Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Ja pier...a ten swoje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam prace w drogerii przy ulicy Skarbka z gór !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Narzekają a nic nie robią w tym kierunku żeby sobie poprawic. Tylko wiecznie mało, wieczne narzekanie i jęczenie a wiedziały jaka podpisują umowę i na jakie zarobki się zgadzają. A teraz wiecznie kiedy wypłata bo do 10-tego nie starcza. Jak nie starcza szukajcie dodatkowego zajęcia bo czas macie skoro pracujecie swoje gole etaty. I dobrze nie nie ma u nas socjalnego jak Wielkiej Brytanii bo jak myślicie kto by te narzekają te utrzymywał ? Nie panstwo tylko ci co uczciwie pracują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest ktoś z wrocka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 11:12 i 16 To jest aż niewiarygodne jak bardzo jesteś tępa i głupia. Skoro twoje koleżanki rzadko kiedy pracują za 900 zł i wyrabiają prawie całe etaty, to nic dziwnego, że się nad sobą nie uzalają. Kolejna sprawa - swojej czerwonej szmaty nienawidzisz, ale jakoś dziwnie dostałaś awans. Radzisz innym, żeby zgłaszały to co jest złe, a czy sama zgłosiłaś swoją ks ? Skoro nazywasz ją czerwoną szmatą, to pewnie na twoim sklepie jest sporo patologii, ciekawa jestem czy to zglosilaś... I na koniec - dziewczyny, które tutaj się żalą nie chcą nikomu "imponować". Jak ktoraś tutaj się żali to pewnie z kilku powodów np. po to żeby wyrzucić z siebie to je boli, bo wiadomo, że jak się człek wygada to mu lżej na sercu jest. Inny powód jest taki żeby krzywdzic reputację firmy, bo każdy negatywny wpis w jakimś sensie ta reputację krzywdzi. Inne piszą dla przestrogi, po to żeby dziewczyny myślące o zatrudnieniu w rossmannie i szukające info na temat firmy w internecie wiedziały jak Ross traktuje kasjerki. Powodów jest mnóstwo, jak ktoraś chce napisac paszkwila na rossa, to będzie to robić i chuj ci do tego... A pytanie jak się utrzymać za 900 zł pensji pozostaje bez odpowiedzi. Zakładam, ze ty byś się na spokojnie utrzymała i wyżywiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna która pisze bzdury o dorabianiu, to jakaś totalna kretynka. Przecież gdyby rossmann zatrudniał na cały etat (lub niemal cały etat) to nikt by nie musiał dorabiać... Ale idiotka ma tak wyprany mózg, że dla niej to nie Ross jest winny, tylko koleżanki, bo nie chcą dorobić gdzieś indziej... P******a idiotka myśli że w małych miejscowościach, gdzie jest duże bezrobocie, można ot tak sobie dorobić... Nic prostszego... Nie ważne że grafik w rossmannie zmienia się codziennie i trudno złapać inną fuche mając tak niestabilne godziny pracy... Nieważne, że w małych miejscowościach jest duże bezrobocie i trudno cokolwiek innego złapać, a firmy takie jak rossmann to wykorzystują i dlatego zatrudniają na pół etatu i płacą po 900 zł... Nie ważne, że kasjerki zgadzają się na pracę za głodowe pensje, w niepełnym etacie, bo nie maja wyboru, innej pracy nie ma, ale debilka uważa, że jak ktoś wiedział ile będzie zarabiać, to nie ma prawa narzekać... A niby dlaczego ? Dziewczyny wzięły taka pracę jaka była dostępna, a teraz siedzą na kafeterii i bluzgaja na rossa, bo czemu nie ? To nie jest wina kasjerek, że im nie starcza do 10-tego, to wina rossmanna. Proste. Ale kretynka woli odwracać kota ogonem, bo prawda kole ją w oczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grafik jest zmieniany z powodu wydajności albo nie wiem czego, (na pewno nie z powodu L4)nie podawane są powody. Już mam tego dość co dwa dni grafik ulega zmianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie jesteście żałosne. Weszłam na forum żeby Pogadać z innymi pracownikami a tu stek wyzwisk. Moim skromnym zdaniem praca jest dla ludzi jeśli nie lubisz swojej pracy to ja zmień, jeśli nie to polub. Ja do pracy idę z usmiechem na twarzy z radością i checia. Nie zarabiam kokosow mam dwójkę dzieci i jestem w stanie zjeść normalny obiad. W swojej wieloletniej pracy spotkałam naprawdę kierowników bardzo nie przyjemnych bo i tacy są a zauważyłam ze im wyższe stanowisko tym bardziej wali na dekiel ale teraz w końcu trafiłam na super zespół. Atmosfera w pracy i chęć jej zależy w większości od nas samych pracowników jeżeli ze sobą wspolpracujecie i jesteście fer to da radę pracować nawet po 12h. Życzę wam naprawdę super ekipy i naprawdę skończcie po sobie jechać bo już się nie chce tego czytać. Powiedzcie jakie macie dekoracje swiateczne? Jakieś pomysły na ekspozycję towarów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dekoracje świąteczne" i "pomysły na ekspozycję towarów".... z******ty temat do dyskusji... Ha ha ha :D zaraz umrę że śmiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@17:20 propagandysta rosmana ? wynajęty troll ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak zgłosilysmy regionalnej te patologie i kierowniczka która dała mi awans juz nie pracuje i obecnej kierowniczki nienawidzę personalne bo jest podla ale przynajmniej daje dziewczynom godziny.i nie chce mi się juz czytać waszego uzalania biednych kasjerek z Ross.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanko mogła bym napisać te same wyzwiska pod twoim adresem ale nie będę zniżała się do Twojego poziomu bo moja kultura osobista na to mi nie pozwala. Do twojej informacji mam dodatkowe dochody i nie przeszkadzajä aż Tak zmiany w grafiku wystarczy chcieć A chcieć to móc. Móc to bycie kreatywnym.na twoje wyzwiska odpowiem ci że jesteś Butna.tyle o tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrób zdjęcie grafiku przed zmianami i po, napisz pismo co jest nie tak z grafikiem itd. i zgłoś do PIPu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 17:08 Dziewczyno idz na terapię ,tyle w tobie pogardy i nienawiści,zacznij się leczyć moze utatujesz chociaz jedna szarą komórkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem dlaczego wszystkim wydaje się że jesteście tu anonimowe ,zanim wyslesz post musisz podać adres email do którego większość z was ma przypisane swoje dane osobowe które umieściłyście zakładając pocztę. Większość z was wpisała swój email w kwestionariuszu osobowym zatrudniając się w firmie.nawet nie wiecie kto jest założycielem kafeterii i kto do jakich celów wykorzystuje wasze dane .Gdyby firmie zależało to wygrała by jak nic ogromne odszkodowanie za oczernianie wizerunku mają tu wszystko jak na dłoni włácznie z waszymi danymi.Łódź Pozdrawia wszystkich zadowolonych i tych mniej albo wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdeczne pozdrowienia dla szanownej ... z Jarocina!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 18:34 Ciekawe, że twoja kultura osobista nie przeszkadza ci drwić z głodnych kasjerek... Kpiny i drwiny z biednych kasjerek są ok, odwracanie kota ogonem w sprawie głodowych pensji też jest dla ciebie ok, twoja kultura osobista nie ma z tym żadnego problemu... Jak kasjerki są głodne to ich wina, a nie rossmanna... Ehhh... Może i jestem butna, ale ty masz wyprany mózg i w dodatku jesteś totalnie infantylna. Twoje porady w stylu "wystarczy chcieć A chcieć to móc. Móc to bycie kreatywnym" to przecież dziecinada... Takie teksty to w filmach dla dzieci słychać, a to forum jest dla dorosłych. Przestań oglądać filmy dla dzieci i spróbuj wydoroslec... do 18:47 Ani jednej szarej komórki nie ma ta kretynka co wypisywała głupoty na temat dorabiania - zamiast szarych komórek ma w sobie pogardę i nienawiść. Jak ty tego nie widzisz, to sama idź na terapię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 17.20 dekoracje świąteczne to świetny pomysł proponuję zatrudnić na okres przedświąteczny jakiegoś bezdomnego ,dać mu 10zł na godz by stanął przed sklepem opasany w lametę z rękoma rozłożonymi i obłożonymi bombkami świątecznymi .PONADTTO stojąc nieruchomo krzyczał by ZAPRASZAMY DO ROSSMANNA ,TANIO,TANIO !i tak 10 godz .Jak myślisz dobra propozycja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadnego adresu e-mailowego nie trzeba podawać żeby wysłać post ! O czym ty piszesz ??? Jak ktoraś chce otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach to może dać kafeterii swojego maila, ale to jest opcjonalne... Kafeteria nie ma prawa dowolnie wykorzystywać naszych danych, jest Ustawa o Ochronie Danych Osobowych i ona ściśle reguluje co kafeteria może, a co nie. Zresztą kafeteria nie ma zadnych naszych danych, co najwyżej adres ip, system operacyjny z którego korzystamy i rodzaj przeglądarki internetowej... Nic wiecej kafeteria o nas nie wie... Przestań straszyć bo i tak nikt ci nie uwierzy. A jeśli chodzi o odszkodowania to rossmann nigdy nikogo nie poda do sądu, bo oni w centrali wiedzą, że wszytko co tutaj jest pisane to prawda, a nie oczernianie i dlatego oni w życiu żadnego odszkodowania nie wygrają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie ma sensu się dalej kłócić i pluc sobie w twarz jadem bo każda ma swoje racje. Zadowolone z pracy będą przystawac i bronić swojego a te nieszczęśliwe swojego zdania. Niw zmienimy tego a tylko niepotrzebne nerwy. Szkoda ich bo zbliża się grudzień i jeszcze nie raz będą nadwyrezone. Pozdrawia zadowolona z pracy w Ross.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałam dodać, że zanim kafeteria cokolwiek udostępni rossmannowi, to musi mieć zgodę policji albo prokuratury. Kafeteria nie ma prawa czegokolwiek o nas udostępniać bez zgody organów ścigania !!! Znowu jakaś szmata próbuje zastraszać dziewczyny. Wkur... mnie to !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zapomniałam dodać ze stojąc przed rosmanem by się musiał jeszcze kołysać i udawać choinkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostalyscie juz paczuszki dla dzieci na Mikolajki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie było jeszcze paczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co się dzieje w tej firmie to śmiech na sali - myślenie osób funkcyjnych to istne SS i durne konkursy , wystrój - naiwni i głupi to na pewno nie my kasjerki bo tacy to już dawno wymarli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na Mikolaja proponuje KUPIĆ IM PEJCZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glodne kasjerki,ja.pier...le:))Ale sie usmialam.Glodne,a dalej pracuja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
400zl najem mieszkania ,500zl czynsz razem ze światłem ,gazem i woda 100zl dojazd do pracy,30zl doładowanie tel 300zl jedzenie zostaje mi około 50zl zależy jak dostane wypłatę na moje osobiste wydatki.PANIE MARUSZAK TAK TO WYGLĄDA .Tyle firma rossmann musi nam zapłacić te minimum bo jeżeli tego nie zrobi to ci co pracują padną z wycieńczenia i kto im przyjdzie do pracy?jesteśmy niewolnikami !Czego życzyć firmie rossmann i sobie?by im PIS tak podatek dowalił BY SIĘ IM GAŁY ODWRÓCIŁY tego sobie i im zycze .Nam te minimum muszą dać i łaski nie robią,OBY IM SIE TE ŻEROWANIE NA POLSKIEJ ZIEMI SKOŃCZYŁO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie, nie obraźcie się. Ja wiem, że macie w większości przypadków racje co do warunków pracy w Rossmannie. Ale te wyzwiska, przekleństwa i wzajemne kłótnie sprawiają, że zamiast skupiać się na istotnych rzeczach - patrz naruszenia kodeksu pracy - obrzucacie się wzajemnie błotem i nikt nie potraktuje Was poważnie. Bądźcie merytoryczne, nawet te dziewczyny które są zadowolone z pracy mają prawo się wypowiedzieć, ale po co wyśmiewać inne, które piszą że nie mają za co żyć. Widocznie takie mają odczucia, w takich realiach żyją i też mają prawo o tym napisać. Trochę wzajemnego szacunku. Mnie najbardziej bolą ciągłe zmiany w grafiku. Ciągłe. To nie jest praca dla kobiety które mieszka w innym mieście niż jej rodzina i ma dzieci. Dostawy, na których wykonuje się pracę powyżej swoich możliwości fizycznych. BHP sobie, warunki pracy sobie. I ja akurat mam bardzo fajną ekipę w sklepie w którym pracuję, ale jak wiadomo wydajność jest najważniejsza, koniec i kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponawiam pytanie :) ktoś powie jak wygląda praca doradcy wiem tylko ze bez nocek reszty kierowniczka nie chcę powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×