążki? Dziękuję za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To widocznie jesteś tak tepa ze nigdzie cie nie chca skoro sama nie Umiesz sobie nowej pracy znaleźć a tak bardzo Ci źle w rossie haha ha żałosna jesteś i to ty się ośmieszasz ciekawa jestem czy taka wygadana jesteś w pracy i ofen mówisz ze tak ci źle czy tylko na Forum taka cwaniara sadze ze to drugie haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój grafomański wpis świadczy o tym że to ty jesteś tępa i to do kwadratu. Na pewno ty byś sobie znalazła pracę w niewielkiej miejscowości z dużym bezrobociem, jak już to chyba tylko w agencji towarzyskiej bo nigdzie indziej sie nie nadajesz. Kiedyś jedna dziewczyna prawdę napisała na forum, że gdyby Polska była bogatszym krajem, z niskim bezrobociem, to nikt by w tym rynsztoku nie pracował, tylko same niziny społeczne (takie jak ty). Niestety jest inaczej i wiele dziewczyn musi sie tutaj męczyć, bo rynek pracy jest jaki jest. Co do tego czy jestem wygadana w pracy, to owszem, jestem. Tak jak napisałam wczesniej, u mnie na sklepie wszyscy wszystko olewają (na czele z ks) i nikt nie ma złudzeń co do tego że ta firma to syf, melina i złodzieje. Każdy narzeka, nie tylko ja, bo prawde mówiąc, to tylko wypranym mózgom może się podobać praca w pseudo drogeriach SS. To tyle ode mnie, jak chcesz odpowiedzieć to postaraj się napisać coś mniej grafomańskiego, bo twój ostatni wpis przypomina mi bazgroły 5 latka z przedszkola. No ale cóż, jak lubisz się ośmieszać swoimi wpisami, to twój problem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym chciala,aby moja KS traktowala na rowni wszystkich,sprawiedliwie.Zeby nie robila grafiku pod siebie,zeby torbami nie wynosila produktow po przecenie a my zaledwie po batoniku,aby nie dostawala paczki wypchanej po brzegi a my jakies marne 3 produkty na dodatek uzywane.Aby na kazdym kroku nie podkreslala TO JA JESTEM KIEROWNIKIEM.Aby nauczyla sie dzielic, wieszac i sprawdzac promocje.Aby nie czekala na funkcyjne ze zwrotem...Aby na rowni z nami robila layauty a nie tylko planogram na papiery toaletowe. Aby dokonczala kazda zaczeta pierdole,a nie lapie sie za 3 rzeczy a zadnej nie konczy.Aby sprzatala po sobie i nie uwazala,ze szorowanie przez nia kibla jest czyms uwlaczajacym.Aby pracowala rowno z nami,a nie przed czy za nami.Tego bym chciala od KS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 2014 ,tak jesteś wygadana jak kierowniczki nie ma w pobliżu cha cha bo jak jest to masz uśmiech od ucha do ucha i ciągle powtarzasz ze nie masz pytań i wszystko jest ok .Znam takie jak ty bo z nimi pracuje to największe dziadostwo jakie może być ,kiedyś tu pisały dziewczyny i podawały nr sklepów ,takie jeszcze zrozumiem a ty ani nr sklepu nie podasz bo nawet tego się boisz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam i nie wierzę. Pojechane jesteście, czy wyzwiska w czymś Wam pomogą? Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość z 20:50, masz całkowitą racje, ale niestety w tej firmie tak się nie da, tu jest podział na Pana i murzynów, ktorym dokłada się tylko pracy ale nie otrzymują nic w zamian, tak tak nic w zamian, bo to co dostajemy co miesiąc to jest zapomoga a nie wyplata, żadnej podwyżki od jakiegoś czasu, co mi po premii wypłacanej co trzy miechy, której i tak możemy nie dostać, jak nie wyrobimy planu, co mi po premii inwentaryzacyjnej, pooddaje dlugi i tyle z tego zostaje, chciałabym ludzkiego Kierownika, który nie myśli o nas jak o osobach co ciągle robią problemy ale o współpracownikach których należy motywować a nie tylko gnoić, wolałabym tez aby na miejsce Kiero zatrudnić osobę której chce sie pracować, nam pomagać a nie w biurze siedzieć i udawać ze sie pracuje, a ona niech bywa na sklepie raz w tyg, atmosfera by byla lepsza, lepiej by sie praciwalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do22,10 Ty naprawdę masz iloraz inteligencji na poziomie przedszkolaka... Przecież wyraźnie napisałam że na moim sklepie każdy narzeka (łącznie z ks), więc to chyba logiczne że u mnie nikt sie z niczym nie kryje i jak jest jakiś problem to wszystkie rozmawiamy o tym otwarcie, bo ks sama ma wszystko w d... i na sklepie panuje totalna olewka wszystkiego - robimy minimum, każda ściemnia jak tylko może i nie ma pomiędzy nami żadnych konfliktów. Za to widzę że na twoim sklepie masz fajne klimaty - fałsz, obłuda, strach i "dziadostwo". Naprawdę masz się czym chwalić, BUHAHAHA !!! Biorąc pod uwage twój niewielki intelekt, to wcale mnie nie dziwi że lubisz tą firmę i pewnie lubisz też chodzić do pracy, bo taka chora atmosfera jak u ciebie w sklepie, to musi być twoje naturalne środowisko, zapewne czujesz sie rak ryba w wodzie, BUHAHAHA !!! Super reklamę zrobiłaś swojemu sklepowi, założę się że każda dziewczyna która przeczytała jakie relacje panują pomiędzy wami, teraz ci zazdrości i też by chciała u ciebie pracować... Szkoda tylko że sama nie podałaś nr. sklepu, gdybyś to zrobiła to na pewno sam prezes by do was przyjechał i wręczył kazdej z was dużą premię, a w następnym wydaniu gazetki "co słychać?" wasz sklep byłby przedstawiany jako wzór dla innych. Tym nazistom z centrali marzy się, żeby na kazdym sklepie było tak patologicznie jak u ciebie, więc nie bój się, śmiało pochwal się nr. sklepu... A propos tych numerów - z tego co wiem, to nikt tutaj nigdy żadnych numerów nie podawał, z jednym wyjatkiem - niedawno dziewczyna ujawniła nr. sklepu (575) i to by było na tyle, więc nie wiem czemu kłamiesz i twierdzisz że kiedyś ktoś na forum podawał o którym sklepie pisze. Poza tym ja nie mam żadnego interesu żeby tutaj pisać gdzie pracuje, bo niby po co mam to robić ? Na koniec, proszę cię żebyś pozdrowiła ode mnie swoje koleżanki ze sklepu, powiedz im że się pochwaliłaś na forum jakie jesteście przyjazne wobec siebie, że fajnie wam się razem współpracuje i dlatego kochasz ta firmę, BUHAHAHAHA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doi 11,40 ja się nie żale a skoro ty się żalisz to napisz nr sklepu ,zaraz zobaczymy jaka jesteś odważna ,jeżeli nie napiszesz to się już przestań produkować bo w ciągu 1 dnia możesz napisać 10 postów ,jako 10 różnych osób które tak nienawidzą tej firmy i tak im zle .ZARAZ ZOBACZYMY JAKA Z CIEBIE ODWAŻNA IPYSKATA PRACOWNICA --CZEKAMY NR SKEPU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liczysz na numer sklepu? Tu nikt nawet imieniem się nie podpisuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie ,takie są mocne !takie posty nie podpisane nr sklepu uważam za nie warte uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 16.07 A gdzie twój numer sklepu ??? Nie chcesz dostać nagrody od prezesa ? Ty też "w ciągu 1 dnia możesz napisać 10 postów ,jako 10 różnych osób" które kochają SS, więc twoje wpisy też są nic nie warte, jesli przyjąć twój tok rozumowania. Twoje prośby o ujawnienie nr. sklepu uważam za absurdalne i śmieszne, nie potrafisz mnie przekonać dlaczego niby mam to zrobić i kłamiesz pisząc że kiedyś dziewczyny go podawały. To forum jest anonimowe, każda laska może sobie pisać co chce, bez obawy ze jej tożsamość (albo nr. sklepu) będzie ujawniona. Jezeli to dla ciebie problem to udzielaj sie na forum firmowym, tam musisz sie zalogować podając imię i nazwisko oraz swój numer pracowniczy, może lepiej tam pisz swoje posty, skoro tak ci zależy na transparentności. Ale jeżeli nie możesz pogodzić się z faktem że tutaj wszyscy są anonimowi, to chyba czas żebyś dała sobie spokój z kafeterią, bo nikt tutaj nigdy sie nie ujawni... ps. jeśli chodzi o odwagę, to lepiej nic nie pisz, bo widać gołym okiem jak bardzo jesteś zastraszona i wytresowana przez nazistowską propagandę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość godz
Witam mam pytanie Jadę do innego rossmanna nad morze z warszawy. za jakie środki transportu mi zwracają pieniążki? Dziękuję za pomoc usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vrc
Witam mam pytanie Jadę do innego rossmanna nad morze z warszawy. za jakie środki transportu mi zwracają pieniążki? Dziękuję za pomoc: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze, po skrócie nr nie piszemy kropki - ale to tylko na marginesie :) Po drugie,przecież każdy może napisać jestem ze sklepu 111 albo 222 czy to jest jakkolwiek wiarygodne? moim zdaniem nie... a odpowiadając koleżance, która o dojazdy pyta - najlepiej jak pojedziesz komunikacją miejską, PKS lub PKP. Za transport własnym samochodem zapłacisz więcej, więc lepiej jechać tak jak napisałam. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 1938,ja się nie żale ,więc nie widzę powodu aby podawać mój nr sklepu ty morde drzesz codziennie a ja musze to czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz czy chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 20.59 I tu się mylisz ponieważ sama czytałam posty w których dziewczyny podawały nr sklepów i tak było! niestety nie pamiętam jakie to były nr bo przecież nie notuje tego ale były na sto procent prawdziwe bo wykłócały się tu z kierowniczkami ,a z rozmów można było wywnioskować ze się dobrze znają .No i co? pamiętam dobrze ze tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×