Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Te wyzwiska są żenujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DO 23.28 POPIERAM! Do 23.12 --coś o was....Wszędzie jest was pełno w miastach, na ulicach, jesteście tacy wspaniali, nic tylko się zachwycać! już jak byli mali mieli wiele do odkrycia i wyrośli dzisiaj na dumę każdego rodzica.Nic nie może ich zaskoczyć, są na wszystko gotowi ,tacy młodzi wykształceni no i postępowi. Nie muszą się głowić bo oni WSZYSTKO wiedzą ,są zawsze na bieżąco skoro co dzień w TV siedzą .To co we Faktach powiedzą to prawda przecież ,po co z nimi dyskutować ONI WIEDZA LEPIEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za urodzenie dziecka z polisy dodatkowej jest 1430 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 raz rafałku popieram cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry pomysł rafałku spisz wszystkie kierowniczki z galerii których nie ma w pracy bo wiadomo gdzie będa o 14 i goń lewactwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jak zaczelam prace wraz z poczatkiem grudnia to nalezy mi sie premia za obrot grudniowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem zależy od kierownika bo ja też kiedyś zaczynałam od grudnia i dostałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie są kryteria przyznawania premii grudniowej w tym roku? Trzeba wyrobić 100 % planu? Czy są jakieś "widełki"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis dowiedzialam sie od kolezanki ze premua za grudzien byla wyplacana z wczorajsza wyplata...troche sie zdziwilam...czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie była wypłacana z wypłata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pracownikach w centrali też chyba oszczędzają, na mojej umowie o pracę są błędy ortograficzne, "nie" z przymiotnikami pisze się razem, przed znakami interpunkcyjnymi nie stawia się spacji i proszę się zapoznać z użyciem znaku paragraf. Trochę wstyd i obciach mieć umowę z bykami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio wykonywałam obowiązki bardzo wykraczające poza moje stanowisko, "zapewne ks i kr wynagrodzą ci to jakaś premią" słyszałam. Jednak nawet złotówki nie dostałam, nawet dziękuję. Tyle warte było moje zaangażowanie, więc chyba będą musieli poszukać sobie innego jelenia. Ja dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1222
co do skarg na kiero ze skarbka. to swojego czasu z nią pracowałam i wiem że np. potrafiła sobie odkładać rzeczy i kupować coś za grosze. i ciągle przeglądała kamery jak inni pracują... ale pracowała na równi z nami. a teraz mam kiero który nic nie robi, tylko na zapleczu przesiaduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale trzeba mieć zryty beret,żeby podszywać się pod Rafała Rytla i jeszcze samemu komentować swoje posty.Owszem jest osobą wymagającą ale taką ma pracę..Straszny leń śmierdzący musi takie posty wypisywać.Żal mi Cię tempa babo!!!Ps.dodam, że Rytel był kiedyś moim regionalnym i nie mam mu nic do zarzucenia.Wymagający ale sprawiedliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 20.25 cha cha poważnie ,no cóż oni wszystko wiedza lepiej ,są tacy młodzi i postępowi ,więc po co z nimi dyskutować ?oni przecież wiedzą lepiej cha cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAFAŁ RYTEL kierownik regionu
20:46 dzięki, jestem jaki jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 20,46 jestem neutralna i sprawa tego podszywającego się była tu opisana,oczywiście nie chce wnikać w szczegóły bo wiemy o co chodzi .Pana Rafała nie znam więc mogę tylko domniemywać i kwestionować albo inaczej mówiąc podważyć twoją wiarygodność słów .Napisałaś wyżej ze Pan Rafał jest wymagający i sprawiedliwie ocenia wszystkich, czyli nie ma gorszych i lepszych są wszyscy równi i wszyscy tak samo traktowani więc pytam DALCZEGO? wyżej wymieniona osoba podszywająca się pod Pana Rafała została zwolniona z pracy a kierowniczka nie, skoro wiemy ze bliższe kontakty z pracownikami ochrony w sklepie są zabronione i dotyczy to się ochrony jak i całego personelu z kierowniczką włącznie .To chyba o to chciałam zapytać bo wersja ochroniarz zakochał się we mnie od tak sobie mnie np. nie przekonuje .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAFAŁ RYTEL 2016
podszyłam się pod podszywa podszywa podszywa podszywa... Pana RAFAŁA RYTLA, ale jestem "yntelygentna", też byście tak chciały ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAFAŁ RYTEL TO KARIEROWICZ
taka prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchaj durniu to ze zapytałam i mam takie zdanie nie oznacza ze cię wspieram .Dla mnie jesteś śmieciem bez honoru i godności a wiesz dlaczego? bo sa jakies zasady i granice przyzwoitości których się nie przekracza a ty je wszystkie złamałeś.Ale cóż tacy ludzie mogą tylko w agencjach pracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszywka RAFAŁA RYTLA
RYTEL myśli że jest "lepszy", dlatego po nim jade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam zarobione koleżanki z rossmanna. Płaczecie że tak ciężko pracujecie coraz więcej od Was wymagają nie macie czasu na przerwę ,a pier...doić o nieobecnych w alejkach przy klientach zawsze znajdziecie chwilę. Macie świadomość że nasi klienci to znajomi znajomych i wszyscy bardzo życzliwi i doniosą do kogo trzeba.zanim jedna z drugą obgadasz nieobecną to zastanów się co sobą reprezentujesz i czy twojej osobie ktoś nie ma nic do zarzucenia.czołem plotkara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy majac umowe do 2018 moge skladac wniosek o przyznanie pozyczki na remont ? Dodam ze jestem na macierzynskim i niestety figuruje w BIKu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, czy moge zlozyc wniosek o pozyczke na remont bedac na macierzynskim i figurujac w BIKU ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem kiero ze skarbka towarowala ale glownie dzieciaki. Z polek na wozki.za grosze tez duzo rzeczy sobie brala ale to nie zmienia faktu ze jest zlym i podlym czlowiekiem...sprawdzanie kamer?haa na pozadku dziennym nawet byly spisywane co do minuty kadry z kamer kto z kim za dlugo rozmawial albo za wolno tyral na nockach. Coz centrala wspiera takich ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bral ktos kiedys urlop bezplatny? Bez problemu daja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o przeglądanie kamer, w naszym regionie było takie zalecenie od KR. Raport z tego przeglądania miał być wysłany do KR raz w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy pieniazki swiateczne dla osob skladajacych w pozniejszym terminie ?Kiedy pieniazki swiateczne dla osob skladajacych w pozniejszym terminie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy pieniazki swiateczne dla osob skladajacych w pozniejszym terminie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×