Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Nie moga duzo powiedziec,ujawnic...Mam nadzieje,ze nasza kolezanka sie odnajdzie cala i zdrowa!!Zapewne cala jej zaloga jest teraz w ogromnym stresie,dziewczyny mam nadzieje,ze szybko wszystko sie wyjasni.Pomorze modli sie za Ewe i pozytywny final akcji poszukiwawczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to rossmann za te dni które nie była to jej wypłaci jak się np. znajdzie? bo to by była chyba nieobecność usprawiedliwiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wyżej :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 19.42, tak durnej,pustej,zepsutej do szpiku kosci materialistki dawno nie spotkalam....Mam nadzieje,ze tobie zaj...bia pol pensji i jej wyplaca.Zygac sie chce na sama mysl jak pomysle o twoim wpisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo niewiadomych, dziewczyny z jej załogi muszą coś wiedzieć przecież sama tam nie była ! Oby się znalazła całą i zdrowa ! A komentarzy czy Rossmann jej wypłaci za nieobecność to nie na miejscu ! Wstyd mi za osobę która go napisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestescie zalosne co za roznica co w paczkach sie znajduje.Idzcie pracowac do prywaciaza to o paczkach mozna sobie pomarzyc.zapomoga na swieta co najwyzyej kielbasa przed koncem terminu przydatnosci.A tak na marginesie kazdy jest kowalem swojego losu i nikt do niczego nas nie zmusza,szukajcie i zmieniajcie na lepsze.mam nadzieje i trzymam kciuki ze kolezanka znajdzie sie cala i zdrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska011krak
Czy wy też nie macie dni wolnych oprócz odbiorów? Kiedyś tak nie było a teraz podobno przysługują nam tylko odbiory i wolne przed nocka. Dni grafikowo wolne jako takie nam nie przysługują, tak usłyszałam jak zapytałam po 7 dniu pracującym na przełomie tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto napisał, że "dorosłe" kobiety chcą zabrać? chyba większość pisze, że skoro każdemu odciągają na socjal po równo to można by było też dać paczkę a z inną zawartością i do osoby, która pisała, że zarabia własnymi rękami na tą paczkę to niech uświadomi, że czyjeś ręce też chodzi o to, że powinno być po równo albo to samo dla każdej + zabawki dodatkowo dla tych co mają dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ta zaginiona Ewa pracowała w Rossmannie? co do dni wolnych tak, tak teraz zrobili krótsze zmiany a częściej i wolne wyłącznie odbiory (miej teraz pół etatu czy 3/4) i znajdź coś dorywczego zwłaszcza, że z dnia na dzień zmienia się grafik....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem lepiej zrobili ponieważ ja wolę chodzić częściej ale na 4 - 5godzin i żeby mnie dzieci codziennie widziały niż 3albo 4 dni po 12 a potem jak po tych dniach mam wolne to nie wiem w co ręce wlozyc bo i mieszkanie do posprzatania i coś na mieście do załatwienia i dzieci się stesknily i chcą się bawić tyle zaleglisc że ani się obejrzę znowu trZeba do pracy na 12 godzi wracać i tak w kółko tymbardzie ze u nas nie ma nocek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 9.49 splodz maluszka,to nic nie boli,no moze troche przy porodzie,nikt ci nie broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie :) w zwiazku z posiadaniem dziecka istnieja pewne przywileje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybym mogła to dawno bym miała dziecko, ale nie każdy od jednego razu zachodzi w ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez od razu nie zaszlam,uprawialam sex kilka razy dziennie,minimum 3 razy przez 3 miesiace.I co,i nic...a jak poszlam do pracy,przestalam o tym myslec bez problemu ujrzalam dwie kreski na tescie ciazowym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 1942 o co ci chodzi ?ja nie życzę zle tej dziewczynie ,ja tylko zapytałam czy jak się znajdzie to czy jej zapłacą za te dni nieusprawiedliwione bo niby nieusprawiedliwione a jednak usprawiedliwione chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może zadzwoń do kadrowej i dopytaj czy będzie miała zapłacone czy nie, jak tak Cię to gnębi. Brak słów....dziewczyna przepadła bez śladu, może spotkało ją coś strasznego, a tu niektórzy takie dylematy mają czy będzie miała zapłacone czy nie. To, że można tu bezkarnie napisać praktycznie wszystko, to nie znaczy , że trzeba to robić, bo czasem po prostu nie wypada.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Które województwa dostały pączki dla dzieci ?? Jestem na wychowawczym i jak sama nie dopilnuje to kierowniczka mnie na bank nienpowiadomi. Dzięki za odp;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Srednie miasto w Małopolsce - paczki przyszły w środe na dostawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to zadnych pączków nie dostałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważam, że kierownictwo rossmanna powinno się zaangażować w poszukiwania Ewy Tylman. w końcu jest pracownicą firmy. w dodatku wracała ze spotkania integracyjnego. to wstyd dla firmy, że do tej pory nie wykazała zainteresowania sprawą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to prawda, że ona była kierowniczka w Malcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten kolega z którym wracała z pracy też z rossmanna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle,ze jej stanowisko pracy nie jest wazne.Zaginela jedna z NASZYCH:((Mi jest cholernie przykro i modle sie o jej odnalezienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do2051 dobrze ja już o nic nie pytam przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ze sklepu Ewy musicie coś wiedzieć to jest nie do pojęcia ze przepadła jak kamień w wodę :-( stanowisko kierownicze to chyba nie tylko ks ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam madzieje ze sie znajdzie wiem co czuje jej rodzina bardzo im wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROSSMANNKA46
jestem rozczarowana pracą w rossmannie, myślałam że będę leżeć i pachnieć A TU TRZEBA ZAPIER`DALAĆ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _klientka
dziewczyny myjcie się bo śmierdzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego traktujecie swoją pracę tak śmiertelnie poważnie ? czy już totalnie wam wyprali mózgi ? dlaczego dajecie się tak traktować i sprowadzać do roli szczurów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo wlasnie tak jestesmy traktowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×