Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Dopiero sie przyjelam do rossmanna na zastepstwo na czas nieokreslony, czy obowiazuje mnie jakis okres probny bo na umowie chyba nic nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, chyba nikt mi nie odpisal wiec sprobuje jeszcze raz :) czy jak mialam oznaczone naklejka tabletki ktore sie skonczyly to moge ja odkleic i sama nakleic na nowe opakowanie czy musze prosic o nowa naklejke? Nie ukrywam ze wolalabym o nic nie prosic moich "cudownych" kolezanek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi po próbnym podniesiono stawkę o 50 gr na godzinie, więc bez szału. A o przedłużeniu umowy dowiedziałam się ostatniego dnia, nikt nic nie mówił, ks poszła do domu a ja zapytałam czy od jutra jeszcze pracuję dalej w ogóle. Z oburzeniem usłyszałam, że no tak, przecież jestem w grafiku, szkoda tylko że grafik nie wydrukowany a ja do komp dostepu nie mam :/ Porażka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na nowe opakowanie tabletek musisz miec nowa naklejke pozatym tych naklejek nie da sie od tak odkleic i przykleic na inny artykul bo sie poprostu rozwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli bys miala okrez probny to bedzie zapisane w umowie ze jest ona zawarta na okres probny. Wiec czytaj pewnie masz w umowie ze jest ona na zastepstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie mają być zmiany w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmiana ma byc nastepujaca,KS zapier...aja fizycznie,a my ogarniamy biuro:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha pofantazjowac to można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, wiem ze jest ten tzw zeszyt zyczen w ktorym zapisuje sie dni wolne urlopy itp i tak do 10 kazdego msc ale czy jak potrzebuje np w styczniu dzien wolny czy cos to musze zapisac todo 10stycznia czy powinnam byla isac to do 10 grudnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz 10 stycznia to powinnaś wpisać do 10 grudnia, zawsze miesiąc wcześniej, zanim ułoży się grafik a nie jak on już będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny!!!! Kiedy wyplata???:)) Huuuurrrrraaaaa,z tym pytaniem jestem PIERWSZA W TYM ROKU:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja udzielę pierwszej odp : do dziesiątego każdego miesiąca więc w tym przypada ósmego :) :) brawo ty,brawo ja,brawo my hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeśli chcę wolne po 10 stycznia to nadal ta sama zasada? U nas grafik na caly miesiac i tak jest dopiero po pierwszym tyg miesiaca, nie wiem jak u was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam na umowie ze na zastepstwo, to wiem ale myslalam ze w takiej sytuacji tez obowiazuje mnie jakis okres probny bo chcialabym sie zwolnic i myslalam zeby poczekac do konca okresu probnego ale skoro go nie mam to ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie kiedy zostaje wypłacona premia za obrót w grudniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny mam pytanie.. za 4 miesiace konczy mi sie umowa, a okazuje sie ze jestem w ciazy.. jak to sie ma do umowy? konczy sie wraz z dniem porodu czy sa jakies wyjatki i przedluzaja? nie chce zostac na lodzie z jednej wyplaty nie wyzyjemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Premia za obrót grudniowy w zeszłym roku wypłacona byla 19 stycznia .Więc jakoś tak będzie też w tym roku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
automatycznie zostaje przedłużona do porodu, jak potem to już wola KS. Laski jak to jest ze zwrotami? Robiłam ostatnio i znalazłam jeszcze jeden zestaw ;/ Czy mogę go "dosłać" skoro obowiązuje jeszcze termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozesz doslac zwrot,bez problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do wolnego musisz zapytać swoją kiero czy zks czy asystentkę nie wiem jak jest u was u nas staramy się dawać wolne jeśli ktoś potrzebuje mimo, że grafik jest ułożony ale każdy sklep rządzi się swoimi prawami więc po prostu powiedz komuś że potrzebujesz wolnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pamięta ktoś jakie kwoty premii są za obrót grudniowy netto dla jakich stanowisk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki, chociaz jak mam je o cos zypytac to szlag mnie trafia bo zaraz z morda, niewazne jak istotne jest pytanie. No ale spoko, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J1
dolaczam do pytania z godziny10:05 tylko mnie interesuje jaka premie otrzyma kasjer-sprzedawca, pozdrawiam =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozesz doslac,do dzis jest chyba termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do nagłego wolnego, to kwestia dogadania i zależy jak u Was na sklepie to funkcjonuje. U nas nie ma z tym problemu, chyba ze nagle ktoś jest na l4 bądź urlopie, wtedy robi sie problem. Nie raz sie zdarzało, ze ktoś z dnia ma dzień potrzebował wolnego łącznie z ks i nie było problemu ze zmianami. Co do premii to nie pamietam, bo dostawałam tylko polowe bo nie wyrabialsymy całego narzuconego obrotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Premia za obrót grudniowy to dla kasjera chyba coś koło 170 zł asystent chyba koło 350 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie mam czasu teraz przeszukiwać całego forum, jak wyglada sprawa l4 na ciąże w rossmanie, kiedy większość z was poszła na zwolnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A napisałaś prośbę o pozwolenie rozmnazania się?bo to ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do , zależy, która to Twoja umowa, ja miałam trzecią i będąc w ciaży przedłużyli mi na czas nieokreślony. Także spokojnie nie mogą Ci rozwiązać umowy, aż do zakończenia macierzyńskiego jesteś bezpieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na L4 poszłam w 8 tc , ciąża zagrożona. Kiero też wolała żebym poszła od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×