Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
mam prośbę do was będę miała w przyszłym tygodniu rozmowę na asystenta możecie czego można się spodziewać podkreślę że nie pracuję u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 14.27 Ciągle brak uśmiechu ? Przecież pisałam rano, że najpierw musisz się udać z wizytą do psychiatry, inaczej zapomnij. Ty masz w sobie tyle wścieklizny i agresji że dopiero po leczeniu w szpitalu psychiatrycznym (na oddziale zamkniętym) będziesz mogła się uśmiechać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś pokemon z 14.27 którego nic nie śmieszy bo taki zblazowany a może dlatego że tu nie ma nic śniesznego użył określenia gimbazja.a cóż to oznacza i jak to się ma do pojęcia o pracy. Gimbaza rzeczownik rodzaj żeński 1.1 slang-pokolenie gimnazjalistów 1.2 slang-gimnazjum 1.3 slang-ludzie o mentalnoßci gimnazjalnej,nieskomplikowani ślepo dążący za modą i popkulturą Etymologia 1.1-3 pol.gimnazjum +baza Gimbazja.pl strona dla fantastów gier komputerowych Może dlatego nic cię nie ßmieszy bo używasz słownictwa którego nie znasz znaczenia co ty myślisz że tu głąby siedzą na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak to czasem czytam i mi się wydaję ze tu prezes czasami pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malo jadu,tylko na tyle was stac??:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem prezesem ale widząc wpisy koleżanek które próbują zabłysnąć wyszukanym słownictwem i sama nie jestem pewna ich znaczenia sięgam po dobrodziejstwo słownika innym też polecam. Jestem tylko asystentką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obibok z ciebie a nie zaden asystent.Zmija,co pelza przez zycie,pelza a nie kroczy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bialystok,nadciaga sprawiedliwosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CHA CHA Prezes tu zagląda i pisze cha cha NIE WIERZE Prezes to ma nas w D.......ie cha cha CZASEM TO TAKIE GŁUPOTY PISZECIE ŻE SZOK ,Prezes tu wchodzi i sobie pisze cha cha to najlepszy post jak do tej pory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam laseczki wczorajsza wyprzedaż, załapałyście się. U nas nawet druga zmiana się nie załapała o klientach nie wspomnę, TTAAKKIIEE siaty ranna zmiana wynosiła, ledwo dawały radę nieść, zgarnęły wszystko. Pazerność to bardzo zła wada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 8:28 Po czym wnosisz że jestem obibikiem ,a ty jesteś paskudną kretynką która tu opluwa wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy trolla na wątku, osobę która nie ma życia, jest nieudacznikiem, całe dnie siedzi na forach i miesza podszywając się pod innych. Żałosny typ marnego człeka, sam / sama jest nieszczęśliwy /a, nic nie warty / a i dowartościowuje się obrażaniem i skłócaniem ludzi. Nie reagujmy na niego/jej zaczepki i prowokacje. To jest smutny i żałosny człek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda osoba pracująca w SS powinna być obibokiem, tylko debilki i wyprane mózgi chcą ciężko pracować za głodową pensje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka wyprzedaz? Gdzie tak bylo i czego.dotyczyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paczki za urodzenie dziecka wysyłają tak w ciągu 3-4 miesięcy. Ty nie zgłaszasz nigdzie bo oni wiedzą, że masz dzidziusia jak na urlop wypełniasz u siebie na sklepie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę że usunięto mój wpis.prosiłam aby anonimowy troll który nazwał mnie obibokiem odważyła się podaç nimer sklepu to przyjadę i wtedy pogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam prośbę do was będę miała w przyszłym tygodniu rozmowę na asystenta możecie czego można się spodziewać podkreślę że nie pracuję u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pracujesz w ross i idziesz na rozmowę na asystenta? Przeciez to awans wewnętrzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejo dziewczyny, mam do was pytanie. Otóż niedługo kończy mi się umowa o pracę, jest to moja druga umowa podpisana z tym samym pracodawcą ( Rossmann), gdzie między pierwsza a druga nie było żadnego dnia przerwy, była zachowana ciągłość. Moje pytanie brzmi, czy są tu jakieś pracownice , które 3 umowę o prace dostały na CZAS OKREŚLONY???? Moje pytanie wynika stąd ponieważ czekam na umowę która podobno ma być do 2018 r, a nie na czas nieokreślony. Proszę o poważne podejście do tematu i poważne odpowiedzi. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w maju dostałam trzecia umowę na czas nieokreślony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy czy liczysz 1 umowę jako okres próbny do tego, bo ta umowa sie nie liczy. Jeżeli miałam umowę na okres próbny, umowę na 3 lata i ta Ci sie kończy to dostaniesz kolejna na 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w innej sprawie, mam pytanie o "doradctwo klienta". Jak to u Was wygląda? U mnie na sklepie doradca cały dzień kasuje na jedynce, a sporadycznie ktoś inny podejdzie spytać czy w czymś pomóc. Nikt nie stoi ani na perfumeri, ani na kolorówce. Jak jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mńie też tak jest, jak regionalna ma przyjechać to dadzą Cię na godzine na perfke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a niby było pismo, że możesz 2godziny tylko kasować, a tak to stać. Na perfumerii i doradzać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie jestem z zewnątrz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z zewnątrz tez zatrudniają na asystenta. Mam koleżankę która jest asystentem a nie pracowała wcześniej jako kasjer w ross

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to się nie liczy. Umowa OKRES PRÓBNY z tego co wiem to wlicza się później na określony a trzecia musi być juz na nieokreślony czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg. Kodeksu pracy umowa na okres próbny nie jest wliczana, czy de facto dopiero po 2 umowach 3 letnich jest umowa na czas nieokreślony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne w mojej poprzedniej pracy tak było i wliczaly się umowy na okres próbny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wg kodeksu pracy umowa na okres próbny nie jest umowa na czas określony, co za tym idzie nie liczy sie do umów. Wiec tokiem rozumowania musisz mieć 2 umowy 3 letnie po nich dopiero na czas nieokreślony. Zreszta dużo zależy od kierownika, bo on może powiedzieć Kr żeby zrobić na nieokreślony i wtedy Kr zgłasza to do kadr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×