Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Do kierownik ws.urlopów u Ciebie wiedz ze jesteś jedną z nielicznych. Gratuluję zrozumienia załogi szkoda ze niewiele ks tak podchodzi do ludzi którzy mają dzieci. w większości wypadków wygląda to tak ze w sumie narzucają termin i niewiele masz do powiedzenia choć w przepisach napisane ze to pracownicy wybierają dogodny dla siebie termin a jeśli ludzie traktują się jak ludzie to wiele da się załatwić!!! niestety ta firma ma pracownika za nic ma zapiereeerrrrr i się cieszyć że może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie mam dzieci i co? Tzn ze nie mam prawa wziac urlopu kiedy chce? A kiedy mam z tego skorzystać w październiku, wrześniu, nie stać mnie na zagraniczne wycieczki, nie zarabiam tyle ile Kiero wiec jedyne co mi zostaje to wyjazd nad morze lub w góry, ale tak jak pisałam wczesniej u Nas nie ma z tym problemu, mam urlop kiedy chce, kazda z nas się dostosowuje i nikt nie robi z tym problemu, a co do nowych osób, to niestety koleżanko, dziewczyny które są ogarnięte itd to teraz rzadko sie zdarzają, z reguły nowe dziewczyny ledwo ogarniają to gdzie sie znajdują, nie mówiąc juz o normalnej pracy, wiec tak właśnie takich sie pozbywamy, bo nikt nie będzie za lenia pracowal, a takie pracowite i ogarnięte są na wagę zlota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam z góry jeżeli jest to prawda, ale nie chce mi sie wierzyć, że to pisze prawdziwa kierowniczka Rossmanna jeżeli chodzi o urlopy. Nie wierzę w to, że jesteś kierowniczką. To pisze zwykła dziewczyna, aby chyba chce nas zdołować lub cos innego ma na celu. Nie ma kierowniczek, które byłyby ludzkie. Trochę już poznałam KS i chyba ktoś nas tu nabiera... To KS napisz mi poradę co mam zrobić, aby moja ks (celowo mała litera) dała mi chociaż tydz. urlopu w wakacje, żebym mogła z córką pojechać gdziekolwiek. To są prawie jedyne 60 dni gdzie można spędzić ze sobą czas w pozostałe 300 dni jest zapiernicz jak nie szkoła to praca i święta, inwentaryzacja, to zmiana grafików itd. Jakich mam użyć argumentów, przepisów KP abym mogła zobaczyć 24 godz. na dobę moją córkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwsze słyszę, żeby pierszeństwo do urlopów miały matki z dziećmi, pracowałam na kilku sklepach i zawsze było kto pierwszy, ten lepszy; ja na przykład sama wychowuję dziecko i niestety, jak był układany plan urlopów nie było mnie w pracy i mam urlop w październiku(dodam, że do tej pory nigdy nie potrzebowałam urlopu w wakacje). Fajnie, tylko muszę coś zrobić z dzieckiem, bo szkoła ma wolne, a koleżanki nie chcą się zamienić. Nie ma to jak dobra, koleżeńska atmosfera w pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem prawdziwą ks, natomiast widzę, że wywołałam niepotrzebną dyskusję na temat pierwszeństwa co do brania urlopów przez mamy. W moim sklepie pracuje po równo mam i nie mam :) Tak jak pisałam, ja nie ingeruję w terminy - muszą się same dogadać i tak robią. Nie zdarzyła się sytuacja, a pracuję ponad 4 lata, żeby się nie udało. Co do koleżanki, która nie wie jak ze swoją ks rozmawiać. Cóż różni są ludzie, z jednymi możesz się porozumieć, z innymi nie. Ze swojej strony mogę tylko powiedzieć, że powinnaś swój termin urlopu podać szybko (ja robię plan w listopadzie), powiedz że masz zaplanowany wyjazd, spróbuj dogadać się z jakąś koleżanką, jeśli jest taka możliwość. Teoretycznie dysponujesz połową swojego urlopu - powinnaś ją dostać kiedy chcesz. Druga połowa w teorii należy do pracodawcy i to on decyduje kiedy możesz go dostać. Piszę, że teoretycznie, bo wiem, że nie działa to tak jak powinno w praktyce. Najlepszym sposobem jest po prostu dogadanie się z pozostałymi dziewczynami. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U Nas wygląda to tak ze kiero wpisuje swój urlop w plan urlopu (caly bez tych 4dni) i zostawia kartkę " proszę sie wpisać pamiętając ze urlopy nie mogą się nakładać ". Kto pierwszy teoretycznie ten lepszy..ale później zaczyna się wojna i pierwszeństwo w wakacje maja matki z dziećmi. Spoko tylko teoretycznie jak kiero wpisze 2tyg.w lipcu 1tydz. W czerwcu i 1tydzien we wrześniu to kiedy mamy wybierać 2tygodniowki? Jak trzy osoby wpiszą sie podobnie i zostaje luty październik lub listopad. Czerwiec.lipiec.sierpień.wrzesień powinny to być miesiące na urlopy 2tyg. Bo jak się wpiszą z tymi tyg. To juz nie ma miejsca jak wcisnąć 2tyg. I co to za pomysł ze kiero. przychodzi juz ze swoim wpisanym urlopem.? A jak ktos ma cos tez w tym czasie to mówi ze byla pierwsza-śmiech na sali. Ten kto ostatni planował urlop na ten rok powinien byc pierwszy na przyszły rok w wyborze. I to jest sprawiedliwość. Albo losujmy kolejność a później ewentualne zamienienie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś napisał że prawo się kłania,w rossmanie nie funkcjonuje ogólno polski kodeks pracy ani żadne inne przepisy, Ross ma swój odrębny zbiór pezepisów zrozumiały tylko dla pokrętnie myślących ks i kr dlatego tak świetnie funkcjonują w tym g*****e,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzcie mi jaki związek zawodowy funkcjonuje w r....??? Ktoś wie??? bo z tego co się orientuje w tak dużej firmie ( a może w tak dużym szambie) nie ma żadnego. Może się mylę??? proszę o nazwę związku?!?!?!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak otwierano nasz sklep ponad dwa lata temu kr powiedział że w rossmannie nie ma związków zawodowych i absolutnie nie pozwolą nikomu takiego utworzyć.ale wtedy nie miałyśmy pojęcia że to taki syf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdzam, nie ma związków zawodowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A była któraś dowiedzieć się co na to prawnik?? chyba nie wolno człowiekowi zabraniać bycia w związku zawodowym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co pamiętam, gdzies w papierach które podpisujemy na poczatku pracy, jest napisane ze mamy zakaz zakładania czy uczestniczenia w związkach zawodowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wam też ks każe zmywać podłogę na kolanach tzn ręcznikiem i płynem, np jak jest brudno od deszczu? Lub szorować gąbką i cifem przy półkach cały sklep? Wydaje mi się to nienormalne, klienc***atrzą na nas jak na debili, jestem załamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czysta podłoga to priorytet dla rossmann

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie kiedyś asystentka na kolanach myła czerwone nóżki od regałów, a było ich oj duuużżoo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze są kierowniczki sklepu... przychodzą na 7.00 popracują do 13.00 góra 14.00 (oczywiście siedząc w biurze i udając że ciężko pracują, a tak naprawdę sprawdzają segregatory czy czasem się ktoś nie podpisał - oczywiście żeby mieć haka na daną osobę), zostawiają 50 dziur po sobie, wychodzą do domu- telefonu nie odbierają (bo po co), przychodzą następnego dnia mają 15 dziur i robią awanturę. i tak w kółko ... I skąd bierze się cały etat (np. 160 godzin) przy pracy od pn do czw po 6 - 7 godzin (oczywiście sobota i niedziela wolne bo jak można tak pracować)na szczęście nie mam z panią kierownik już do czynienia WIĘC SIĘ CIESZĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, je.b,n.eł,am tego rossmanna, zwolniłam się, haha, Boże dziękuję ci za tą decyzję, którą podjęłam! Zróbcie to samo, moja samoocena podniosła się w przeciągu jednego dnia wolności. Jestem szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GRATULUJE !!!!!!!!! Jezu jak ja bym tak chciała! Cieszę się, że się uwolniłyście. DO WYŻEJ, chyba musisz ze mną pracować, chyba znasz moją KS. Idealne podsumowanie, począwszy od rannych zmian po dziury. Dostajesz taki rozwalony sklep, że nie masz kiedy do kibla iść a ona przychodzi rano i ma pretensje, że wczoraj nic nie zostało zrobione! Paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kierownikiem. W naszym regionie funkcjonuje tabela równych szans i ja pracuję tyle samo zmian na rano i popołudnie. Jest to sprawdzane przez Kr na każdej wizycie. Mam zadaniowy czas pracy, ciągle pod telefonem i żadnego pt nie mogę mieć wolnego. Nie wszędzie jest tak źle jak piszecie. Na to jest przyzwolenie waszego Kr. Napiszcie do Agnieszki Tony. Bardzo w porządku kobieta i napewno Wam pomoże. Narzekanie na forum nic nie da a kontakt z osobą kompetentna napewno Wam pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co jest dziwnego w myciu nóżek czy podłogi gąbką przy regałach,U nas jeżeli chodzi o nóżki nie ma problemu z czystością bo robiąc louyat z zyciem półek czyßcimy i nóźki więc są czyste,myjemy też odrazu podłogę przy regale w taki sposób ogólnie mamy czysto.Widząc że w którejś alejce jest potrzeba mycia myjemy działami albo alejkami (jedná dziennie np)i w taki systematyczny sposób nie mamy z tym problemu.Przypominam koleżankom że wygląd sklepu oraz dbanie o czystość mamy zawarte w umowie o pracę,wiec co w tym dziwnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam Agnieszki Tonn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka Tonn
nie życzę sobie żeby mnie wspominano na tym forum dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy mogę o coś zapytać w międzyjadźie :) Do kiedy, i czy w tym miesiącu będzie premia za inwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak będzie premia, wypłacana do 20 lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie czasem po 20 ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O i jak widać góra ross doskonale zna wątek czyta go i sprawdza a nic nie robią p,Agnieszko gratuluję odcięcia się od problemów!!!! ps to jest osoba w porządku??? g****o pomoże jak widać!!! dobrze ze się pani sama zdemaskowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 21.02 wczoraj-ze co?juz daje dowód kogo Izrael wspiera ? ukrainne i te wszystkie ich bandy banderowskie typu azow i tornado a kogo czczą ci z tych batalionów ?Bandere !a co robiŁ bandera ze swoimi ludzmi ?chodził po polskich wsiach ,krzyczał heil filler i odrąbywal naszym dzieciom siekierą różne części ciała ,powoli i brutalnie zaczynając od nóżek po rączki a kończąc na głowie .Więc Izrael-upa-równa się faszyzm i nie pierdo...... mi tu tylko poczytaj jak było i kto kogo dziś wspiera ,dobra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypowiedz wyżej jest kierowana do daty 0507 do godz 21.02 i oczywiście o Katyniu nie wspominam ,bo nie chce cie załamywać, pamięta się i wie kim kto był ,a ty nie rób ludziom wody z mózgu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życzenia , my taż mamy życzenia aby traktowano nas uczciwie ,i prawo pracy było przestrzegane. Skoro kr to czytają to jestem przekonana że na sto procent jest przyzwolenie aby nami ks pomiatały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny szykuje się na rozmowę o zastępcę jestem teraz asystentka , czy któraś z was była na takiej rozmowie ? Może podać jakie padają pytania i jak wygląda ta rekrutacja . I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×