Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Jest ta premia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci co zasluzyli to dostali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasa jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wylizalam ladnie pipecze i d**ecze i kasa jest piekna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laski, pytam serio. Czy macie juz premie w mbanku? Troche mnie to denerwuje ze u mnie nic sie nie dzieje,,,a mialysmy pierwszy prog...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w mbank to nie wiem ale wbk miało juz po 15 tej , fajna kasa :) niema co narzekać , ja tam się cieszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MBank księguje kasę kolo 16, wiec jesli nie dostałaś to chyba juz nie dostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam w mbanku i dostałam po 15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie o jakie prezenty chodzi w wyprzedaży -30 % ? Bo jest pismo ale nie mam pojęcia co to, czy zestawy juz by przecenili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki wniosek ? Za inwentaryzacje nic sie nie składa. Ks może zabrać Ci premie, bo ja Kr zawsze pyta czy każdy dostaje. A przepracowałaś całyp okres rozliczeniowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze przed Wigilią dekoracje świąteczne są przeceniane. W dniu Wigili na grosika wchodziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To, ze dekoracje świąteczne sa przeceniane to ja wiem, ale mi chodzi o prezenty. Od dzisiaj sa na -30% łącznie z pakowaniem. Ale powie mi ktoś co to sa te prezenty ? Z dekoracji to ja juz mam odłożone co chce kupić i wezmę to w poniedziałek :) za gorsza juz nie możemy niby kupować, wiec wole nie ryzykować i kupić o te 70% mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prezenty to te rzeczy i zabawki dla dzieci zestawy niektóre będą przecenione 27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w zeszłym roku rzeczy normalnie wystawione na sklepie wchodziły po groszu i każdy klient mógł wziąć ile chciał także bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za wytłumaczenie :) może jakis zestaw po 27 odłożę i kupie mamie na urodziny. Owszem wiem, ze były w zeszłym roku. Ale przecież była afera, ze dziewczyny pokupowali cos za 1 gr, wiadomo czy tez w tym roku bedą wystawione czy tez do zakupów za jakas kwotę dopiero mamy dawać. Zreszta ja mam tylko 4 rzeczy odłożone, wiec nie zbiednieje jak je kupie 70% taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, czy macie wydłużony czas otwarcia sklepu przed świetami? Bo my w tym roku wyjątkowo nie i jestem aż w szoku. Każda z nas sie cieszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
afera o kupowanie za grosz dotyczyła łamania procedury odnośnie zakupów powyżej 100 zł, w procedurze było, że jeśli ktoś zrobi zakupy za ponad 100zł wyświetli się komunikat superklient to można mu dołożyć coś za grosz, jednak wiele dziewczyn np. brała coś za 50zł + perfumy za grosz które normalnie kosztowały 51 zł i rachunek odliczał się do grosza czyli płaciły 50,01zł a to było niezgodne z procedurą co do zakupów rzeczy świątecznych za grosz to jeśli będą normalnie jak rok temu to chyba każdy może kupić ile uważa, jesteśmy tak samo klientami i tak samo płacimy normalne ceny za wszystko i zostawiamy tam kupę kasy a nawet 5% rabatu nie mamy (w co swoją drogą większość znajomych nie jest w stanie uwierzyć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okaże sie, co wymyśli ks. Bo jak nie pozwoli nam nic brać to nie, niech se zje te ozdoby jak chce. Rok temu miałyśmy wciskane na chama, zeby to kupić bo zostało. Wiec w tym nawet nie mam zamiaru kupić nic, dopóki nie wystawi i powie, ze każdy ma brać choć chce. Mi tez nie wierze, ze nie mam żadnej zniżki, kiedyś było jak sie miało jakas kartę z banku a teraz zero. Dlatego dość często kupuje w Hebe bo tam maja fajne promocje z ich karta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje od lipca jakoś od połowy. A ks na pewno by mi premii nie zabrała.. Hm dziwna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na jednym ze spotkań regionu usłyszałam, że MY nie jesteśmy klientami, Nas nie obowiązują ceny za 1 gr. mimo, że zrobię zakupy po pracy za 200zł. My jesteśmy pracownikami, nawet jak po wyjściu z pracy stoimy w kolejce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli tak to zawsze można zrezygnować z zakupów w rossmannie i odradzać to znajomym itd. szanujmy się skoro nas nie szanują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli w sumie nie przepracowałaś pełnego okresu rozliczeniowego. Bo on sie zaczyna od lipca. Wiec może dlatego nie dostałaś. U nas ks mówi, ze po pracy jesteśmy normalnymi klientami, ale jeżeli chcemy np cos za grosz to nikt mi ze sklepu nie sprzeda. Chyba, ze bedzie przyzwolenie ks, albo faktycznie kupie cos za powyżej 100zl i może jakas ozdobę sobie mogę kupić. Wole kupić normalnie niż sie bawić w zakupy za powyżej 100zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej nie ryzykować pracy za 1gr. Wtedy chyba trafiłoby się do ksiegi Guinessa , że za 1 gr. straciłam pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My nie jestesmy klientami ale to na nas Ross najwięcej zarabia, jezeli mi zalezy na jakimś towarze za grosz np perfumy to zbieram sobie rzeczy przez jakiś czas i jak uzbieram za 100 zl to wtedy kupuje i nie ma problemu. Jezeli chodzi o premie to nie dostałaś bo bylas na okresie próbnym przez okres rozliczeniowy wiec dostaniesz premie ale dopiero ta w marcu, Twoja Ks powinna o tym wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameker
Jak czytałem na forum gowork.pl/opinie_czytaj,1612 to po nowym roku warunki ulegna zmianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to jest jesli chodzi o manko i superate? Czy zawsze wychodza jakies roznice w kasie czy doswiadczeni kasjerzy raczej maja tyle w kasetce ile powinni miec? Bo ja pracuje dopiero od niedawna i za kazdymrazem wychodza mi jakies roznice, wiecej na plusie, czasami sa to grosze ponizej 1zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej mam pytanko czy jezeli jestem na okresie próbnym mogę się starać o tą zapomogę na święta? (Nie wiem dokładnie jak to się nazywa ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak możesz dostaniesz w styczniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To, ze wychodzą różnice to jest normalne wiec sie nie przejmuje. Gorzej jak będziesz często na minusie powyżej 5 zł, wtedy rewizja może sie tym zainteresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A do kogo mam się zgłosić w sprawie tej zapomogi? I dzięki za wcześniejszą odpowiedź (07:44):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×