Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Do 13:15 jestem ba l4 od dwóch dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.23, 19.51 dziekuje za odpowiedzi, sa zrozumiale. Z tego co zauwazylam u nas jest tylko jeden koszyk z gratisami wiec nie wiem czy sa to tylko gratisy z gazetki czy tez te dla super klienta, ale o to juz dopytam kolezanki z pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam bardzo a co ma otwarcie nowego sklepu w okolicy (zmniejszone obroty), czy sprzedaż artykułów które przyjechały do sklepu omyłkowo (nie ma ich w asortymencie) -----do wyniku inwentaryzacyjego???? te rzeczy na wynik nie mają wpływu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka342
Ja nie wiem jak ludzie piszacy na gowork.pl/opinie_czytaj,1612 moga byc zadowoleni, ale widac da się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat spadek obrotów ma dużo, bo jeśli wam spadł obroty a macie straty takie jak miałyście przy dużych obrotach to lipa. Wraz ze spadkiem obrotów zmniejsza się kwota strat jakie może mieć dany sklep, więc im mniejsze obroty tym mniejsze straty mają być. Ale może po prostu coś przeoczyłyście więc warto zrobić inwentaryzację poprawkową. Powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:58 to dostaniesz premie inwentaryzacyjna :-) do 3:08 bardzo dziękuję ze mnie poparłas i ładnie wytłumaczyłas to co ja tez miałam na myśli. Bo u mnie tak właśnie było. Otworzył się mowy sklep i poleciało na łeb na szyje. Wiec możliwości jest wiele dlaczego wynik inwentury jest słaby. Złozcie wniosek o poprawkową i załapiecie się na premie w marcu :-) powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat asortyment wysłany omyłkowo tez ma wpływ bo w mm z dostawy nie są uwzględnione te rzeczy a są fizycznie na jakimś sklepie. A że w przyrodzie nic nie ginie to sekcja wyjścia towaru zaczyna szukac ich braków i odnajdują na jaki sklep to poszło i go obciążają tym towarem. Wartość towaru doliczana jest do obrotów. I to też ma wpływ info sprawdzone z doświadczenia. I jak ktoś nie ma pojęcia o czym sie mowi to po co się wypowiada ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 06:43 bardzo proszę wytłumacz mi co ma towar poza saa z wynikiem inwenty? Przecież skoro to wykazalas na inwentaryzacji a Nie masz na stoku to powinno być na plusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chcę siać zamętu ale największe kradzieże są wśród personelu - myśmy miały taką osobę ze nikt by nie pomyślał a potrafiła się świetnie kamuflować -w bieliżnie najdroższe rzeczy z kolorówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre sobie. Złapałyście ją. Jak się domyśliłyście że w bieliźnie wynosi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli sklep otrzymał kolorówkę a nie posiada szafy to moim zdaniem powinien zgłosić taki fakt ja bym tak zrobiła . bo jak go wyeksponować miejsca na towar poza lejautem jak na lekarstwo.inwentura spis z natury liczysz wszystko co masz na stanie.magazyn w ten sposób ustala gdzie znajduje się towar na które oni mają braki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8:44 To nie zawsze jest towar poza saa. W zeszłym roku dostałysmy zestawy z bielendy stok pokazywał 10 miałyśmy 30 i po ta się to glasza żeby to sprostować żeby to było wszystko doliczone. na początku myślałysmy ze właśnie będziemy na plusie nie zglaszajac tego ale magazyn sam do tego dojdzie gdzie ten towar jest. A kolorowke zgłosiłysmy, zwrotu nie było miałyśmy to sprzedać i wystawilysmy to przy kasie wiklinowych koszyczkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej czy ktos się orientuje czy firma dopłaca do zakupu okularów? takie coś istnieje tylko nie wiem czy w rosmanie tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, firma nie dopłaca do okularów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie prawda , nie kłamcie. firma dopłaca do okularów sama z tego korzystałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe od kiedy, ja od paru lat nosze okulary i co roku zmieniam, za każdym razem pytam czy sa dopłaty. Nie ma, nie było i nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy jesteście głupie . Jednemu dopłaci innemu nie . To zależy od charakterystyki stanowiska pracy a konkretnie czy dana osoba spędza przed ekranem monitora poniżej czy powyżej 3 godzin i tyle w temacie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tu ktoś głodny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karkrak
Opiszcie swoje kierowniczki. Moja to chodząca reklama kolorowki. Ma na swojej twarzy wszystko na raz. Widac to na jej białym (brazowym) kolnierzyku. Do tego paznokcie takie, że fuj. No ale to kiero, więc wszyscy zawsze są zachwyceni jej wyglądem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja pod fartuszkiem mam stryngi.... czerwone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja idę do lodówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie idz do lodowki bo przytyjesz....Ja mam tak wielki brzuch,ze moje dziecko mowi mi,ze dzidzie mam w srodku...Ale to sa skutki nie jedzenia w pracy,tylko lykania kesa,czlowuek glodny wraca z pracy i na wieczor sie objada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też czasami nie mam czasu zjeść ale do licha trochę samo dyscypliny, dopaść do lodówki i żreć co popadnie .dorosłe kobiety jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie kiedy bedzie premia za inwenture?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest to wałkowane od ilus stron non stop, na prawdę to jest aż taki problem poczytać albo spojrzeć w instrukcje. Od paru lat sie to nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał Rytel
witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prdmia jest wyplacana do20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję Wam za odpowiedzi na zapytanie w sprawie złego wyniku inwentaryzacji, bardzo pomocne były :-) a nie myslalyscie że magazyn i centrala trzeba mogą mieć błędy w naszych stokach? Ze dostawy nie zawsze są takie jakie wskazuje ich stan? Przecież nie sprawdzamy boksów, ściągamy tylko plombe zbiorcza i to wszystko. Sądząc po zapakowaniu tych boksów można stwierdzić że nie jest to wykonane starannie bo magazynier nie ma na to czasu, skąd niby mamy wiedzieć że stan towaru się zgadza? To dla mnie przyjmowanie w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy przyjmujemy w ciemno bo żaden sklep nie liczy i nie sprawdza czy się zgadzają boksy z towarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×