Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Racja dziewczyny kazda zmiana powinna byc rejestrowana może szanowne panie w koncu by zaczely cos robic innego niz tylko siedzenie w biurze z zks wpieprzanie sniadanka obiadku i grzebanie w grafiku ,zeby tylko zrobic nam na zlosc i znowu go zmieniac bo po co mamy miec zycie poza praca . Ja myślę ,ze jak ona ma jedna z drugą juz duze dzieci i nie chce z nimi spędzac czasu to niech nie mysli ,ze my tez tak chcemy.Nikogo tak nie lubie jak kierowniczki za ten grafik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu nie zgłosicie tego do kr????? tak nie może być, skoro sobie pozwalacie to tak macie, proste, nie pasuje wam, zgłoście problem tam gdzie trzeba, nasza kiero między innymi za to wyleciała, po zgłoszeniu kr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 18:38 Tak sie składa że mam wiedzę na temat rossmanna i również biedronki ,specjalnie dla ciebie przejrzałam 95 stron i nie znalazłam wpisu o asystentkach na pół etetu. Jeżeli faktycznie jesteś asystentką i to na pół etetu to kokosów też nie zarabiasz, grosze więcej do kasjerek. Pytanie czy ty dała byś swój klucz komuś zaufanemu z poza rossmanna aby grzebał w śmietniku /może w ramach umowy wygrzebujæ tam kosmetyki które wyrzucasz do śmieci. Tępa to ty jesteś bo nie czytasz ze zrozumieniem /puszki owszem bywają ale puste po płynnych produktach których zawartość trafia do zlewu, a do wędlin nabiału dostęp ma kierownik i to kierownik wydaje ten towar do utylizacji. W koszach gdzie sa resztki owoców jest robactwo są myszy i szczury,a z pojemników z mięsem jedzie padliną i myślisz że rossmanki aż tak nisko upadły. Druga sprawa kierownik zawsze jest na zmianie,rejon jest praktycznie codziennie na sklepie są kontrole dzienne i wieczorne , rejon nawet w koszu sprawdza czy na opakowaniach po produktach które zjadł personel jest podpis kierownika,dziewczyna wyleciała z pracy bo na wieczornej miała w torebce nie opisane zaczęte opakowanie gum .więc o jakim zaufaniu mówisz w małym miasteczku.w biedronkach też jest monitoring i ochrona dziewczyno ogarnij się. Ja pracując w rosmanie nie głodowałam i wiem ile zarabia się w rossie na gołym etecie asystentki.w biedrze też sa procedury jak postępować z zepsutym jedzeniem,ito też jest ściśle monitorowane .jeżeli dożywiasz się ze śmietnika niedronki to jest kradzież bo tem uf towar jest nadal na terenie slkepu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tępa to ty jesteś bo nic nie zrozumiałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz jaka jest różnica międz mądrym a głupim Mądry pisze o tym co faktycznie wie bo ma wiedzę,a głupi o tym co gdzieś tam słyszał,i to jesteś ty ta głupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Charakterystyka większości dziewczyn pracujących w rossmanie/nie wiem coś gdzieś słyszałam,ktoś coś powiedział,dodam od siebie i tak powstaje super plotka nie kilku słowach wyrwanych z kontekstu. Uczą was wciskać głupoty klientom bo większość ma niepełną wiedzę na temat produktōw które sprzedaje. I to widać wchodz w krew a może taka płytka powierzchowna mentalność większości. To jeszcze o biedronce zaczynacie glupoty pisać. Ja wyznaję zasadę nie mam pewności , nie mam wiedzy nie wypowiadam sie na dany temat,nie powtarzam plotek. Wtedy nikt nikomu nie zarzuci że jest głupi. Pozdrawiam Joasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z rekrutacji jesteście czy z jakiejś łapanki.oczywiście piszę o wiekszości a nie o wszystkich bo zaraz całe forum się obrazi bo czytać ze zrozumieniem niewiele potrafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do roboty ROBOLE,do roboty,trzeba gorze konta pozapelniac:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 5:37 Ty jesteś taka tępa i przyglupia że nawet nie rozumiesz co napisałam, więc nie wiem po co odpowiadasz, może najpierw naucz się czytać ze zrozumieniem kretynko. Po pierwsze, asystentki pracują na pół etatu, jeśli nie na tym forum, to na tych które zostały zlikwidowane, dziewczyny o tym pisały. I na pewno przeczytalaś 95 stron tego forum, no chyba że jesteś jeszcze bardziej psychiczna niż myślałam i bardzo ci się nudzi. Ja wiem lepiej od ciebie jaką pelnie funkcję i jaki mam etat, twoje wymawianie mi że asystentki nie pracują na pół etatu jest debilne, jak nie masz pojęcia o stanowiskach i etatach to nie rób z siebie jeszcze większej debilki niż się wszystkim wydaje :) Po drugie, przecież wyraźnie napisałam że dużych kokosów nie zarabiam i dlatego nie mogę pożyczać kasy kasjerką które grzebią w śmietnikach, więc nie rozumiem po co mi robisz z tego zarzut ? Po trzecie, twoje wypowiedzi na temat Biedronki ewidentnie świadczą o tym że kłamiesz i wymyslasz totalne bzdury, nie masz żadnego pojęcia o tym co tam się dzieje. Robactwo, myszy i szczury ????? Ha ha, ale sie uśmialam, gdyby tak było to już dawno by zamknięto każdą biedronke. Ty idiotko, może za komuny tak było że w przysklepowych śmietnikach biegaly szczury z robactwem, teraz się dba o to żeby w śmietnikach i wokół było czysto i schludnie. Szczury i robactwo to chyba masz u siebie w domu :) A jeśli chodzi o wizyty regionalnych, codziennie rano i wieczorem i o to że kierownik zawsze jest na sklepie, to chyba nie myślisz że ktokolwiek tutaj ci uwierzy. Kr codziennie na sklepie ? Nawet 2 razy dziennie ? Ha ha ha :D ks zawsze jest na sklepie ? Nawet nie ma dnia wolnego ??? Ha ha ha !! Ale jesteś kretynka, takie bzdury to tylko taki matol jak ty może wypisywać ha haha !!! Biedronka na pewno wiekszosc jedzenia utylizuje(straty można odliczac od podatku), ale na pewno część rzeczy biorą pracownicy, może nie na tym sklepie gdzie pracowałas, ale na innych sklepach pewnie biorą. Z pojemników z mięsem nie jedzie padliną, bo z tego wiem, to mięso jest wyrzucane przed końcem upływu daty ważności, więc nie wiem o jakiej padlinie ty piszesz ? Owoce tak samo nie są zgniłe, co najwyżej trochę nieświerze, bo nikt na półce sklepowej nie trzyma towaru aż zgnije, duża część owoców też jest pakowania, więc na pewno nie ma styczności ze śmieciami. I jeszcze na koniec kilka innych "kwiatków": "Ja pracując w rosmanie nie głodowałam" - może ty nie glodowałaś, ale chyba mi nie powiesz, że ktoś kto zarabia 900 zł jest w stanie się wyżywić. Jak ktoś musi sam się utrzymać, nie może na nikogo liczyć, od nikogo pożyczyć pieniędzy to wtedy nie ma szans żeby się utrzymać za taka pensję. "Ja wyznaję zasadę nie mam pewności , nie mam wiedzy nie wypowiadam sie na dany temat,nie powtarzam plotek" - skoro wyznajesz taka zasadę, to po co piszesz o rzeczach o których nie masz pojęcia ? Nie masz żadnej wiedzy o Biedronce i rossmannie, twoje wpisy to same plotki które gdzieś zaslyszalaś i udajesz mądrą, a tak naprawdę jesteś ignorantką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pffff
Boszzszee żenada ile wy macie lat?? Piętnaście?? Czytać się tego nie da.. Czy niema ważniejszych tematów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debilko napisałam bo mam pojecie jak wygląda praca i w rossmanie i w biedronce,matoł to jesteś ty bo wypowiadasz się o jeronimo martins nie mając pojęcia jak wygląda tam praca i jake zasady panują, myślisz ze przez miesiąc mięso leżące w kontenerze nawet w opakowaniu to kwiatkami pachnie,owoce które raz w tygodniu odbiera mpo jest lekko nieświerze.smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O czym wy piszecie, o jakiś biedronkach. My mamy swoje problemy- niskie pensje, niesprawiedliwy i ciągle się zmieniający grafik, nierówność w traktowaniu pracowników (kolesiostwo), mobbing i kiepska atmosfera w sklepach, wyzysk i nadużycia ks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dużej mierze ta patola przeniosła się do nas właśnie z biedronki. Oni swojego czasu mieli aferę z wyzyskiem i mobbingiem w tle. Zwolnili wtedy dużo pracowników a co zrobiła nasza firma - zaczęła przyjmować ich z otwartymi rękoma i teraz my mamy patolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Któras napisała ze te ciagle zmiany grafiku zglosic KR a co maja zrobic te dziewczyny jak ich KR I KS to kolezanki???!!! nic nie zrobią zupełnie nic bo Kr pogada sobie z Ks pośmieją sie i tyle.Powinni KR raz do roku zmieniac regiony to by się może cos zmieniło bo tak to nic się nie zmieni no chyba ,ze zadzwonimy do samego prezesa pana Maruszaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jest taka niesprawiedliwość i nie można liczyć na kr to jest jeszcze przełożony kr i masa innych ludzi, więc nie jęczcie, że wam źle bo jeśli jest źle a być tak nie powinno to walczcie o swoje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te co walczą o swoje często kończą na bruku... tak Ross traktuje tych co zgłaszają problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydajność. Dobija mnie i cały sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj znow ciecie godzin l zwalnianie do domu na jutro tezjuz ciecia i po co te nadgodziny jak i tak pod koniec miesiaca wszystko zabieraja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest ciecie godzin, bo rossmann musi się jakoś odkuć przed podwyzkami :) Pamiętajcie co było 2 lata temu po podwyżkach ? Od razu podkręcona wydajność, mało godzin ponad etat i w sumie te podwyżki nic rossa nie kosztowały, bo i tak każdy mniej pracował. Co wy myślicie ze coś za darmo dostaniecie ? A jak bywa w grudniu ? Owszem, premia za obroty jest, ale za to jaką wydajność trzeba zrobić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wasze kiero,organizując pseudo integracje w jakiejs spelunie,na którą zresztą chodzą tylko przydupasy-Np około 4osób,bierze fakturę jakby było na niej 12osób?-tyle co pracowników wszystkich na sklepie?przecież to są nasze socjalne pieniądze!dlaczego kiero nimi rozporządza jak swoimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 13:14 Przecież ty nie masz żadnego pojęcia o pracy w Biedronce !!! Twoj***ajeczki o szczurach i robactwie w śmietniku (a dinozaurów tam nie widziałaś ? ), o ks która "zawsze" jest w pracy (czyli siedzi od rana do wieczora, nigdy nie ma dnia wolnego i urlopu, bo pilnuje kluczy do śmietnika), o padlinie i zgniłych owocach, to jest totalna groteska. Kobieto, każdym swoim wpisem robisz z siebie debilke, nie wstyd c***isać takie głupoty ??? Nigdy nie pracowałam w Biedronce, ale wystarczy odrobina zdrowego rozsądku, żeby wiedzieć że piszesz totalne bzdury. Dobrze, że przynajmniej cześciowo wycofałaś sie z pisania głupot o mięsie i owocach. Masz rację, jak coś leży miesiąc czy tydzień w kontenerze, to rzeczywiście jest "padliną" i jest " zgniłe", tylko moje koleżanki biorą towar zanim trafi do kontenera (o czy pisalam w poprzednich postach), a nawet jak coś wygrzebują ze śmietnika, to nie te rzeczy co leźą tam przez tydzień - to raczej logiczne, ale chyba nie dla ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rossmann zastepca
Wiecie coś już o tych podwyżkach? Wielka tajemnica z tego jest zrobiona, niby od 1 listopada A nic nikt nie mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asystentki po 1.50 brutto będą miały podwyzki ,ale kasjerki to jakos owiane tajemnicą są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wyzej.KR przekazali info o podwyzkach ale nie pozwolili o nich mowic.Ktos z ks chlapnol jezorem...Podwyzki maja byc,nie beda to kolosalne kwoty,ale jakies beda.Tyle moge napisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktos z was spotkal sie z sytuacja,w ktorej asystent zostal zdegradowany do stanowiska kasjera??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy tak tą biedronkę przezywacie?dziewczyna robi sobie jaja i tak napisała i teraz ma polewkę z idiotek które na to odpowiadają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim mieście było kilka przypadków zdegradowania asystentki do kasjera -gdy Np za bardzo któras fikała i rządziła sie za bardzo-tak oficjalnie było powiedziane ale jak naprawdę było to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś coś na temat Baczyńskiej? Do wczoraj było 50% zniżki z kartą rossnę na 3 produkty, a dziś jest może jakaś nowa promocja. Klientka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dzisiaj proszę Pani jest - 50 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karis123
witam, mam pytanie do czy będąc na urlopie macierzyńskim dostane kasę na święta tzw "zapomogę" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×