Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Co do gratisow to te badziewne dostajemy w mega ilosciach a jak juz jakies fajne np misie nivea to az dwa kartoniki ( 6 lub 8 szt ). Co do testerow to jeszcze nigdy nie moglysmy wziac, bo nasza ks twierdzi ze nie chce jej sie wpisywac w zeszyt i nie chce wyleciec. No i grzecznie zbieramy wszystkie jeslh produkt zszedl z pasa, pakujemy w reklamowke i sobie leza w biurze. I zawsze ks i jej dwa lizod**y sa "piekne i pachnace"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli rossmann nie jest w stanie zapwenić gratisów które widnieją w gazetkach to niech umieszcza dopisek że będą tylko w wybranych sklepach,a tak produkty nie zawsze dojeżdzają lub w małych ilościach i po trzech dniach są niedostępne. I tak szerzy się patologia informacji firma twierdzi że wysłała gratisy/nie pełny asortymeny/a my musimy uśmiechać się i tłumaczyć klientowi/a co myśli klient że były tak fantastyczne i przywłaszczyły sobie/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do obeznany w topicu A wiesz, że za oszczerstwa grozi kara?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez jest zawsze napisane ze gratisy sa do wyczerpania zapasow, wiec jesli jakis nie trafi do sklepu zawsze mozna powiedziec ze juz sie skonczyl i nie wywieszac woblera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No sory ale premi za obrót nie zawsze dostaniemy,jeśli sklep nie zrobi planu obrotowego to nie placą za nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę podaję telefon do Warty 42/613 95 05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do gratisów i testerów, na starym sklepie były odkładane . Teraz jestem na nowym sklepie i od pół roku nie jest odłożone nic, wiec nie mamy co liczyć na paczkę w święta. Nawet jest problem jak robimy zakupy dość spore i jest kierownik to nie pozwala dawać nam gratisów, bo jesteśmy pracownikami :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas nie ma czegoś takiego jak paczki na święta i nie ma problemu - może to jest rozwiązanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas też nie ma żadnych paczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas dostawy robimy bez chłopaka...same dzwigamy kuwety, chemie, koty, a potem plecy tak bolą, że się schylić nie da...a co do testerów, u nas nikt niczego nie wynosi. Sprawdzamy się przy wyjściu przy kamerze wiec widać co kto ma przy sobie, a chyba trzeba mieć nierówno pod sufitem by narażać się na wyrzucenie z pracy, bo się błyszczyk wzieło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny powiedzcie mi jestem zatrudniona na czas nie określony w Ross , obecnie byłam na macierzyńskim teraz jestem na urlopie z tego względu ze idę na rok urlopu wychowawczego ;) czy w grudniu przysługuja mi pieniążki na święta ? te 550 zl które co roku dostajemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hihihi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co tam u was słychać zakłamane karierowiczki ? Się poprawiło ? Ale macie raj ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cukier jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
500 zl w grudniu otrzymuje KAZDY pracownik oprocz tego,ktory przebywa na urlopie bezplatnym:))Informacja z dzialu zajmujacego sie socjalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.09.08 dziękuję za informację :) Studentka z pustą portmonetką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasę na święta dostaniesz jak wypełnisz druk o dochodach a to w dużej mierze zależny od tego jakie masz kierownictwo(czy dadzą ci znać ze masz to zrobić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na wychowawczym raczej kasy nie dostaniesz tylko paczke dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wychowawczym też dostanie, dzwoniłam w listopadzie i doskonale pamiętam co usłyszałam a usłyszałam NALEŻY SIĘ KAŻDEMU PRACOWNIKOWI OPRÓCZ PRACOWNIKA BĘDĄCEGO NA URLOPIE BEZPŁATNYM więc jeśli na wychowawczym jesteś pracownikiem firmy to dostaniesz, ale jak ktoś zauważył, musisz wypisać wniosek a czy cię o nim poinformują to już druga strona medalu:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do sklepów co zrobiły dynamikę-premia jest z wypłatą czy po 20-stym?bo coś mi nie pasuje wypłata.z premią mam za mało(tak mi się wydaje),a bez premii za dużo? o co tu kaman z tymi wypłatami eh :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z wyplata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z magazynu
dajecie się ****ać i jedynie tutaj jesteście wygadane... przykre....typowe zachowanie polaków. W robocie poniżani a w domu przed komputerem figo fago. Dobrze wam tak bo nie macie swojej godności, poszanowania własnej osoby, o honorze nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Premia z wypłatą?! No to super! Chyba coś mnie ominęło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do z magazynu-jak powiedzą prawdę w oczy to wylecą.Ja tak zrobiłam i już nie pracuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie masz czego zalowac...ciesz sie a bie lamentuj ze wyslas z tego bagna!!!!a reszta xo tu pisza i wielce sie zalal niexh dakej daja siebob.srywac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prędzej diabłu w piekle podam ręke niż w rosmanie zrobię zakupy!!!!!!!!!!!!!!klientka natury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten ćwok z magazynu jest taki tępy, że nawet nie umie czytać że zrozumieniem. Dziewczyny cały czas piszą, że nie dają sobą pomiatać i dlatego np. nie dostają gratisów, albo pracują gołe etaty bez extra godzin tak jak ich koleżanki lizuski, ale ten idiota jest za tępy żeby to z rozumieć. W sumie to nie ma co się dziwić, niedawno pisałam jakie klimaty panują na magazynach SS - mobbing, zatrudnianie ludzi z łapanki, głodowe pensję za pracę na 3 zmiany, itp. W Łodzi już połowa facetów tam pracowała i wszyscy pouciekali, więc SS szuka wśród słoików, studentów i podopiecznych opieki społecznej, bo żaden normalny łodzianin nie pójdzie tam pracować. Jak otwierali magazyn w Pyskowicach, to nikt z okolicznych mieszkańców nie chciał tam tyrać i dlatego naziści wynajęli agencję pracy tymczasowej żeby im znalazła jeleni do pracy i agencja znalazła - na zdjęciach było widać co to za towarzystwo. W Grudziądzu też cały czas rekrutują, bo nikt nie chce tam pracować. Tylko totalne barany i desperaci pracują w centrach dystrybucyjnych SS i wpis tego osła tylko to potwierdza. Założę się, że ten idiota pracuje w pocie czoła z podwiniętym ogonem, liże d**e swoim przełożonym, a oni w nagrodę pomiatają nim jak psem. I dobrze mu tak, jak on nawet nie umie czytać że zrozumieniem, to niech go tam jebią do woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty jak biadolilas,tak biadolisz.Nudne te twoje wywody,wymysl cos nowego,albo wymiataj,bo zasmiecasz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nudne to są twoje wywody o bajkowo-cukierkowym SS, gdzie laski zarabiają kokosy, wszyscy się kochają i nie ma żadnych patologii. Sama zaśmiecasz to forum swoimi kłamstwami, a jak ci przeszkadza prawda, to nie czytaj tego forum, ani się nie udzielaj, bo tylko piszesz bzdury. To co napisałam na temat magazynów jest prawdą, wystarczy poszperać w necie, żeby wiedzieć jak tam wygląda praca. Żadna normalna osoba tam nie pracuje (a jak pracuje, to bardzo krótko), większosć kadry to psychole i desperaci, bo tylko tacy chcą pracować w chorych warunkach, na 3 zmiany, za 1500zł na ręke. Ten ćwok obraża dziewczyny, a sam jest codziennie poniżany i pomiatany, wszyscy wiedzą jak naziści traktują magazynierów, więc niech koleś lepiej się nie wypowiada na temat pomiatania, bo sam jest pomiatany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×