Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Ha ha ha. Do wyżej ..debilki...cytuję" używałam kierowniczki"...To pisze dziewczyna, która pracowała kiedyś w Rossmannie i została zwolniona za kradzież i za przychodzenie pod wpływem alkoholu. Teraz jest sprzataczką i wylewa żale swoje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny dajcie spokój, przecież to pewnie ćwok z magazynu pisał posty od 14:53 do 18:47, i tych kilka wczorajszych też. Niedawno poniżyłam frajera, pisząc jak firma traktuje magazynierów i koleś teraz wypisuje bzdety, bo sie czuje upokorzony, a wy mu odpowiadacie... Na mój ostatni wpis dotyczący magazynierów osioł mi nie odpowiedział, bo udowodniłam że kłamie, więc teraz pisze wulgarne wpisy pod adresem kasjerek i myśli że kogoś to rusza. Bidulek nie rozumie, że anonimowe wpisy na anonimowym forum, są traktowane z przymrużeniem oka, nikt tutaj za bardzo się nie wczuwa w to co jakis anonim napisze, ale on naprawdę myśli że kogoś tutaj obraża. Właściwie można powiedzieć że on swoimi wpisami tylko potwierdza to co o nim wcześniej napisalam - on jest desperatem, najprawdopodobniej słoikiem że wsi, który przyjechał do Łodzi i wziął pierwszą lepszą pracę. Na każdej wsi, na takich jak on mówi się "wiejski głupek", dla niego SS to wielki świat, idiota zarabia 1400 na rękę i myśli że jest królem życia. On nie ma żadnych znajomych, w robocie plują na niego cały czas, i dlatego przypałętał się na nasze forum. Poniżony i upokorzony, znalazł sobie miejsce żeby odreagować swoje frustrację, myśli że jak będzie pisał bzdety, to mu ulży. On jest wieśniakiem i nie rozumie, że jego wpisy nikogo nie obrażają, co najwyżej możemy czytać jego wypociny ze zdziwieniem i się zastanawiać, jak bardzo on musi być na tym magazynie poniżany, skoro na forum pisze takie wulgarne posty. Tylko ktoś, kto jest mega pomiatany, może coś takiego pisać. Jak chcecie to mu odpowiadajcie, ale dla mnie jego wpisy nic nie znaczą, w ogóle mnie nie rusza to co on pisze, jak już, to jego posty są świadectwem tego jak bardzo go upodlili w tym magazynie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam coś jeszcze w temacie magazynierów, żeby mnie nikt źle nie zrozumiał. Ogólnie to mam duży szacunek do chłopaków, podziwiam ich za to że piszą otwarcie jakim horrorem jest praca w Łodzi. Ich wpisy są często pełne humoru, nie ważne, że to humor w formie ironii czy sarkazmu, ważne że oni potrafią żartować z tego co tam się dzieje. Moim zdaniem trzeba być naprawdę wporządalu i mieć dużo dystansu do siebie, do życia i do pracy, żeby sobie robić jaja że swojej, tragicznej przecież, sytuacji. Podziwiam ich za to. Wyjątek stanowi ten ćwok że wsi - do takich jak on szacunku nie mam, bardzo się cieszę że koleś pracuje w takich masakrycznych warunkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak czytam te wpisy to sie dziwie jak wam tak zle to sie pozwalniajcie nikt was nie trzyma pod przymusem a jak chcecie pracowac to sie dostosujcie to wymogów firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sracie na firmę w Internecie ale żadna się nie zwolni tylko kase ściągać. Kozak w necie p***a w świecie jak to mówią. Jesteście gowna i tyle. Jak pracujesz na pół etatu jako KASJERKA to 900 zł do ręki to nie jest mało. Wtedy na cały etat byś miała 1800 zł plus premie od całego etatu czyli 2000 tys Na czysto by wychodziło. A to praca zwykłej kasjerka. Ile byście chciały zarabiać?! Za siedzenie na tyłku i nie szanowanie klientow!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda ze lekcewazycie moje pytanie czy na okresie probnym jest socjal,moze ktos jednak naisze jak to wyglada;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 23.56 Sama się zwolnij, bo przez takie jak ty, co im się wszystko podoba, nic na lepsze w obozie pracy sie nie zmienia. Po co naziści mają walczyć z patolami, skoro tobie i innym lamusom wszystko się podoba. Do 8:42 Nie raz, i nie dwa razy, laski pisały czemu się nie zwolnią, poczytaj to forum, to będziesz wiedzieć. Moim zdaniem jesteś totalnym tchórzem, biegasz po sklepie z podkulonym ogonem, liżesz 4 litery klientom i swojej ks, więc nie wypowiadaj się na temat kozactwa. Twój wpis ewidentnie świadczy o tym, jak bardzo jesteś skundlona i masz wybrany mózg. W temacie wypłat też się nie wypowiadaj, bo się nie znasz. Kasjerka która zarabia 900 na pół etatu, nie dostanie 1800 za cały etat, tylko ok. 1400. Tak samo kasjerki w Wawie za pół dostają 1500, a za cały ok. 2100. Im wyższe wynagrodzenie tym większe składki na ubezpieczenie społeczne, dlatego nie można pomnożyć pół etatu przez dwa i ci wyjdzie ile zarobisz na cały. A jeśli chodzi o kwestie czy 900 to dużo czy mało, to nie ma to znaczenia. Chodzi o to że SS zatrudnia na pół etatu, a powinni na cały albo prawie cały. Do 9:11 Skoro nikt ci nie odpowiada, to znaczy że nikt nie wie. W tej paczce o która pytałaś to nic takiego nie ma - jakieś czekoladki i nic więcej. Zresztą połowę z tej paczki ukradnie twoja ks, drugą połowę rozda swoim lizusom (takim jak koleżanki do których pisałam przed chwilą) i w sumie niewiele zostanie dla twojego dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty chyba upadłas na głowę... Gdybyśmy były zatrudnione na cały to dopiero byłby zap*****l!!! Zresztą ją wiedziałam jaką umowę podpisuje na jaką część etatu i za jakie pieniądze. Ty musisz często chodzić pijana jeżeli ciągle masz pretensje o to samo. Malo sklepów innych sieci? Biedronka, Lidl, Netto, Hebe, Lepko, Superpharm, itd... Tylko narzekasz w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra ......co tu sie porobiło.Kiedyś można było się tu dowiedzieć mnóstwa ciekawych rzeczy których nie dało dowiedzieć sie od kiero.Teraz wiadra pomyj wylewacie na siebie.Swoją drogą dlaczego wypowiadają sie tu osoby juz nie pracujące? Proponuje dodać nowy temat "Nie znoszę rossmanna" i tam się kłócić Pozdrawiam uczciwie pracujące,i normalne osoby na tym forum .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do8.42,No właśnie GDYBY ,GDYBY TO,GDYBY TAMTO,GDYBY SRAMTOIOMANTO i GDYBY ale nie jest gdyby Gdybyś miała w głowie poukładane to byś nie pracowała w Rosmanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smiesza mnie te żałosne kasjerki. Jesteście żałosne taką prawda. Hr...tfu...pluje wam w twarz wy żałosne gowna. A na przyszłość to moje drogie wasze IP nie jest anonimowe i wyśle do rossmana te wasze wynaturzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pracujaca w rossmanie a masz w ogóle rodzinę lub chlopaka.... normalni ludzie nie siedzą o każdej porze dnia na necie ....oj chyba nikt cie nie lubi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez przypadek weszłam na ten temat bo wyświetlał się w kategorii. Myślałam że to temat o promocjach w Rossmanie a z tego co widzę piszą tu sfrustrowane kasjerki którym nie w smak klienci...wulgarne się o nas wyrazaja, śmieją się z nas i maja pretensje do wszystkich o to że nie uczyły się będąc w szkole i pracują tam gdzie pracują. Pamiętajcie moje drogie że to wy jesteście dla klientów. Czasy PRL się skończyły i wystarczy jedno słowo klientami i jesteście na bruku za swe bezczelnie i ordynarne zachowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te kasjerki są upośledzone powinno się je zwolnić. Od momentu kiedy przeczytała w tym temacie jak odnoszą się do klientów z taką pogardą, ją bardzo nimi i i emhede tego ukrywała. Wszystko będę im robiła na złość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie, kochane klientki prawda jest taka ze bez tych kasjerek które tak obrazacie większość nie potrafi nawet papieru toaletowego wybrać nie mówiąc już o trudniejszych produktach typu podkłady tusze czy farba do włosów. A najlepsi są ci którzy nie wiedzą czego na codzień używają. Kasjerki to tez ludzie tyle ze różnica polega na tym ze wy możecie swoją złość i frustrację przelać na nie a one nie mogą słowa powiedzieć. I gdybyście wy kochane klientki były mile i ludzkie w stosunku do nich to nikt by się tak tutaj o was nie wypowiadał. Na szczęście nie wszyscy mają tak ograniczona kulturę osobistą, i zdarzają się naprawdę sympatyczni ludzie, szkoda tylko że tak rzadko. Pozdrawiam was kochane klientki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 13:09 Chyba ty jesteś pijana cały czas, bo twoje wpisy to jakiś pijacki belkot. Założe się, ze większość dziewczyn chce pracować na cały, lub prawie cały etat. Ja mam 19 lat, jeszcze sie ucze i mi odpowiada pół etatu, ale nie rozumiem dlaczego moje koleżanki, które są mężate i dzieciate, pracują na pół etatu. A jeśli chodzi o inne sieci, to tam też niełatwo dostać pracę, szczególnie w mniejszych miastach. Dziewczyny będą tutaj narzekać i chuj ci do tego, jak ci się nie podoba to nie czytaj tego forum. Do 13:05 Widzę że frajer z magazynu zaczął udawać klientów SS i myśli że ktoś się na to nabierze. Ty jesteś totalnie upośledzony umysłowo, za dużo jesz karmy dla psów na magazynowej stołówce, za duzo liżesz d**y swoim przełożonym i od tego wszystkiego już ci się w glowie poprzewracalo. Jesteś załosnym gownem, śmieciem pomiatanym przez wszystkich i jak myślisz że twoje gowniane wpisy kogoś tutaj obrażają, to się mylisz. Rozumiem, że jakoś musisz odreagować swoje poczucie poniżenia i upokorzenia, ale nie rób z siebie palanta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czuje sie gorsza będąc kasjerka, w porównaniu do sporej części klientów jestem po studiach, mam sporo wiedzę na temat prawa administracyjnego, jednak nie mam takich znajomosci zeby pracować w urzędzie. Wiec wypraszam sobie te poniżające teksty, bo to świadczy tylko o waszym poziomie kultury i inteligencji. 2 sprawa, od jakiegoś czasu pracuje na sklepie 7 dniowym i stad pytanie, święta Bożego Narodzenia wypadają tak jakos dziwnie, bo w weekend. Myślicie, ze będziemy musiały iść w niedziele do pracy po świętach ? Bo u nas to znowu bedzie problem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieszne stwierdzenie ze ja jako klientka nie wiem jaki papier toaletowy wybrać...jesteś zadhfana w sobie durna scierka. Takie jak ty zawsze będą gorsze od innych. Klientów się szanuje a nie obraduje w Internecie. Nie masz za grosz klasy. Szmato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za debilka tu siedzi i obzywa wszystkich jakaś chora psychicznie ????a może ss płaci ci za te wpisy z rynsztoka.LECZ SIĘ DZIEWCZYNO... Te rossmanowskie bagno ostro zryło ci psychę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasjerki w rosmanie to niewychowane Wiki, wasze kierowniczki powinny nic was po pysku bezczelne zdziry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pracy tak poszczekaj, zobaczymy jak długo popracujesz.będziesz zaglądała tu jako nie pracująca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Forum anonimowe a ty wiesz kto wyleciał za picie i kradziesz ,gdzie teraz pracuje, na jaką partię polityczną głosują ,jesteś ostro jeb......nięta.LECZ SIĘ KOBIETO LECZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różnica między innymi pracownikami a sami głupie ścierki, jest taki, że ludzie nie obgaduja klientów w Internecie i nie obrażają ich. A jeżeli nie pracuje im praca to ja zmieniają. A wy nie dość że obrażanie to ciągle jeczycie i nic nie potraficie zrozumieć. Np. tego że jeżeli firmie się będzie to opłacało to wszystkie zatrudni na 1/12 etatu a wam nic do tego bo to nie wasza firma! Więc mordy w kubeł i dygac ze opuszczona głową przed klientkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma to jak wysoki poziom wypowiedzi inteligentnych klientek. skąd takie słownictwo? czyżby w pracy się tak do was odzywano albo rodzice was tak wychowali? współczuje taka patologia. połowa z was nawet jednego dnia by nie wytrzymała z własnymi klonami. 18:12 od ciebie nigdy nie będę gorsza nie muszę się o to bać. umiesz wybrać papier toaletowy to gratuluje po twojej wypowiedzi w życiu bym się tego nie spodziewała. 18:18 biedactwo musisz mieć straszne doświadczenia z "biciem po pysku" chcesz o tym porozmawiać? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem dlaczego mam opuszczać głowę przed klientem,dlaczego w moim miejscu pracy klient ma więcej do powiedzenia,skoro takie mamy wyedukowane klientki to dlaczego oczekujecie od nas wiedzy, doradztwa i naszej pomocy. Nas nikt w tym kierunku nie szkoli,nie dostajemy produktów do testowania,jeżeli klientka jest miła to ja również,jeżeli wyniosła to ja również,pieniądze które zostawia w sklepie nie trafiają do mojej kieszeni.z dobrobytu i wolności słowa w głowach ludziom się przewraca niczego i nikogo nie szanują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1111111
zazdroszcze dziewczyna które chwala sobie prace w rosmanie niestety ja mam kierowniczke która jest głupią piz.. nie mam pojecia jak sie znalazła na tym stanowisku nawet leyoutu czasami nie potrafi zrobic a kasjerka musi poprawiac polityka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego takie ks zlecają pracę w razie czego sa czyste ,moja też taka jest wszystko robią asystentki i to one dostają ochrzan za wszystko nawet za źle wykonaná pracę kasjerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja droga klient w miejscu pracy ma ZAWSZE więcej do powiedzenia bo to klient za którego pieniądZe się utrzymuje. Albo to zrozumiesz albo całe życie będziesz płakać w Internecie jak to każdy jest głupi a Ty jesteś jedyną święta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz pojecia jak to jest byc kasjerka i tak bedziemy obrazac klientow bo to banda niewychowanych debili ktorzy mysla ze jak wydadza kase na zarcie dla psow czy kotow to juz sa Panami i moga nam pluc w twarz i trakowac jak szmaty i prosze nie obrazac kasjerek to one sa wołami ktore zapier...za wszystkich i dostaja najmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem kierowniczka :) i doceniam te dziewczyny które chcą pracować. Te które siedzą i narzekają i obgaduja klientów od razu za odwołane do rozpakowywania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×