Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Tak jesteśmy napalone bo ile można zrec zupki Chińskie? tez chce sobie kupić np. kurczaka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
informacja potwierdzona z PIPu (jeśli któraś ma wątpliwości może sobie zadzwonić pod nr dostępne na stronach PIP bądź pójść zapytać, udzielają tam bezpłatnie porad prawnych z zakresu prawa pracy) grafik ma być sporządzony z góry na cały miesiąc i dostępny do wglądu ok tygodnia przed rozpoczęciem miesiąca, zmian w grafiku być nie może chyba, że wydarzy się wyjątkowa sytuacja typu L4 bądź urlop na żądanie wtedy pracodawca może nam zmienić grafik ale uprzednio pytając nas o zgodę. Nie ma prawa zmienić bez zgody i wiedzy. To, że kierownicy robią jak chcą nie jest zgodne z prawem i nie ma prawa bytu, ale jak sobie pozwalacie tak macie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie są obowiązki doradcy bo moja kierowniczka nie chcę powiedzieć, chodzi o Warszawę wiem tylko tyle że bez nocek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do kolezanki wyzej.,...masz rację co do zmian w grafiku. Tylko za nasza zgodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CZY PRACUJECIE POWYZEJ 40 H /TYGODNIOWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 15:38 Dziewczyno ogarnij się i nie dramatyzuj ze aż taką biedę masz ? Śmieszna jesteś a poza tym kurczak nie jest aż tak drogi. Aha i nie jestem kierownikiem tylko asystentem i jakoś wiąże koniec z końcem i nie jem zupek chińskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cyt i jakoś wiąże koniec z końcem ,no i co? no i co? i co chciałaś udowodnić tym postem? swój niedorozwój? czy co? komu chciałaś zaimponować? mi? nie zrobiło to na mnie najmniejszego wrażenia!wiesz do czego się nadajesz, do tego by bakać i wiązać koniec z końcem do końca swoich dni ,rozumiesz? DO KOŃCA SWOICH DNI! i co? czujesz się spełniona bo potrafisz przeżyć od 10do 10 .Wiesz co uważam ze takich ludzi jak ty nie należy załować ,takich ludzi jak ty należy wykorzystywać do bólu ile się da !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do18 42....Wiesz kogo mi przypominasz ?mojego psa który za kawałek kości jest w stanie spełnić moja każdą zachciankę, merdając ogonem w dowód wdzięczności umila mi życie aportując po patyk itp. Tak niewiele żąda ode mnie ,tak niewiele chce a w zamian tak wiele mi daje .Dlatego jest zemną od 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obie powyżej żałosne jesteście, napisałam jakoś co nie oznacza ze jest super ale nie skamle i nie jecze tak jak wy i nie uzalam się nad sobą. I nie uważam ze Ross to szczyt marzeń czasem się lapsza czasem gorsza prace ale nie wypisuje bzdur ze caly miesiąc jem tylko zupki chińskie. I to właśnie takich nisko upadłych dziewczyn jak wy dwie powyżej powinno się wykorzystywać do cna bo za 550 zł które się nam należą jak psu buda zrobią co się im karze żeby tylko dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A poza tym jakbyś cały miesiąc jadła tylko zupki chińskie to byś w Ross nie pracowała bo byś się między półkami nie zmieściła. Tutaj mądra i wygadana jesteś a na swoim sklepie pewnie geby nie otworzysz i siedzisz cicho jak mysz pod miotla. I nie chce pisać, że skoro masz taką głodową pensje to szukaj czegoś innego bo za chwilę wszystkie się oburza bo nie oto chodzi ale pisząc takie bzdury to rzeczywiście pokazujesz swoj niewielki rozumek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ja lubię wejść na to forum tak raz na.miesiąc I poczytać sobie jak z pozoru dorosłe kobiety skaczą sobie do oczu:) . Taka prawda że wszystkie co tutaj są i tak dzielnie się udzielają żyją sama praca a życia osobistego zapewne nie maja:) . Dowartosciowuja się tym ze którejś z kolei przygadaja....jakie smutne i puste to wasze życie :) pracując w Ross zawsze jak zdejmowalam fartuch "zdejmowalam" z siebie pracę i szłam do rodziny i prace miałam głęboko w poważaniu :) . Weźcie spójrzcie czy tam obok was nie siedzi mąż ? Dziecko ? Czy nawet pies który chcę pomerdac ogonem :) zróbcie coś żeby wasze życie było milsze :) dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanko wyżej tak jak napisałam wcześniej nie uzalam się i nie jęcze tu na forum jak poprzedniczka od zupki ale jak czytam takie bzdury to aż mnie ręką swędzi żeby nie odpisać na takie coś :-) a po pracy nawet telefonu od ks nied odbieram bo po pracy mnie nie interesuje co ma mi do powiedzenia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie strasz nie strasz... bo się zesrasz:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No strasznie mi wstyd !!! I bije się w piers !! Biedne głodne kasjerki z Rossmanna. Napiszemy do TVN i dochód pójdzie na kasjerki z Ross zamiast na dzieci. I mozecie po mnie jechać ile się wam podoba nie robi to na mnie większego wrażenia. I wiem ile zarabiają kasjerki w moim mieście przy gołym etacie 900 zł a rzadko mają goły etat i jakoś nie widzę żeby aż tak się uzalaly i poniżaly do grzebania w śmietniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sensie dochód z Misi TVN skoro takie biedne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co w takim wypadku zrobić gdy grafik jest diametralnie zmieniany praktycznie o 2 dni oczywiście nikt się nie pyta o zgodę tylko na grafiku napisze"Uwaga zmiany"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na jakiej podstawie się zmienia ? Bo ks ma widzimisię ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 23.34 Moim zdaniem dochód ze sprzedazy misów powinien pójść na głodne kasjerki, bo to nie jest moralne żeby firma, która głodzi własnych pracowników pomagała dzieciom, Nepalowi czy jeszcze innym potrzebującym. Wyzyskują kasjerki i dlatego maja kasę na pomaganie innym, co moim zdaniem jest mega s*************m i świadczy o hipokryzji. To kasjerki potrzebują pomocy humanitarnej, a nie jakiś Nepal, czy dzieci z fundacji TVN. Tak na marginesie, to wcale mnie nie dziwi, że nasze państwo nie ma kasy na dzieci i dlatego TVN musi im pomagać - rossmann i TVN nie płacą podatków w Polsce, tylko w tzw. "rajach podatkowych" więc nic dziwnego że władza nie ma kasy na dzieci... A jeśli chodzi o twoje koleżanki, które jak sama przyznałaś zarabiają 900 zł, to wcale mnie nie dziwi, że nie słyszałaś jak one się uzalają. Ty jesteś po prostu taka tepa, taka pusta i głupia, że pewnie nikt z tobą nawet nie chce rozmawiac. Założe się, że jesteś też sklepowym kapusiem i w twojej obecności też nikt nie gada, bo od razu donosisz czerwonej szmacie o wszystkim. A ty sie dziwisz, ze twoje kolezanki przy tobie sie nie użalają ? Pewnie dlatego awansowałaś na asystenta - jesteś kretynką, idiotką i kapusiem. Swoimi idiotycznymi wpisami dobitnie pokazujesz jaka jesteś skretyniała, nie dziwi mnie twój awans, tylko idiotki z mentalnością podobną do twojej awansują w tej firmie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak widzę te wpisy to uważam że ta firma robi wszystko na pokaz niby wielkie serce pokazuje na zewnątrz a pracowników nie szanuje ( delikatnie ujmując)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli zmienia się z innych powodów niż L4 czy UŻ, zgłoście to do PIPu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 9:29 nie jestem sklepowym kapusiem, swojej czerwonej szmaty nienawidze, awansu nie dostałam przez dziobactwo, a przez ciężka prace ale co wy biedne głodne kasjerki o tym możecie wiedziec. I daruj sobie komentarze o tepactwie głupocie i innych bo każda co ma trochę inne zdanie niż wy jest określana tymi przymiotnikami. Skoro tak źle wam w tej firmie zróbcie coś z tym, goście to gdzieś i załatwcie to z podniesiona głową i nie tu na forum. Komu tu chcecie zaimponować swoimi zalami Maruszakowi, tej osobie co niby Rytlem jest czy pseudo p. Agacie M. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i moje koleżanki zarabiają 900 zl jak mają gole etety a rzadko mają goły ( moze sa trzy takie miesiace w roku co maja mnuej godzin) bo zazwyczaj dorabiają do prawie pełnego wiec liczenie jest proste ile zarabia kasjerka. Czytaj ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny czy w tygodniu przekraczacie 40 godzin pracy? Pozwala wam na to system?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAFAŁ RYTEL regionalny
KUURWA ALE ZACHLAŁEM MORDE, niewiem jak dzisiaj skontroluje te sklepy jeebane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dziewczyn co pracują swoje pół etatu i glodujä-co robicie przez resztę wolnego czasu spędzicie i narzekanie na forum ? Może wykarzcie trochę inicjatywy i poszukajcie dodatkowo płatnego zajęcia. Ja dodatkowo pracuje na zlecenie zarabiam 1500 zł + około 1300zl W rossie. Stać mnie zapłacić rachunki zjeść porządnie i kupić niezły ciuch. Zamiast narzekać zacznijcie działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję Koleżanko wyżej ze tez podzielasz takie zdanie :-) aczkolwiek licz się tym że zaraz któraś Ci nawrzuca od tepych i kapusi bo tutaj nie wolno mieć własnego innego zdania niż te narzekające :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo źle się stało że zniesiono zawodówki. Większość społeczeństwa przekazał z trudem przez gimnazja,później przez licea jak przez kurs przygotowujący do matury no A później przez pseldo studia i posiadała rozumy bo po rozmowach kwalifikacyjnych zatrudniono Was jako kasjerka na najniższym stanowisku tej machiny.Tak zostałyście sklafisykowane albo czujecie że mimo wykształcenia takie wasze miejsce w spoleczenstwie. Zero ambicji zero inicjatywy zero szacunku do drugiego człowieka zero szacunku nawet do tej pracy którą macie. Bezwzględne ZERO. To wszystko w większości macie wyniesione z domu. Narzekać niewiele robić i twierdzić że należy wam się więcej. Takie jesteście w większości tu narzekajace i takie będą wasze dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo proszę koleżanko. Żenujące jakie osoby budują te społeczeństwo. Gdyby Polska miała tak wysoko rozwinięty socjal jak Niemcy czy Wielka Brytania to te wszystkie tu narzekające na bank były by bezrobotne żyjące na koszt państwa. Żadna nie ruszyła by pierdzidła z domu żadna nie shanbiła by się pracä.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby takie wykształcone wyszczekane A ambicji wystarczyło tylko na tyle aby przynieść cv Do Rossmanna bo była rekrutacja na stanowisko kasjera. Na rozmowie nikt kokosøw nie obiecywał mała nie skomplikowana matematyka stawka razy godziny przypisane do wysokości etetu røwna się wasze wynagrodzenie. Ale cóż działanie było tak skomplikowane że dziesiątego przezyłyście szok i załamanie za jakie pieniądze będziecie pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kr RAFAŁ RYTEL
eeee k****a która jest godzina !? ja p******** ostro poszłem w kime, całe szczęście że Agata mi laske postawiła i moge zapieerdalać na kontrole do 603

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×