Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
dziewczyny jest u nas mozliwosc otrzmania zaliczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz sie dogadać z Kiero ze Ci pożyczy z sejfu, ale firma jako takich zaliczek nie daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana forum jest dostępne dla każdego, Twoje zakazy to mam tam gdzie słońce nie dochodzi. Jestem zwykłą kasjerką, ale znam swoje prawa i wszystko w racjonalny sposób można załatwić a nie siedzieć i napie*dalać jak mi źle, no błagam o litość na tym forum. Skoro tak Ci źle to zrób coś, rusz dupę "zmieniaj Świat" bo na Rossmannie życie się nie kończy... Poza tym śmiech mnie ogarnia jak ktoś próbuję o coś zapytać konkretnego a w odp.otrzymuję wiązankę o obozach pracy! Porównujecie Rossmanna do obozów gdzie ludzie byli przetrzymywani nie z własnej woli, a Wy tam siedzicie chyba tylko po to żeby mieć co na forum pisać. Klepary, takie baby upierdliwe, które wszystko by chciały ale się nie postawią ze strachu. Jak sobie ktoś pozwoli wejść na głowę to zawsze będzie miał nasrane na nią. Są sądy pracy od tego nawet z KR się dogadasz nieraz były sytuację gdzie zmieniała się kierowniczka bo nie umiała zarządzać zespołem tylko jak będziesz siedzieć cicho to nic się nie zmieni a na forum mają to wszystko w d*pie najwyżej ojoj bidulko Ci napiszą!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z sejfu?! chyba chora jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha wierzy w sądy pracy ... durnota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAFAŁ RYTEL TO CWEL
kierownik regionalny małopolski Rafał Rytel to CWEL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna duzo racji ma w tym co pisze ale nie ktorych chyba prawda w oczy kluje jak taki odzew :)u nas tez kiero zwolnili jak poszlo do regionalnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu żeś pojechała koleżanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktos lubi ta prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy premia inwentaryzacyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u nas jest tak ze kiero z kr to koleżanki ,więc kolesiostwo poprostu ,z którym raczej nic sie nie da zrobic. I po co isc do kr po to żeby cię obgadały i przy najblizszej okazji cie zwolniły .No chyba ,ze jeszcze dalej uderzyc to może by to cos dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja o swojej kiero niestety dobrego słowa powiedzieć nie mogę sucza fałszywa,mnóstwo niedociągnięć można jej zarzucić w wykonywaniu swoich obowiązków.swoją niekompetencję nadrabia wysługując się asystentkami.z kolei niech którejś z nich potknie się noga choć odrobinkę to odbiera premię - nie ma żadnego tłumaczenia,nienawidzę takich ludzi. Na skargę do kr nawet nie ma co iść bo przecież serdeczne koleżanki słodzą jedna drugiej,każda stara się wejść głębiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tu można lubić tą pracę ,ja osobiście uwielbiam te dni kiedy suczy nie ma w pracy atmosfera jest świetna nie ma stresu każdy wie co ma robić i zrobione jest na czas i poprawnie. A przyjdzie taki mały wypłoch (ks) i wszystko się chrzani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 11:59 Porównywanie sklepów SS do obozów pracy, kołchozów, a nawet obozów koncentracyjnych jest jak najbardziej uprawnoine, nie tylko dlatego że warunki pracy jakie oferuje firma są bardzo podobne do tych w obozach, ale chodzi w ogóle o podejście do pracowników, skoro SS traktuje kasjerki jak śmieci, to nic dziwnego że pojawiają się takie porównania. Nie ma znaczenia że ludzie przebywali w obozach nie z własnej woli, bo w SS jest podobnie, ludzie też tu pracują nie dlatego że chcą, tylko dlatego że muszą - bo innej pracy nie ma, albo jest tak samo badziewiasta jak w SS, są wśrod nas samotne matki, dla ktorych zmiana pracy wiąże sie z ogromnym stresem bo myślą o dziecku a nie o tym czy są mobbingowane, kantowane na wypłatach itp.; inne dziewczyny tu gniją bo są np. studentkami i zależy im na nienormalnych godzinach pracy... Chodzi mi o to, ze jest wiele różych dziewczyn, które pracują w SS z wielu róznych powodów i nawet jeśli uważają że firma to syf, rynsztok i dno, to i tak się nie zwolnią bo nie mają wyjścia, muszą tu pracować nie z własnej woli, tylko dlatego że sytuacja życiowa, sytuacja na rynku pracy i inne okoliczności zmuszaja je do pracy w tej nazistowskiej firmie. Nawet jeśli my się zwolnimy, to na nasze miejsce przyjdą inne dziewczyny i one też będą narzekały, bo trudno nie narzekać jak sie pracuje za grosze i to w takich warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 11:59 Po drugie, chyba jesteś z Ukrainy i nie znasz polskich realiów, skoro zalecasz innym żeby poszły do sądu pracy. Czy ty nie wiesz ile wynosi opłata sądowa, adwokat itp. ??? Dziewczyny zarabiają takie grosze że im na chleb nie starcza, a ty im mówisz żeby wydawały fortune na sądy ??? Po trzecie, chyba nowa jesteś w tej firmie i na tym forum, bo juz milion razy dziewczyny pisały czym się kończy zgłaszanie patologii do kr - zazwyczaj tym, ze na sklepie jest jeszcze gorzej ! Kr są często jeszcze gorsze od ks, więc zgłaszanie im czegokolwiek jest bez sensu, często obie są koleżankami, więc jedna drugiej krzywdy nie zrobi. Owszem, były takie przypadki że kr ukarała ks, ale to są właśnie tylko przypadki, ogólnie zgłaszanie patologii do kr nic nie daje oprócz tego że jest jeszcze wieksza masakra. Gdyby firma na serio chciała sie zaangażować w zwalczanie patoli, to by musiała zwolniić dyscyplinarnie 99,9% ks i kr, bo zwalnianie pojedyńczych ks nie przynosi żadnych rezultatów, co widać po liczbie bluzgów na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 11:59 Jak widzisz, wszystkie twoje argumenty za tym żeby dziewczyny nie narzekały są po prostu debilne, jak chcesz którąś laske przekonać żeby przestała narzekać, to musisz sie bardziej wysilić. Mam wrażenie że tobie jest wstyd, że pracujesz w takiej syfiastej firmie i dlatego piszesz swoje absurdalne apele, których i tak nikt nie słucha. Dziewczyny przestaną narzekać dopiero wtedy jak firma: - zacznie płacić godizwe pensje, a nie jakieś zapomogi co nawet na chleb nie starczają - zacznie przestrzegać kodeksu pracy i przepisów BHP - przestanie mobbingować - przestanie zmuszać kasjerki do tego żeby pracowały za darmo - przestanie zmieniać grafik codziennie, przez co dziewczyny nie mogą nic zaplanować i całymi tygodniami nie widują swoich dzieci i mężów (widza ich tyko wtedy jak śpią) - przestanie kantować na wypłatach Mogłabym jeszcze długo wymieniać, lista grzechów SS jest naprawdę długa, ale nie chce mi sie pisać czegoś co juz bylo pisane miliony razy. Jak chcesz żeby narzekanie, opluwanie i bluzganie sie skończyło, to poproś prezesa zeby w końcu zaczą walczyć z patolami, wtedy nikt tutaj (ani nigdzie indziej w internecie) nie będzie narzekać, wręcz przeciwnie, ludzie zaczną pisać pochwały pod adresem firmy. Tak naprawde to powinnaś miec pretensje do prezesa i zarządu że zrobili z tej firmy taki rynsztok, to przez nich ludzie narzekają, więc to na nich powinnaś sie gniewać, a nie na nas. Ludzie narzekają bo mają ku temu powody, jak nie będą mieli powdów to nie będą narzekać, proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 11:59 Tylko w jednym mogę sie z tobą zgodzić - masz rację że centrala ma gdzieś to narzekanie, ale chyba wszyscy to wiedzą, bo skoro forum istnieje od 2006, a w firmie jest co raz gorzej to logiczne że oni sie narzekaniem nie przejmują. My to wiemy, ale narzekamy nie dlatego bo mamy nadzieje że firma sie zmieni. Nie, narzekamy żeby wypuścić troche pary spod przykrywki, żeby wyrzucic z siebie to wszystko co nas boli, żeby przestrzec innych przed pracą w SS, żeby zniszczyć reputacje firmy i w ten sposób zemścić się za to jak jesteśmy traktowane, itp, itd. Pisz sobie co chcesz, nakłaniaj dziewczyny zeby nie narzekały, ale moim zdaniem twoje apele przypominają zawracanie kijem Wisły i porywanie sie z motyką na księżyc, marnujesz czas i energie, nikt ciebie nie słucha, dziewczyny i tak będą pluć na SS...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpisy od 10:42 - 47, to jedna całość. Musiałam podzielić swój oryginalny wpis na części, bo był za duży jak na jeden raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co jest ciekawe...??? czytam ten wątek od dłuższego czasu i widzę wiele postów dochodzi nowych ale jakoś nie zwiększa to znacząco ilości stron wątku :-o czyżby ktoś zbyt brutalnie wypowiedziane (napisane) wątki likwidował???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zadowolony z pracy
Mam pytanie czy ktoś wie kiedy będą wyprawki dla dzieci do szkoły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zadowolony z pracy
Czy ktoś wie kiedy będą wyprawki dla dzieci do szkoły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sierpniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ks to jest naprawdę wredna s,u.k,ą. Przychodzimy dwie h przed otwarciem i nie logujemy się, dopiero parę minut przed otwarciem sklepu każe nam się logować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 15:45 To jest niedopuszczalne, zgłoście to ale nie kr tylko kierownikowi sprzedaży. Monitoring jest dowodem na tę niedozwoloną praktykę. Ks za to powinna wylecieć na zbity pysk a firma zapłacić wam za każdą godzinę. Może rewizja, zamiast tylko sprawdzać czy nie kradniemy, zacznie wyłapywać i takie oszustwa - to też jest okradanie ale pracowników. Skoro firma nie kwapi się aby eliminować takie nieuczciwe praktyki, same zacznijmy. Zbierajcie dowody i zgłoście to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam ważne pytanie ...Jak to jest naprawdę ze zmianą grafiku? Jest ustalany na poczatku miesiąca a potem co chwila się zmienia i nawet nikt się nie zapyta czy coś planowałam czy nie. Czy kierownicy regionalni wiedzą o czymś takim ? Przecież to zaczyna być nienormalne. Kierowniczka sklepu ciągle chodzi i powtarza się, że to z polecenia służbowego, ale ja nie jestem strażakiem i nie gaszę ognia, tylko siedzę na kasie. A KS nie potrafi zrobić grafiku i potem wychodzą takie rzeczy. Doradzcie mi czy regionalna by ją ochrzaniła czy mnie ? Rozumiem, że czasami trzeba zostać troche dłużej lub przyjsc wczesniej ale nie 20 razy w miesiącu. Co mi radzicie? Muszę odebrać czasami dziecko z przedszkola i kiedyś nawet panie przedszkolanki zostawały dłużej aby pilnować mi dziecka a KS to gó###o obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze, co do grafiku aż mi sie nie chce wypowiadać. W grudniu umawiałam sie do lekarzy na ten rok, mówiła ze tego i tego dnia mam lekarza i potrzebuje wolne, zreszta wpisałam w prośbach grafitowych. To usłyszałam, ze to są tylko prośby i nie musi ich uwzględniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grafik powinien byç podany do wglądu przynajmniej tydzień przed początkiem miesiąca ten właśnie próbny- po to aby każdy pracownik zweryfikował i ks naniosła poprawki co do życzeń czyli dni wolnych bo przecież każdy ma jakieś pilne sprawy . zniany w grafiku powinny być tylko w nietypowych sytuacjach np. Nagłe l4 jakieś wypadki losowe itp,zmiany podane pracownikowi do wiadoności przynajmniej dzień przed .nic nie ugrasz bo to co się dzieje z grafikiem na to jest przyzwolenie odgórnie. Tu zaradzić mogą tylko grupowe doniesienia do inspekcji pracy i kontrole tegoż urzędu.więc dopóki jest na to przyzwolenie nas wszystkich tak będzie jeszcze długo we wszystkich rossmannach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ps. Jeszcze trochę i będziemy jaj japończycy przepraszać wszystkich do okoła źe chcemy dzień wolny i tym samym sprawiliśmy ogromny kłopot bo nie ma nas w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis jest 28 a ja nie wiem jak w srode pracuje.Proponuje KR z Pomorza przyjrzec sie niektorym praktykom ks.Albo zachecam do przesledzenia tzw.sprawiedliwosci grafikowych,bo wg.mnie sprawiedliwosc w tym zadna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×