Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny czy ktoras z Was sie orientuje czy za 1 listopada tj niedziela nalezy sie dzien dodatkowo wolny w tygodniu na sklepach 7 dniowych. Jak jest na Waszych sklepach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień wolny od pracy jest wtedy kiedy święto przypada w sobotę w niedzielę już nie. Najbliższy dodatkowy dzień jest w grudniu za 26.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widac nawet nie wiecie że dokument o równym traktowaniu obowiązuje od dawna i powinien wisiec w kazdym pomieszczeniu socjalnym na tablicy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak tam baczyńska i ten - 70% czy wszystko wchodzi czy wybrane tylko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-70% tylko drobne rzeczy, akcesoria. Bluzki, torebki -50%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie do dziewczyn ktore rodzily przez cesarskie cięcie i sa ubezpieczone w naszej warcie. Czy dostalyscie jakies pieniadze poza tymi za urodzenie dziecka? Bo wiem ze warta nie wyplaca za pobyt w szpitalu zwiazany z ciaza chyba ze jest to ciąża zagrozona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 23.26 55gr na rękę za godz i ty uważasz ze co? że to mało? a ile ty byś chciała ?inne placówki nie mają nic i nie kwiczą .Ile byście nie dostały to mało wam i mało WSTYD! Jeżeli ty uważasz ze 50zl spada z nieba to o czym my tu mówimy ?bez umiaru i bez jakichkolwiek pohamowań piszecie na tym forum, szkoda pisać dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już w 2012 firma wprowadziła "politykę anty-mobbingową", co de facto doprowadziło do jeszcze większego mobbingu. Teraz będzie "polityka równych szans", co de facto doprowadzi do jeszcze większej nierówności, niesprawiedliwości i tylko przydupasy ks ma tym zyskają. A co do tego, że SS nie przestrzega obowiązującego prawa (kodeksu pracy, BHP), więc wewnętrznych regulaminów też nie będą przestrzegać, to koleżanka wyzej ma rację. Na terenie RP obowiązuje prawo polskie, ale Maruszak uważa, że drogerie SS mają status taki jak ambasady - są eksterytorialne, ks mają immunitet i dlatego SS nie musi żadnych regulacji prawnych przestrzegać. W drogeriach można sobie robić co się chce i żadne prawo pracy SS nie obowiązuje. Oni w centrali tak myślą, taka jest ich mentalność i dlatego SS olewa kodeks pracy i BHP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rossmann zastepca
Do koleżanki wyżej, ją urodziłam cesarskim cięciem i dostałam tylko kasę za urodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma Rossmann powinna bardziej przykładać wagę do tego kogo przyjmuję do pracy aby pózniej nie było tego czego dziś jesteśmy świadkami na tym forum .Nie wiem kto jest odpowiedzialny za zatrudnienie ale widać są popełniane błędy przez te osoby które się tym zajmują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 5:32 Napisałaś, że "prezesa do dziś szanowałam", a możesz napisać za co go szanowalaś ? Za to że zatrudnia na pół etatu i płaci kasjerką po 900 zł pensji ? A może go szanowałaś za to, że na sklepach jest mnóstwo mobbingu i on nic z tym nie robi ? Za to, że dziewczyny pracują za darmo ? Za to, że prezes sponsoruje maratony, Nepal i inne akcje, a tymczasem kasjerki pracują głodne, bo za pensję nie mogą się wyżywić ? Szanowałas go za to, że po 4 miesiącach od otwarcia magazynu w Pyskowicach prawie wszyscy kierowcy się zwolnili, bo mieli dosyć pracowania po 21 godzin z rzędu i firma im groziła karami jak nie obskoczą wymaganej ilości sklepów ? Tak, tak - kierowcy pracowali po 21 godzin i zamiast pochwał, grożono im obcięciem pensji, bo za wolno dostarczali towar do sklepów. Oczywiście w gazetce "co słychać?" o czymś takim nie przeczytacie :) Ach... jest tak dużo rzeczy za które prezesowi należy się szacunek... Można by dłuuuuuugo wymieniać :) Ale mnie ciekawi za co ty go tak szanowalaś, skoro dopiero teraz, po tym jak ci obniżył pensję straciłas do niego szacunek. Czekam na odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Równe traktowanie ? Już to widzę... Będzie jak w "Folwarku Zwierzęcym" Orwella, czyli będą równi i równiejsi... Buhahaha !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieniądze dodatkowe za pobyt dostaje się wtedy jeśli podczasz porodu/cc zachorujesz na coś co nie jest z tym związane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam pytanko,dlaczego KS ma odbiory w piatki lub poniedzialki,a nam daje w srodku tygodnia??Dlaczego KS po inwentaryzacji ma wolne,a my najnizszy szczebel w tej firnie przychodzimy i sprzatamy caly balagan??Dlaczego KS po dostawie odpoczywa do poznego popoludnia,a my po 12 godzinach zapiepszamy do pracy??Dlaczego KS NIE POTRAFI sprawdzic promocji,dlatego praktycznie jej nie sprawdza??Dlaczego KS nie wie gdzie na sali sprzedazy leza dane produkty??Dlaczego KS nie myje po sobie naczyn,nie sprzata kuwet??Dlaczego KS ma zadbane dlonie,a my po dostawie nie mamy sily du..py papierem podetrzec??Pytam DLACZEGO??Juz nie wspomne o nowej premii dla KS....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 20:00. Pisałam wyraźnie ze 0,55 brutto -a nie na rękę. Czytanie ze zrozumieniem kłania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie będzie dynamiki, to nie będzie nowej premii dla ks, dostanie tylko małą premie za grupe obrotową. Dlatego trzeba robić wszystko żeby żaden sklep nie wyrobił dynamiki i żeby każdy sklep był w jak najmniejszej grupie obrotowej. Trzeba po prostu sabotować wysiłki ks, zniechęcać klientów, prowadzić dywersję, itp. Wszystko po to żeby na sklepach były jak najmniejszej obroty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kiedy te aneksy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wyzej,male obroty,mala wydajnosc,mala wydajnosc malo godzin,malo godzin mala pensja wiec nie wiem czy to madre...Myslac w ten sposob skazujesz cala zaloge na kare a nie KS....ale to tylko moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ci mogło wyjść z 1,10gr brutto na czysto 55gd brutto to zostanie twoją tajemnicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 23:49 Na moim sklepie (i na wielu innych sklepach też) wszystkie pracujemy tylko gołe etaty niezależnie od tego jakie są obroty i jaka wydajność. Jedyna szansa na więcej godzin jest wtedy jak ktoraś koleżanka idzie na L4 albo na urlop, wtedy mamy ciut więcej godzin. Dlatego napisałam, że jedynie ks będzie miała pożytek z dużych obrotów i trzeba robić wszystko żeby te obroty były jak najmniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktos sie orientuje czy jest szansa na wyplate w piatek?czy dopiero w poniedziałek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No może rzeczywiście nie było powodu. Pomimo bycia osobą kierującą zespołem dbam o sprawiedliwość i poprawne relacje . A szczególnie bezpieczeństwo pracy bo z tym marnie , firma wymaga lecz nie zapewnia narzędzi i ma głęboko gdzieś . Zadaniem KR jest wmawianie Ci że Cię gdzie indziej nie przyjmą a Ross to szczyt marzeń .Widać moje obstawanie za dobrą atmosferą i warunkami pracy nie idzie e parze z polityką firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będzie dopiero w poniedziałek wypłata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 10:27 Twój wpis to odpowiedź dla dziewczyny z 21:47 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co z tymi podwyżkami ? Bo u mnie wisi pismo ze są tylko nikt nie wie ile, a moja Pani kierownik nic nie mówi. Wcześniej pisałyscie ze 1.10 brutto ? To ile w końcu do ręki, na czysto ? Juz ktoś wie ? Zresztą fajnie by było gdybyśmy dostały ta 1zl na czysto to chociaż stowa w miesiącu by wpadła skoro nam premie zabiorą. My nigdy nie miałyśmy dynamiki ale są sklepy ze dziewczyny wyrabily to ciekawe czy na tym nie stracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zatem magazyn w Pyskowicach powinna regularnie , a nie jednorazowo i zapowiedziane odwiedzać PIP a może i tam stacjonować . Sama tez mam zamiar się u niej ująć . Skoro podwyżka procentowa to każdemu tyle samo a nie poszczególnym osobom . No chyba że są zastrzeżenia do czyjejś pracy . Czas zacząć okupować dyrektorów sprzedaży bo KR jedno wielkie g.... robią. Praca 21 godzin to szok. Kierownicy pozwalniali się bo przy pierwszym wypadku o który nie trudno to ich głowy lecą mimo ze są zmuszani przez górę do wyzysku innych . Zawał w krótkim czasie murowany wiec popieram ze lepiej się zwolnić . Zdrowia nikt nam nie odda . Wszystko idzie w niezbyt dobrym kierunku . A naszych KR i dyrektorów zapraszam na dostawę do sklepu w tempie boks na godzinę lub do magazynu w tempie nie wiem jakim , ale po jakości i stanie wrzuconego towaru mogę przypuszczać .SERDECZNIE zapraszamy , zobaczymy jak będziecie śpiewać . No kto pierwszy z wymienionych osób przyjmie zaproszenie ??!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz mam aneks, stawkę mam teraz prawie taka jak asystent przed podwyżka, wiec ja jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja niby podwyzka to jakby mi ktos strzelil w twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ile macie tej podwyżki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 11:33 To pochwal się ile masz tej podwyżki skoro jesteś taka zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×