Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
a asystent ma tyle co kasjer za inwentaryzację to też nie jest ok skoro kierownik ma wiecej to albo każdy według stanowiska niech ma więcej albo wszyscy równo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, jakie kary może nałożyć kierownik za niewywiązanie się z zadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Notatka służbowa, jak bardzo ważne coś było to np zabranie premii jednej inwentaryzacyjnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabranie jednej premii inwentaryzacyjnej to upomnienie a jeszcze jest karą nagany czy cały rok się nie dostaje premii za inwenturę ale czy to funkcjonuje nie wiem bo nigdy nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olej kokosowy jest RAFINOWANY - wyswieta sie na kasie po zeskanowaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co myślicie o integracji w kinie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jaki to film :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkie zaangażowane osoby w rozmowie o rossmannie.jestem tutaj pierwszy raz,koleżanki z pracy rozmawialy o tym forum i musze przyznać,ze jestem zszokowana! Poziom niektórych postów jest poniżej oczekiwanego,"o której wyplata?",komentarze na temat kierowniczek sa zalosne. Na forum jesteście takie bystre,ale nic w rzeczywistym swiecie nie potraficie załatwić.mozna zgłosić do centrali skargę na ks i jest wtedy zwolywana komisja,nie ma zmiłuj.nie wydaje mi się,żeby wszystkie kr byly ślepo zapatrzone w ks,trzeba zgłaszać lamanie waszych praw a im więcej osób to zrobi tym lepiej.jestem ks,ale nie siedzę w biurze,pracuje razem z moimi dziewczynami tak samo.to ja nie mam przerwy w pracy, ja siedzę charytatywnie po godzinach(ale rzadko).Wszystkie godziny ewidencjonuje,grafik fakt czasem się zmienia,ale to kwestia wynikających próśb pracowniczych w trakcie miesiąca lub nadchodzaca mega dostawa lub duży plus godzin.Zgadzam się z tym,ze premia inwentar.powinna być dla wszystkich rowna. Wiekszosc czasu żartujemy,pocieszamy się,wspieramy.Co do klientów...fajnie ze są bo jest obrót,ale mam czasem ochotę poprostu zamknąć sklep.Zero szacunku dla naszej pracy i naszej osoby.Nie wiedza,ze wybieramy miedzy towarowaniem,obsluga na sali sprzedaży lub tez na kasie w tym samym czasie!uważam,ze firma za malo inwestuje w szkolenia dla nas wszystkich,fajnie by bylo otrzymamywac raz w miesiącu nawet próbkę towaru do testowania.zycze wam wszystkim wszystkiego dobrego,p.s. Ks i kr dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:48 Jeśli na serio jesteś kierownikiem to zazdroszczę Twoim dziewczynom ze trafiły na normalnego życiowego kierownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiszą u was takie kalendarze przy kasie? dzisiaj będąc na kasie się niezle uśmiałam! kasowałam klientkę i mówię ile wyszło do zapłaty no i klientka mi płaci i po chwili słyszę a co to za lewactwo? to ci chyba od KOD-u BUCHA CHA CHA, ja się patrzę a ona pokazuje na kalendarz cha cha ale się uśmiałam więc mówię nie wiem firma kazała to wywieszamy ,a ona mówi tak cyt- ludzie dajcie spokój cha cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile zarabia kierownik rossmanna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok 4tys chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAFAŁ RYTEL kierownik regionu
myjcie szparki dziewczyny bo będę sprawdzał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy któraś z Was orientuje się od jakiego pułapu obrotów można zaliczyć sklep do wysokoobrotowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam rowniez pytanko,otoz moj sklep nie ma zastepcy,jakie obroty musi robic punkt by byl potrzebny zastepca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 22:48 A czym ty jesteś "zszokowana" ? Nie wiesz w jakiej firmie pracujesz ? Dopiero lektura tego forum uświadomiła ci jakim syfem jest SS ? Komentarze na temat ks uważasz za "żałosne", ale to raczej ks są żałosne, a nie komentarze na ich temat. Zgłaszanie skarg do centrali ? O czym ty piszesz kobieto ? Niedawno koleżanka pisała czym się skończyło zgłoszenie ks do centrali - cały personel na bruk (z wyjątkiem jednego przydupasa ks), a ks nawet włos z głowy nie spadł. Tak się właśnie kończy zgłaszanie patologii do centrali. Masz rację że "nie ma zmiłuj ", tak nie ma zmiłuj wobec kasjerek, ks mogą spać spokojnie, im żadna komisja z centrali krzywdy nie zrobi. Kolejna sprawa, napisałaś "trzeba zgłaszać lamanie waszych praw a im więcej osób to zrobi tym lepiej". Pewnie, tylko zapomniałaś, że na większości sklepów jest kilka przydupasow ks i one będą ks bronić, więc trudno sprawić, żeby na danym sklepie większość dziewczyn się poskarżyła, bo zawsze kilka się wylamie.... Przykro mi, ale większość drogerii SS to jeden wielki syf: - kasjerki pracują częściowo za darmo (choćby przy fiszkowaniu promocji); - mobbing jest czymś normalnym; - na stanowiska kierownicze zatrudnia sie, bądź awansuje, totalne kretynki, chamidła i prostaczki; - dziewczyniy pracują po 12 godzin, a nawet na przerwę nie mogą pójść, ani do WC, bo jest zakaz; - kodeks pracy i bhp nie są w ogóle przestrzegane; - firma nie szanuje czasu prywatnego kasjerek i dlatego grafik zmienia się codziennie... Itp, itd. Nie tylko drogerie są obozami pracy, kilka miesięcy temu pisałam na forum o tym jakie warunki panują w magazynach SS. Jakis lamus z magazynu przypałętał sie na forum i zaczął sie wywyzszać, więc poszukalam w necie info na temat pracy magazynierów i opisałam tutaj to co znalazłam. Tam to jest dopiero masakra, ludzie rezygnują już po jednym dniu pracy, bo mają dosyć. Więc naprawdę nie rozumiem czym ty jesteś "zszokowana". Wszystkie zagraniczne duże sieci handlowe wyzyskuja pracowników i SS nie jest żadnym wyjątkiem. Fajnie że na twojej drogerii jest trochę lepiej niz ogółem, ale wyjątki nie stanowią reguły. Ogólnie SS to jeden wielki syf, wyzysk, mobbing, dno, patologia, itd.... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 7:21 To zależy gdzie ks pracuje. W stolicy są największe zarobki, ks zarabiają tam chyba 4-5 tys. na rękę, ale na ścianie wschodniej, w małych miejscowościach, to chyba nawet 3 tys nie mają. Podaj dokladnie o jakie miasto ci chodzi, to moze ktos ci odpowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym kinem to zciema, bo najpierw będą nas "uświadamiać" jaka to firma jest "super".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też uważam że premie powiny być równe! Jestem asystentem i widze ile pracy wykonuje ks, a ile reszta załogi, i te kwoty naprawde nie są sprawiedliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 17.24 teoretycznie powinno być powyżej 400tys. My robimy taki obrót i zastępcy nie mamy. Ostatnio firma tnie te stanowiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem asystentka i wykonuje czynnosci takie jak zks a nawet ks,za pensje asystenta.To jest karygodne,niech choc premia inwentaryzacyjna bedzie rowna dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewizja
dziewczyny myjcie się bo brzydko pachniecie, co na sklep nie pójdę to połowa załogi śmierdzi, jak wam nie wstyd dziewczyny przed klientami i przed innymi pracownikami sklepu.... W dodatku chodzicie w brudnych fartuchach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoras pisala, żeby zglaszac mobbing do centarli, ogólnie wyżej. U nas na sklepie było takie coś zgloszone i dziewczyna, ktora miała odwagę została ukarana. Regionalna malo przejela sie tym problemem. Ogólnie olała to. Nie było zebrania nawet z regionalną. Zobaczyłam na własne oczy, że lepiej siedziec cicho niż krzyczec głosno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do rewizja tobie tez tam fiolkami raczej nie pachnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do rewizja chyba powinieneś się leczyć psychicznie bo skoro chodzisz i niuchasz ekspedientki to coś z tobą niewyrażnie może ktoraś dala Ci kosza i teraz się mścisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda osoba pracująca wręcz z*********jaca zeby wszystko nadrobić za osobami ktore siedzą w biurze i piją kawę, maja prawo sie spocic. Wiec sorry ale to my kasjerki jako jedyne nie możemy nigdy wypić cieplej kawy albo herbaty jak inni, bo nie mamy czasu siedzieć w socjalu i biurze. 2 sprawa jakos nigdy nie czułam żebym śmierdziała, prędzej czujesz swój własny smród. Co do fartuchów nie moja wina, ze dają nam tylko 4 fartuchy a z prania wracają po 2 tygodniach, wiec chodzi sie jednym jak długo si da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sama znam 3 przypadki gdy zwolniono kierownika bo personel się postawił, faktem było, że to byli dość nowi kierownicy w firmie. W innych przypadkach skarg słyszałam, że odbywało się spotkanie pracowników z kr i próba rozwiązania problemu. Nie ma osób nie do ruszenia, na każdego znajdzie się coś i to od dobrej woli wszystkich stron zależy porozumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pewnie jakiś goguś co siedzi na ochronie sklepu pisał, sory w pracy spotkałam ich wielu i chłopaki siedzą nic nie robią a śmierdzą to co się dziwić że dziewczyny co zapierniczają się spociły jak gościu co nic nie robi wali jak z kanalizacji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 14.o6. Uwierz ze sa kiero nie do ruszenia. Przyklad kiero ze skarbka z gor. To jej 3 sklep i na kazdym traktuje ludzi jak smieci. Na tym w ciagu kilku mcy caly zespol wymienila.regionalna problemu jak nie widziala tak nie widzi. W poprzednim sklepie laski sie zbuntowly i kiero tylko przeniesli u nas 11 skarg poszlo do prezesa. Byla komisja i co? I dalej nic jej nie zrobili.niewiem czy ma takie plecy w centrali czy centrala udaje ze nic nie widzi..a szkoda wielu wielu pracownikow ktorzy przez nia odeszli lub zostali zwolnieni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×