Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Do 20:31 Czy ty nie rozumiesz, że firma ma kasę na te wszystkie premie, bo płaci co miesiąc 900 zł pensji ? W innych firmach takich premii nie ma, bo pracownicy zarabiają więcej kasy i nie ma potrzeby żeby dostawali premie. W innych firmach kasjerki nie muszą pracowac za darmo (u nas to częste) i nie kantują na wypłatach (u nas normalka). Firma ma kasę na premię, bo wyzyskuje pracowników. Inne firmy tak nie wyzyskują i dlatego nie ma tam premii. I jeszcze jedno - napisałaś, że " jeśli dzieje się źle i odważy się jedna osoba, to reszta pójdzie za nią, bo w końcu każdy chce pracować w normalnych warunkach." A właśnie że tak nie jest. Zresztą sama zobaczysz - ty zgłosisz problem, reszta lasek będzie milczała (z obawy przez utratą pracy) i wyjdzie na to, że tylko tobie coś nie pasuje, a wszyscy inni są zadowoleni. Ty wylecisz, a na sklepie będzie jeszcze większy sajgon, bo ks będzie się mścila i wyżywała za karę. Nie obraź się, ale moim zdaniem jesteś bardzo naiwna, łatwowierna i masz bardzo dziecinne podejście do pracy i do innych ludzi. Niemniej jednak pozdrawiam i życzę powodzenia w walce z dwoma koleżankami... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napiszecie mi o co chodzi z multisportem? z aktualizajcja przez eros? bo moja ks nic nie wie a chciałabym miec aktualna karte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vrc
Cześć mam pytanko czy może ktoś coś wie o zatowarowaniu nowe sklepu ? Warszawa i okolice ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak na razie sa ogłoszenia, ze szukają ludzi na sklep na wilanow, powstańców śląskich wiec zapewne za jakiś czas bedzie tam zatowarowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy na umowie probnej sa paczki dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezczelne i rozwydrzone kajzerki....żenada ten temat. Zwolnijcie się jak się nie podoba! A jak jesteście w sklepie to macie służyć klientom! Głowa opuszczona i słuchać co się do was mówi! To my ienci dajemy wam pieniądze na chleb i bez. Ad jestescie niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuje już 2 rok i nie zarabiam 900 zl a wyciągam na 3/4 etatu 1700 do ręki. Czyli na cały bym dostawala ponad 2 tyś jako kasjerka. Te które pisze ciągle ze 900 zl to wiadomo pewnie kradną w pracy i są roszczeniowo nastawione. Rosmann powinien je od razu zwolnić i przyjąć takie które z uśmiechem witają klienta. Ja lubie swoją prace, moja kierowniczke, a mam takie 2 które ciągle jedzą w pracy jak to mało zarabiają. Przez te ciągle ich utaskiwanie to ja fosrahe więcej godzin bo jestem uśmiechnięta. Dlatego więcej serca w pracy to będzie większa kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny a jak wygląda umowa na okres próbny,jest na 3 miesiace,wtedy też przysłguje jakis socja,bony lub paczki dla dzieci,dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że skoro piszą że zarabiają ok 900 zł to tak jest jeżeli sklep jest nisko obrotowy i pracują tylko gołe pół etatu, jak mam¾ i na gołym dostaję 1380 zł wliczona w to jest również premia,bardzo żadko zdaża się że dostanę chociaż pięć godzin ponad etat u nas te dodatkowe godziny zarezerwowane są dla suczek ks .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś wyżej napisał że będą wyciągać konsekwencje o źle piszących o ss a co z tymi które już nie pracują tak jak ja, mogę bardzo dużo wyciągnąç na światło dzienne, i co karę nałożą na mnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pracujesz w rosmannie bo kradlas na potęgę i zostałeś szmato zwolniona dyscyplinarnie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oboz pracy i tyle w temacie. jak nie zaczna nas traktowac jak ludzi to trzeba bedzie isc z tematem do telewizji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie traktują jak człowieka. Widocznie ty na to nie zaslugujesz ty zdziro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
900zl zarabiasz powiadasz to od CH-a zarabiasz powodzenia w powolnym umieraniu .Jak człowiek może przeżyć za 900zl BA jak można przeżyć za 1900zl ja pie-------e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wy się do siebie odzywacie...żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda te kretynki nie rozumiem ze nie mają służyć klientowi a tylko narzekają szmaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań kłamać ze zarabiasz 900 zl i napisz że nie pracujesz na cały etat pijaczko!!!!! Kłamiesz ciągle i kradniesz durna suko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
900 zł - takie kokosy płaci Ross w małych miejscowościach. Kasjerki są zatrudnione na pół etatu i nie mają możliwości wypracowania większej ilości godzin, nie ma znaczenia czy jest dobra wydajność, czy obroty są wysokie, kodeks pracy zabrania pracy ponad etat i dziewczyny tak pracują. Wiadomo, że jak jakaś pójdzie na urlop, albo L4, to wtedy jest kilka godzin więcej, ale ogólnie dziewczyny zarabiają co miesiąc 900 zł. A wy się zachwycacie, że w Ross jest tyle różnych premii - nic dziwnego, jak się płaci takie bajońskie pensje, to się ma kasę na premie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szmata i zdzira - znasz takie powiedzienie każdy sądzi po sobie, gdybyś była porządną szanującą sie i wykształconą kobietą używała byś pięknej polszczyzny a nie potocznego wulgarnego języka potologicznych uliczek,nie pracuję bo sama zrezygnowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać twojej mamusi nie ukuł żaden hrabia.tylko wieśniaczek prostaczek,a może taki masz fetysz lubisz poniżać i być poniżaną.to w takim razie pomyliłaś forum .jak chcesz odnieść się do mojego wpisu wybacz ale nie będę go czytać ,nie zadaję się z klasą patologiczną .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 5.55 co ty pier--------sz o etyce słownej taka jesteś grzeczna a zapier....asz i oddajesz głos na elementy wywrotowe z PO i nie przeszkadza ci jak oni się wyrażają w restauracji SOWA co?cała ta banda antypolska cię podnieca bo ich matki ponakłówał jakiś hebrajczyk z rodu Rotschildów małpo jedna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem wam że ja jako kupujaca już dwa razy zwolnilam za bezczelne odzywki kasjerki. Zawsze używałam kierowniczke i były zwalnianie. Więc może przestańcie narzekać tylko obsługiwać ludzi bo oni dają wam pieniądZe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinnyscie być wyrzucone dyscyplinarnie bo nie szanujcie pracy, pracodawcy i klientów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kierowniczką sklepu i to co piszą tu niektóre dziewczyny to kłamstwa i ją bym je zwolniła od razu. Bezczelnie roszczeniowe ropuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytając ten temat już wiem że należy gnebic wszystkie kasjerka w rosmannie bo nie sznuja swojej pracy są roszczeniowe nienawidzą klientów no i są po prostu głupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasjerki w rosmannie to dno i żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpadki ludzkości...żal mi ich ze sa takie durne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Puste babsztyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie oceniaj wszystkich jedna miara!!Jestem asystentem,nigdy nie bylam kasjerem i jestem pelna podziwu dla kasjerek z mojego sklepu.To sa dziewczyny ktore uczciwie pracuja i maja zdrowe podejscie do kazdego klienta wiec nie zycze sobie,ale byle jaka osobka obrazala kasjerki bo TO TYLKO KASJERKI!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wychowane roszczeniowe k***iska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×