Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość Lalallalala
Rossmann nie oddaje pieniędzy za podróż samochodem, tylko bilety pkp/pks. Za samolot wwa-gda też nie zwracają. Jest też możliwość indywidualnego dogadania się z kierownikiem regionalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lalala coś niedoinformowana jesteś, oczywiście, że oddają pieniądze za podróż samochodem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli za taksówkę zwracają chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do transportu zwracają za bilety pkp pks za samochód w przypadku gdy jedzie kilka osób ( dwie i więcej_potrzebna jest akceptacja kr więc najlepiej wcześniej zapytać o akceptację)u nas kiecyś była afera za jazdę w pojedynkę samochodem i stosowne pismo od kr rejon 47-3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sama pracuje w SS od niedawna, ale wczoraj rozmawiałam z dziewczyną która pracuje już kilka lat i jest aktywna na kafeterii od 2006 roku (podobno wtedy powstało pierwsze forum) i ona mi powiedziała że z tego co pamięta to tylko 3 razy były podawane nr. sklepów - 97, 103 (oba sklepy w Szczecinie) i 575. Ciekawe że ona pamięta te numery, a ty kłamiesz i twierdzisz że kiedyś ujawnianie nr było powszechne i nawet nie potrafisz wymienić ani jednego numeru ??? Co ty myślisz że my jestesmy takie tępe jak ty i uwierzymy w twoj***ajeczki ??? I nawet jeśli ktoś ci poda ten numer, to słusznie koleżanka (20.59) zauważyła, że ten nr może być wyssany z palca, każdy może sobie napisać ze pracuje w sklepie 111, albo 222, i ty w to uwierzysz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
97 to i ja pamiętam cha cha oj o nim to co chwile pisali cha cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 21.15 Kto ci każe czytać to forum ??? Naprawdę "musisz" to czytać ??? Napisałam wczoraj, że jak się nie podoba na kafeterii to wynocha na forum firmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 21.15 Dlaczego mam ci podac swój nr. sklepu, tylko dlatego że się żale ? Napisalam wczoraj, że to forum jest anonimowe, a więc wymaganie od innych żeby ujawniali nr sklepów uważam za absurdalne. Jeśli chodzi o darcie mordy, to raczej ty masz z tym problem, bo to ty zaczełaś od wulgaryzmów nazywająć mnie "tępą" więc ja tylko zniżyłam się do twojego poziomu. Twoje wpisy mają w sobie wiele agresji i frustracji, wiec zarzucanie mi że dre mordę uwazam za hipokryzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpisy z godzin 11.13 11.26 11.40 były pisane przeze mnie do dziewczyny z 21.15, więc możecie je uznać za jedną calosć. Sorry, ale nawaliła mi kafeteria i musiałam trochę pisać metodą "kopiuj, wklej", itp. Mam nadziej że sie nie obrazicie że mój wpis jest taki "poszatkowany", ale naprawdę chciałam jej odpowiedzieć, bo uważam że to co ona tutaj wypisuje to kpina ze zdrowego rozsądku. Szkoda ze takie wulgarne i kłamliwe dziewczyny wchodzą na forum, bo tylko obniża się poziom dyskusji. Dziekuje za wyrozumiałość i pozdrawiam, mam nadzieje ze mój kolejny wpis juz będę mogła opublikować "w całości", a nie w częściach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalallalala
Za taxi zwracają, tylko trzeba brać rachunek. Pisałam, że jest możliwość ugadania się z KR, bez ugadania się jak pojdzie z Warszawy nad morze - dostanie figę z makiem a nie zwrot kosztów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 10-30 tak zwracają w 100pr nawet za samolot ale tych tanich linii lotniczych jednosilnikowych ,to zn ze samolot nie może mieć więcej aniżeli 1 silnik ,ale zadzwoń do kadr i się spytaj to ta pani ci to lepiej wytłumaczy -pozdrawiam i milej podróży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tam slychac na 201 ? Się nie odzywacie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jest tu jakaś mama, która była na zwolnieniu w ciąży i po urlopie macierzyńskim poszły na zaległy urlop?? Mam do tych mam pytanie.... jak wygladala Wasza wyplata po macierzynskim na urlopie wypoczynkowym? Bylo.jej wiecej czy mniej? Ja dostalam mniej i nie wiem czy tak powinnobyc skoro macierzynski to 80% z wyplaty. Dzwonilam.do kadrowej to niby tak.jej wyliczylo... jak bylo w Waszym przypadku? Za zlosliwe komentarze dziekuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja za nie pełny miesiąc dostałam mniej a juz za pełny sporo więcej :) ogólnie wszystko zależy od tego jaki masz wymiar 1/2 czy 3/4 i jaka stawka . Bo jak 1/2 tp liczysz dzień :4x stawkę i razy ilość dni pracujących plus premia za brak L4 ;) i odpowiednio jak 3/4 to 6x itd ;) mam nadzieję że pomogłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki za pomoc :-) ale jak.przeliczalam to tak tez mi sie nie zgadza, bo wychodzi znowu mniej niz dostalam. Juz nie wiem jak oni to przeliczaja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fakt bo jeszcze wtedy jak jesteś dłużej na urlopie to jest dodatek za "bycie" na urlopie ;) więc się zgadza :) zapomniałam o tym napisać pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedy premia na święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobito do swiat jeszcze kupa czasu w grudniu po 6 jakos wyplacaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tam slychac w Barkinku? To jest w zachodniopomorskim,kiedys chodziły plotki że tam jest niezly kolchoz, więc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi c***ewnie o Barlinek ,więc jaki tam panuje klimat, słyszałam tylko że zastępca kiero to niezła su....a ,z przeproszeniem ,ale takie plotki krążą więc jak tam jest ? Sama jestem ciekawa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 11.13 Jeszcze jedynka była wymieniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolkas2
Ja tam jak ostatnio czytałam opinie na forum gowork.pl/opinie_czytaj,1612 to już chyba nigdy zakupów w rossmannie nie zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już tam nie kupuje, tam jest strasznie drogo, sprawdziłam z innymi sklepami, różnica na produkcie sięga nawet 5 zł, szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, drogo jak jasny gwint

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie orientujecie sie kiedy dokladnie jest wyplacana pozyczka u nas w firmie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane dziewczyny, piszecie jak wam, źle, że nie macie na nic czasu bo cały czas praca... że warunki takie strasznie nie przyjemne, o a jacy klienci odrażający... a fuu... I patrząc tak na te wpisy wymiotne zastanawiam się jak to robicie, że po pracy, która Was przyprawia o mdłości macie jeszcze zdrowie pisać i rozważać o niej w czasie wolnym, który właśnie mogłybyście poświęcić dzieciom, mężowi, chłopakowi, przyjaciołom wyrwać się od tego co sprawia aż taki ból. Jeżeli chodzi o stres w pracy? No taka jest praca z klientami jak jesteś podatna na stres związany z obsługą klienta to ja się pytam po co tłamsisz się w takiej robocie? Jak nie dajesz sobie rady z klientami porzuć tą pracę bo koniec w zakładzie zamkniętym rychły. Tyle zawodów rozwinęło się w czasie Twojej pracy w Rossmannie, że spokojnie dasz radę na stanowiskach typu: sprzątaczka, magazynier, przedsiębiorca handlowy, stylistka, makijażystka, weterynarz, aptekarz no kończąc nawet na aktorstwie, bo jakże czasem w tej pracy jest potrzebne. Na pewno stać Cię na więcej a nie tracić zdrowie jako zwykła niedoceniona kasjerka, czy tam zwykły asystent, którzy wypruwają z siebie wszystko za marną wypłatę i wieczne pretensje KS. Czy jest sens tak się męczyć? i użalać się na forum jak można wykorzystać ten czas lepiej, efektywniej z korzyścią dla samych siebie. Aby życzyć sobie zmian, trzeba zacząć coś zmieniać bo samo nic się nie zrobi jak napiszemy co myślimy bo jak Ci z góry napiszą co myślą o Nas to dopiero się zdziwimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W lipcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Demot123
Ale żeś się rozpisała. Hehehe, piszemy tu po to, aby inne dziewczyny nie popełnialy naszego błędu i żeby wszyscy usłyszeli co to jest Rossmann i ze wygląda dobrze, ale tylko od strony klienta. Kolchoz nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba jakaś glupia kierowniczka tak sie rozpisała ,bo żadna mądra kas jerka czy asystentka by nie była aż taką debilką,żeby pisać ten idiotyczny post .Weż wyluzuj glupia kierownico i nie wchodz nawet na te forum.Tu nie ma miejsca dla lizodupów kr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×