Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Jesli dobrze rozumiem to kierownik ze SKARBKI sam bral rzeczy po groszu a pozniej zwolnil za to ta dziewczyne ? A sam konsekwencji nie poniosl ? To sie wlasnie nazywa rowne traktowanie ludzi nie zaleznie od stanowiska w Rossmannie. Koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie kiedy premia za obrót grudniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do708 dobrze rozumiesz .Pazerność to zły nawyk i moim zdaniem taka osoba która połakomi się na takie rzeczy i połakomi się na coś innego ale co tam ONI WIEDZĄ LEPIEJ wiec po co z nimi dyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Premia za obrót grudniowy była wraz z wypłatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Którego jest kolejna zmiana promocji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Premia za obrót grudniowy nie była wypłacana z wypłatą. Premia za zrealizowanie planu obrotu grudniowego będzie wypłacana do 20-01-2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak to w koncu bylo z premia za obrot grudniowy? Jednyn dali z wyplata a inni dostana pod koniec miesiaca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie dostał z wypłata ! Przecież na fiszkach masz daty obowiązywania promocji, wiec co o za problem spojrzeć. Ta obowiązuje do 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy pieniazki swiateczne dla osob skladajacych w pozniejszym terminie ? Pomoże ktoś? U nas oczywiście nikt nic nie wie, a KS nikt nie chce pytac, bo nie wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie ja też cZekam na pieniążki świąteczne jak będziecie coś wiedzieć to dajcie znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na walentynki dostaniecie pieniądze świąteczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rok temu wypłacili za konkurs grudniowy 19go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadzwonicie do działu rekrutacji i szkoleń i dopytajcie kiedy pieniądze zaległe na świata. Skoro nikt nie odpowiada no to pytanie to znaczy ze nikt nie zna odpowiedzi. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
premia za wykonanie obrotu grudniowego do 19 stycznia nikt nie dostał jej z wypłatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna pani z kadr mowi ze wyjda po 10 stycznia a druga ze beda w polowie tego miesiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nie dostalam tak malej wyplaty za grudzien 2 1450 asystent 129 godzin:((( dramat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez tej "2" oczywiscie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale chyba miałaś goły etat ? To ile się spodziewałas ? A mi się wydaje ze w stosunku do niewielkiej liczy godzin to i tak nie jest źle prawie 1500 zł. i pewnie zaraz po mnie ktoś pojedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wyżek K-A lewaku skończ wbijać ludziom takie rzeczy ze 1500zl to jest dobrze, ze tak musi być ,bo tak jest już i będzie .K-a jak ja nienawidzę takich skur---ów jak ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:47 Ale czy ja mówię że 1500 to dużo ogólnie ? Nie. napisałam ze za te godziny to nienajgorzej. To ile byście chciały za 129 godzin 2500 ? Bo już sama nie wiem. Robicie całe dnie to źle bo rodzin nie widzicie a macie mało godzin to tez źle bo wypłata niewielka. Ale pomysl, ze sa ludzie ktorzy za caly etat czyli za 160 godzin maja 1350 zl czyli najnizsza krajowa. I daruj sobie te wyzwiska bo chyba tylko tyle masz do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cala historia ze skarbka i udawanie przez regionalna ze nie widzi problemu za jakis czas pojawi sie w #tematdlauwagi#tvn# .ktos musial zrobic ten krok w koncu i to naglosnic.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:06 Brawo !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez komentarza. Jak tu się potem dziwić opiniom, że w sklepach pracują ludzie "mniej inteligentni"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile jest tej premi na 1/2 etatu albo jak to obliczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No na pewno masz racje widzę to w tej chwili po sobie i na myśl że za godz zobaczę moja mery w czerwieni to aż się trzęsę ,naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak to jest po okresie próbnym,ostatniego dnia sie dowiem czy pracuję nadal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinnaś dowiedzieć sie wcześniej, ale jak to wiadomo w naszej firmie, jak sie sama nie dopytasz to sie ni dowiesz. Albo dowiesz sie w ostatni dzień umowy, ze np od jutra nie pracujesz. Zależy jakiego masz kierownika, ja juz 2 tygodnie przed końcem próbnego widziałam, ze będę pracowała dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem ks nic nie mówi a przedłuża umowę i na odwrót. Jeśli będziesz w grafiku na następny miesiąc to pracujesz dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym, ze jest w grafiku to nie ma pewności, ze pracuje. U nas jedna dziewczyna była w grafiku, ale nie przedłużyli jej umowy, a ktoś musiał figorowac fizycznie, zeby godziny si zgadzały i grafik był wysłany do centrali. W jej miejsce przyszła inna i w połowie weszła pod ten grafik co był robiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:38 W sumie masz rację :-) nie pomyślałam :-) Czuli najpewniej będzie jak zapytasz ks czy przedłuża Ci umowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×