Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Żadne skargi w tej firmie nic nie pomogą. U nas na otwarciu sklepu kierownik sprzedaży pan ko.o.a ostro bojechał po asystententce która przyjechała do pomocy -dziewczyna popłakała się ,a pan był pod wpływem alkoholu.Myślicie że kr zareagował? Nie - odwrócił głowę i zatrzasną za sobą drzwi. Jedyna konkretna osoba to pan Krzyś z działu rewizji nie cacka się z nikim a tym bardziej z ks- dzięki za pana Krzysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie wyplate?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanatata123
do GOŚĆ z wczoraj godz 14:53 Mam wrażenie, że piszesz o sklepie 98. No wypisz, wymaluj, jakbym czytała o naszym Czerwonym Fartuszku :) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba 97 a ty łżesz że tam pracujesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja tez szykuje sie na rozmowe na zastepce moze wiecie jakie pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 17:51 jak dowiesz sie jaj wyglada ta rozmowa na stanowisko zastepcy ks daj znac dzieki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wielu sklepach sytacja wyglædajæ podobnie więc tak naprawdę może to tyć o każdym sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wróciłam wczoraj z urlopu i co sie okazało. Ze do jutra mam przeczytać nowa instrukcje bezpieczeństwa, nie dość ze ma dużo stron to przez te 2 dni jesteśmy od rana we 2 do 15 bo dopiero o 15 ktoś przychodzi a ja kończę. Niby kiedy mam to czytać, jak ponoć 1 osoba nie może zostać na sklepie. Jeszcze nasza cudna ks pyta co sie zmieniło :| powinien być czas przewidziany na czytanie tych durnych procedur, bo nie mam zamiaru zostawać po pracy i to czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, czy PKO BP ma wypłatę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma jeszcze 8 rano, watpię żeby ktoś o 6 przyszedł i puszczał przelewy. Bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ma ktoś już wypłatę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No się komuś oberwie za podanie nazwiska konkretnej osoby. I to jeszcze padło hasło od kierowniczki sklepu - ciekawe czy będą jakieś konsekwencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do p. Krzysia z działu rewizji jest naprawdę spoko...ale zapanowałby nad KR I KS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pko jeszcze wypłaty nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypłata bedzie dopiero jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co nikt mi nie odp jak jest na tej rozmowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyplata w Pko już jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz rozpoczna sie gorzkie zale.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas kierowniczka jeszcze nigdy nie zamykala dnia, caly czas pracuje na rano albo wychodzi przed zamknięciem sklepu, a kasjerki pracują po dwa, trzy tygodnie bite na popołudnie. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzcie mi jak jest u was z urlopami letnimi u nas pierszenstwo ma kierownik pozniej asystenci wybieraja sobie terminy letnie a kasjerzy to juz albo maj albo wrzesien i pazdziernik bo oczywiscie nie moga pokrywac sie asystenci z kasjerami na urlopie czyli w jednym terminie moze byc tylko jedna osoba na urlopie.....;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u nas jest sprawiedliwie, kierowniczka idzie dopiero na samym koncu. Ja np jestem teraz na urlopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas na sklepie kierownik regionalny poucinala nam.godziny. mamy po 110 h a sciagnela jakies dziewczyny z Polski do nas do sklepu, oplacaja im hotel i one maja prawie po calym etacie. To dopiero rewelka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczynki jak to jest z wynagrodzeniem na L4 w ciąży ? Dostawałyście normalnie co miesiąc te 100 % pensji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma ktoś naprawdę wypłatę? Ing jeszcze nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz weszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ing ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas marzenie z urlopami by były sprawiedliwie....te które maja lipiec sierpień powinny w przyszlym roku ostatnie wybierać a pierwszeństwo powinny mieć te co maja listopad 2tyg. I tyle. I jest jeszcze cos czego nie rozumiem..leci nam strasznie wydajność...no masakra..i zaproponowałam ze tez pójdę na urlop na chociaz tydzień żeby nas podratować. To nie mogę bo nie mogą sie nakładać..bzdura i robienie po złości bo co roku na siłę wysyłane są dziewczyny na urlop w październiku i to na łączony bo wydajność. Co roku styczeń i październik i to po 2osoby Np.na koniec miesiąca bo wydajność. A teraz jak idiotki na 4h przychodzimy i bez nadgodzin.,bez urlopu. Superrrr firma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troszkę zmienie temat urlopowy. chodzi mi o wypłatę na l4 w ciąży, ona liczy się z trzech ostatnich miesięcy czy z 12? bo normalnie w kodeksie pracy jest, że z 12, ale w tej firmie wszystko jest możliwe... wie ktoś coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, dostałyście nakaz sprzedania do soboty wszystkich koszulek "SOS Nepal"? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×