Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Pytanko mam do ks,przyjezdza do nas laska do pomocy.Jest wprowadzona w grafik,ale nie wiem jak mam nadac jej nowe haslo na kase,pomozesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to nie jest żadna klientka drogerii, tylko ćwok z magazynu !!! Kiedy ostatni raz ktoraś z nas napisała coś obraźliwego na klientów ? Chyba kilka miesięcy temu. I na pewno to nie było bardzo obraźliwe, co najwyżej prztyczek w nos. Więc dlaczego ta "klientka" ma w sobie tyle jadu ? Dlaczego używa tylu wulgaryzmów ? Bo to nie jest żadna klientka, tylko ten prostak z magazynu. To ja pisałam o nim że jest pomiatany, że jest szmatą, że jest śmieciem i dlatego on teraz pisze takie same rzeczy o nas. Dziwnie podobny jest ich styl wypowiedzi (bardzo prostacki) i popełniają te same błędy gramatyczne (szczególnie interpunkcyjne). Hmmm... Na pewno to przypadek. Przypadkiem jest też to, że magazynier nagle znikną z forum ? Nie, on po prostu zamienił się w "klientkę" i teraz udaje głupka. Łatwiej twierdzić że jest się klientką i nie pracuje się w SS, bo jak by nadal pisał że jest magazynierem, to wie że bym go rozjechała czołgiem. Powtarzam - ostatnio na forum nie było żadnego narzekania ma klientów, nigdy żadna z nas nie pisała żadnych wulgarnych wpisów pod adresem klientów. Ten lamus wymyślił sobie taką wymówke, żeby nas obrażać. On pisze o nas to samo, co ja pisałam o nim - że jest szmatą, ścierwem, itp. Ten sam styl wypowiedzi, te same błędy stylistyczne - mówię wam że to on. Nie ma żadnego powodu żeby jakaś klientka wypisywała tutaj takie rzeczy o kasjerkach. On po prostu wpadł w furię, moje wpisy na jego temat doprowadziły go do szału i lamus teraz szaleje. Ten ćwok nie ma żadnego dystansu do siebie, on wszystko traktuje śmiertelnie poważnie i dlatego tak się obraził...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasi klienci to totalne gowno, pedały, szmaciary i mam nadzieję że jak najmniej będzie ich przychodzić do rossmanna, to wtedy rossmann znankrutuje. Bardzo się cieszę, że ta tepa i pusta klientka jest obrażona, chuj jej w d**e ! Mam nadzieję że jak najwięcej klientek jest obrażonych i nie będą robić u nas zakupów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najśmieszniejsze jest to że żadna z Was nie myśli przyszlosciowo...ktoś czyta ten temat i zapamięta go...następnie zaczynacie szukać pracy. Ktoś czyta wsze cv i przypomina sobie ten temat. I uwierzcie mi, nie zatrudni was mając w pamięci ten temat i jad jaki z was kapie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasjerka z rosmanna to najgorszy sort ludzi....podgatunek. Sa małpy, Kasjerki z rosmana i ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez jestem klientka, zarowno w Rossmannach jak i innych sklepach i nigdy powtarzam nigdy nie zachowywalam sie w stosunku do obslugi danego sklepu, tak jak Klienci zachowuja sie w stosunku do nas, oczywiscie bez nich nie ma utargow i nie ma pracy, ale bez przesady zeby od razu lizac im buty albo czcic pod niebiosa, mysle ze we wszystkim jest umiar, a czasami Klienci powinni sie zastanowic czy sami chcieliby byc tak traktowani jak oni traktuja nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Twoje obrazanie Kasjerek juz jest nudne, zmien plyte albo wyp...z forum tępaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klientka z rossmanna to najgorszy sort ludzi... podgatunek. Sa małpy, klientki z rosmana i ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Kasjerki zawsze traktuje z szacunkiem, uśmiechem ale te w rosmanie zachowują się jakby za każdym razem robily niesamowitą łaskę ze obsługują ludzi...raz zapytałam się gdzie znajdę antyperspirant Garniera. Tak się obruszyla na mnie dziewczyna w kasie ze ona nie wie bo nie siedzi na sklepie. Wyszłam od razu. Sorry ale jeżeli tak będziecie podchodzily do klientów to szybko ich stracicie. Bardzo szybko. A ludzie naucza się że was się nie szanuje bo wy ich nie szanujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urzekła mnie twoja historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I bardzo nas to cieszy że stracimy klientów, wtedy rossmann zbankrutuje. Fajnie że poczulaś się nieszanowana, mam nadzieję że w każdym sklepie cię nie szanują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 19.37 Nie jestem ks, ale Ci odpowiem. Przy logowaniu nowa dziewczyna bedzie sama mogła sobie ustalić hasło na kasę, tak samo pojawi sie jej nr kasjera aby moc sie wbić na kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie zmieniają pracy jak wam tak źle? Ponieważ klamiecie na temat pracy w rosmannie. Prawda jest tylko to że nienawidzicie klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem dlaczego pracownicy rossa uważają się za kogoś lepszego,/asystentki i wyżej/ w głowach wam się poprzewracało bo dostałyście trochę władzy,lepsze od kasjerek lepsze od klientów,bo macie klucze do obiektu,smutne to i przykre ,gardzić wszystkimi dookoła.człowieczeństwo bliskie zeru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
05:52 - prawda w 100% Te pracownice są nie do końca normalne a ten cały temat wysłałam na maila obsluga_klienta@rossmann.com.pl Jeżeli wam się nie podoba drogie asystentki i kasjerki że trzeba usługiwać klientom to się zwolnijcie bo wasza praca niestety polega na tym że klientom trzeba pomagac i usługiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dzięki klientom mamy prace zalamietajcie to jezeli wam sie nie podoba zwolnijcie sie skonczcie w koncu narzekac ludzie opamietajcie sie nikt was na sile nie trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstyd mi, ze kobiety tak się wyrażają, szkoda mi Waszych mężów, chłopaków, ze maja tak wyrazajace si partnerki. Mi by było wstyd, mowa jak w rynsztoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubie prace w rosmmanie awansowałam na zastępce kierownika w 3 miesiące dziewczyny trzeba chcieć i pracować po prostu a to co tu wypisujecie to kłamstwa są i już raz taka została zwolniona za to że wypisywała tu obrzydliwości!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, z tych dziewczyn które pracują w rosmanie to większości rynsztok wydobywa się z usta...potworność...dziewczyny nie wstyd wam tak się zachowywać?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś spoliczkowałam kasjerkę za jej bezczelne i ordynarne zachowanie. Wchodzę do sklepu a taka jedna z drugą przy kasie stoją i gadają jak gdyby nigdy nic...Żadnego dzień dobry ani w czym mogę pomóc... Więc ja powoli wzięłam koszyk, chodzę po sklepie i pakuję do niego różne szpargały. Po czym podchodzę do kasy, stawiam koszyk i wychodzę. A ona wrzask podnosi że co ja sobie myślę, takie zakupy i wychodzę, co one mają zrobić z tym teraz. Bez wahania wymierzyłam jej siarczysty policzek za jej bezczelne zachowanie. I wyszłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i bardzo dobrze zrobiłaś! One sobie myślą nie wiadomo co, a kasjerka powinna powiedzieć dzień dobry, pomóc klientowi a nie siedzieć i gadać z psiapsiółką. Nie za to się jej płaci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje w ross lubie ta prace i ekipe ze swojego sklepu a.jest nie mała. Klijentow traktuje tak jak sie powinno.nie klaniam.sie.im do stop no.bo bez.przesady mam szacunek.do.siebie, ale zawsze pomoge doradze jesli.tylko potrafie bo bedac szczerym.nie znam kazdego skladu produktu. A.kiedys tak.mnie potraktowali ze pytaka.co powiem.o.tym.meskim.kremie. no to.ja czymtam panu a.on.ze czytac to on.sam umie. Co mam.mu.wcisnac.cos co.nie mam pojecia o.produkcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to mu odpowiedzialm ze nie mamy szkolen.z.kazdeg produktu bo.jest ich tu tysiace i.uczymy sie same. Wielce byl.oburzony. raz zacial.mi.sie czytnik kart zapomnialm jak sie na niego mowi heh wiec kiedy podeszla.nastepna klijentka i.placila karta znow bylo to samo nir dzialaly mi karty zawolalam.aaystenta ta wielce oburzona do kierownika dzwoni. Chciala skarge pisac. No a takie rzeczy nie sa.z.naszej.winy ze.sprzet zawiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- pochodzisz z Ukrainy, że nie umiesz napisać po polsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po tem pani o krem.sie sadzila taki krem prosze tylko teraz innej.firmy.z tymi samymi skladnikami. Skad mam.wiedzec ktory krem.ma.identyczne skladniki.jak.ten

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to prawda że Kasjerki w rosmannie często świadczą po pracy usługi seksualne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko wy tak narzekanie w Internecie i obrażanie klientów. To nie jest normalne moja droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś w tym jest. Kasjerki w rosmannie są ponoć bardzo łatwe i uwielbiają sex jak niedźwiedź miodek. Czy możecie to potwierdzic? Na pomorzu był taki Rosmann gdzie Kasjerki jak miały przerwę to wychodziły ze sklepu i podciagaly kiecke do gory....to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasjerki w rosmannie to ukryte prostytutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×