Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
pracowałam w tej firmie na kliku sklepach i to co zaobserwowałam to szok takie jest zaszczucie pracowników że nawet słowa z koleżanką na temat pracy nie wolno zamienić bo hasło pada że przyszłaś do pracy czy na pogaduszki - dobrze że można jeszcze oddychać : tołdi uniżenie dziękować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obserwując to wszystko to uważam iż to kwestia czasu aż PIP się tym wszystkim zajmie i będzie wielkie halo - podobnie jak zbuntowaly się pracownice biedronek - oglądałyście film o tym to polecam bo zauważam podobieństwa i chyba nie tylko ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przelewy w czwartek. Sprawdzone info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie czy na okresie probnym dostaje sie ta premie za obrót? I czy takowa przychodzi razem z wypłatą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie czy na okresie probnym dostaje sie ta premie za obrót? I czy takowa przychodzi razem z wypłatą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja chce przelew w piatek...i co teraz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz przelew w piątek to nie odwiedzaj bankomatu w czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Premie za grudzień u nas dziewczyny dostają bo wszystkie ma nią pracowałysmy no chyba ze ks uzna inaczej no i jak ktoś miał l4 to tez raczej nie dostanie. I ktoś wcześniej pisał że premia była w zeszłym roku ok 19 stycznia czyli jest osobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem Pip powinna sie tym zainteresowac jesli centrala tak poterznej firmy nie reaguje na tyle sygnalow. To my pracownicy jestesmy dla nich i my tworzymy rozwoj firmy i reklame. Szkoda tylko ze tak malo dziewczyn jest odwarznych w realu jak tu na forum. Przestancie sie bac i sluchac ze kiero was poda do sadu o znieslawienie. Bo dopuki piszemy prawde a nikogo nie obrazamy nikt nam nic nie zrobi. To kiero zaczna sie bac o swoje cieple stolki. Zobaczcie co sie dzieje na skarbka w warszawie ,w kielcach takich sklepow jest wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety prawda jest taka ze zazwyczaj skarżą ci którym nie chce się pracować,ci którym zależy tylko na profitach od firmy. No bo zastanówmy się czym się objawia ten wasz mobing, wydawaniem poleceń, nikt nie powiedział ze kierownicy będą wam slodzić. Wy macie swoją robotę,oni swoją. A niestety większość tych co dużo pyszczą na forum jest po prostu zazdrosna. Każda z was chciałaby zarabiać tyle co kierownik,mieć układy jakie czasem kierownicy mają. Przykre jest to ze oczerniacie ludzi nawet czasami ich nie znając. To taki trochę wpływ tłumu, jak one oczerniaja to ja też będę. Pozdrawiam wszystkie pozytywnie nastawione pracownice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wyżej chyba jesteś ks lub jego przyd...sem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet o bycie przydupasem jesteście zazdrosne,współczuję, bo nie ma czego zazdrościć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazwyczaj ci sie nie skarza co całymi dniami siedza na 1 swoim grubym.... i nie towaruja nie fejsuja jedyne co robia to gadaja z ochrona :) i dostaja od kiero wszystko co chca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wyżej Slodzic nikt nie karze bo nie na tym polega zarządzanie zespolem ale traktować z szacunkiem swój zespół to chyba nie tak wiele. A kierownik myśli, ze jest kierownikiem i mu wszystko wolno, pomiatac załoga, poniżac, obrażać, ale nie tedy droga. I należę do tych pracownic co nie zazdroszczą ze ktoś jest kierownikiem ani też nie jestem przydupasem kierownika. A szacunek i normalne traktowanie w miejscu pracy należy się każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiem ze inne kobiety patrzą na mnie z góry ,mówią na mnie dzi-ka a naprawdę mi zazdroszczą bo niejedna by chciała mieć to co ja ale tylko ja mam to co chcę-kierowniczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak jest u was z promocją? bierzecie do domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas jest grafik brania promocji do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:14 I co czujesz się jak bog ? Bo ponoć tylko Ty masz co chcesz ? No i tym wpisem pokazujesz niski poziom kierowników w naszej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no a odpowiedzcie sobie na to pytanie kto jest kierownikiem w tej firmie? osoby które są słabe psychicznie które na prawie wszystko sie zgadzaja z kiero regionalnym, itd wszytko robią pod siebie, grafiki, promocje, urlopy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedys bralam promo do domu,nie robie tego juz od jakiegos czasu,widac jak ciezko jest wygospodarowac czas i kogos do podzialu,bo czesto jest tak ze pracujemy we 3.Ale mam to gleboko w d..pie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego wiec mamy brać prace do domu(promocja)?czy ktoś nam za to płaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiecie jak będzie w tym roku z przydzielaniem premii za obrót grudniowy? W ubiegłym roku dostawały sklepy, które zrobiły od 92% w górę, a w tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dokładnie nikt nam za to nie płaci a na pewno ze 2 godziny z życia wyjete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja moją kiero nagrałam na telefon jak mi mówiła ze mam wziąść promocje do domu i ją pojutrze przynieść skoro mam jutro wolne. Asa w kieszeni mam a co. Może nie legalnie ją nagrałam ale ona też nielegalni mi tą promocje kazała wziąść do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja moją kiero nagrałam na telefon jak mi kazała wziąść promocje do domu, powiedziała że skoro mam jutro wolne to biore promocje ja. Mam na nią haka. Wiem że to nie legalne ale co tam, ona też nie legalnie mi kazała tą promcje brać do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorki napisałam dwa razy bo myslałam ze się nie pokazało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To były by jaja gdyby taka promocja zagineła, zjadłby pies, wylał barszcz czerwony. Ciekawe co by się działo wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie =) dziecko porwało na strzępy heheheheh mina kiero bezcenna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawa jestem jak wytłumaczyła by fakt braku etykiet gdybyś zgubiła.znając życie wyparła by się że kazała zabrać do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 13.43. Wiemy ze kiero musi byc wymagajaca i ze jej obowiazkiem jest wydawanie polecen ale jak nazwiesz to jak wola Cie do biura i mowi "tumanie i tepaku zrob to i to" albo "jak masz chodzic z wykrzywiona morda to sie poloz i odpocznij" w twarz mowi Ci jedno a za plecami do przydupasow Cie obgaduje. Chyba rola kierownika jest tez mowienie w twarz pracownikowi co mu w nim nie pasuje a nie gadanie na niego innym pracownikom. Owszem polowa z nas pewnie im zazdrosci kasy jaka dostaja za pierdzenie w stolek.a nawet jak i niektore sa pracowite to dlaczego dostaja mimo wszystko taka kase? Dlaczego bawia sie na centaurach sponsorowanych przez firme a my mamy ledwie 30 zl na integracje? W biedronce tez nie wszyscy byli zli i podli a jednak afera byla. To samo powinno byc z Rossmanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×