Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Zaczęłam pracę kilka tygodni temu. Czy po okresie próbnym, który trwać będzie u mnie 3 miesiące, zostaję na tej samej stawce czy po przedłużeniu umowy jest coś więcej? Jak to było u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam 20 gr wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak się dowiedziałam o ciąży to przepracowałam do końca miesiąca i poszłam na zwolnienie. Uważałam, że tak jest lepiej dla mnie i dla dziecka. A jeśli chodzi o wypłatę to lepiej wychodziłam niż dziewczyny co pracowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja różniez poszłam od razu na zwolnienie jak się dowiedziałam o ciąży. Kasa lepsza na l4 niż jakbym pracowała. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zależy jak się czujesz i jaką masz atmosferę w pracy. premie inwentaryzacyjna powinnaś dostać za aktualny okres rozliczeniowy nawet jak byś poszła od razu chyba że w listopadzie i grudniu byłaś ponad 2 tygodnie na l4. chyba dobrze po poinformowaniu kierownictwa o ciąży jest jeszcze chwile popracować aż znajdą kogoś na twoje miejsce niż od razu rzucić zwolnieniem (kiedyś może będziesz chciała wrócić do pracy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję bardzo za podpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję bardzo za podpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Awans na asystenta jest możliwy tylko pod warunkiem, że jest na takiego akurat zapotrzebowanie, bo jak nie ma zapotrzebowania, a pracujesz w małym mieście gdzie nie ma rotacji pracowników, to lipa. Sytuacja zmienia się gdy któraś z asystentek się zwolni, przeprowadzi do innej miejscowości i pójdzie na inny sklep albo pójdzie na długie zwolnienie np. z powodu ciąży. U nas awanse w załodze pojawiały się też wtedy gdy rosły obroty i zatrudniano nowe kasjerki. Co robić aby awansować? przede wszystkim być zaangażowanym, nie olewać swojej roboty. Pracować starannie i z myśleniem. Podstawowe rzeczy np. pamiętać na dostawach aby dołożyć towar na gondole promocyjne, a nie tylko na regał (podobnie jak macie np. wystawione rybaki z towarem- można nadstan zapakować do rybaka, ale uwierz że są dziewczyny które pakują bezmyślnie na wózek magazynkowy mimo, że rybak stoi obok) zauważać brakujące ceny i je dorobić w wolnej chwili, podnieść walający się papierek z podłogi albo zrzuconą cenę promocyjną. Proste rzeczy ale naprawde są osoby które przejdą 10 razy obok zrzuconej ceny promocyjnej i się nie schylą aby ją podnieść z własnej woli. Być zaangażowanym, lubić swoją pracę, jeśli pracujesz już jakiś dłuższy czas i ze wszystkim sobie radzisz to nie ma się co bać awansu. Może ktoś inny jeszcze coś Ci doradzi. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 22:03 A co ma do rzeczy jak napisałaś rzucanie l4 od razu do powrotu do pracy przecież jak ktoś się źle czuje bo po co się męczyć w pracy ? Znam przypadki gdzie dziewczyny od razu dawały i wracały i normalnie pracowały i znam dziewczyny co pracowaly miesiąc dwa i poszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby dostać premie za aktualny okres rozliczeniowy to musisz przepracować do połowy lutego bo na zwolnieniu możesz być niedużej niż 45 dni w liczą się do okresu jeszcze marzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymaj porządek na kasie, dołóż dziurę jak widzisz że można, nie plotkuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okres rozliczeniowy kończy się w lutym, kasa w marcu. co do zwolnienia ciążowego przecież pisałam że zależy to od samopoczucia osoby w ciąży i zaleceń lekarza to jest najważniejsze, ale jeśli dobrze się czuje to popracowanie np 2 tygodnie, aż znajdzie się zastępstwo na niektórych sklepach może być bardzo ważne a późniejszy powrót łatwiejszy(choć nie zawsze i nie wszędzie, to zależy od ludzi pracujących na danym sklepie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety to do awansu nie wystarczy, jak kierownik Cie nie poprze u Kr to nie masz szans na awans. Ja go nie mam, a nie jedna osoba juz dawno by zrobiła ze mnie asystenta bo jestem juz na 3 sklepie. A i nie wiem czy masz od kogo, ale wez sobie materiały do poczytania głownie o języku celu, jak sie odzywać do wspołpracowników itp. Pytania na rozmowach sa dziwne np. Co zrobisz jak nagle zabraknie prądu, co zrobic gdy ktoś chce płacić za zakupy karta a terminal nie działa, ale dziecko juz zjadło batonika itp. Od Kr usłyszałam, ze jestem dobrym kasjerem, techniczne rzeczy asystenckie robię dobrze, angażuje sie itp ale brakuje mi niby tego języka celu. Wiec samo zaangażowanie nic nie daje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co byś zrobiła z tą sytuacją z batonikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co jesli ktos pracuje od grudnia ale bez zwolnienia ? Dostanie jakas czesc premii inwent ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do1.24 Mam pytanie do ciebie ,jak można pracować starannie i z myśleniem ?ok można pracować rozsądnie lub można pracować starannie ale KU-wa wytłumacz nam wszystkim jak można pracować z MYŚLENIEM ?ale z ciebie DAUWN !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cha cha cyt rosły obroty, co ty płodzisz kobieto rosnąć to może przyrodzenie mężczyznie ty już lepiej nic nie pisz i nie kompromituj się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:30 Tak dostaniesz bo masz przepracowany cały okres rozliczeniowy. Grudzień, styczeń, luty, marzec- wypłata w marcu Kwiecień, maj, czerwiec, lipiec - wypłata w lipcu Sierpień, wrzesień, październik, listopad - wypłata w grudniu. Jeśli się mylę nich ktoś mnie poprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 12:48 Ale czym się niby skompromitowala dziewczyna piszac ze "rosły obroty" ? Potrafisz czytać ze zrozumieniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki za odpowiedz, myslalam ze jest od Listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla pewności możesz poprosić o precodure inwentaryzacyjna i doczytać jak będziesz miała chwile :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak bedziesz szla na rozmowe w sprawie awansu najlepiej wypytaj tez kolezanki asystentki co nalezy do ich obowiazkow, bo takie pytanie moze pasc na rozmowie(teczka, rozliczanie sejfu, podzial zadan dla kasjerow i ich kontrola - pamietaj ze zawsze odpowiadzasz za to co dzieje sie na sklepie i jesli kolezanki zle merc***a albo nie wykonaja swojego zadania to ty dostaniesz opr od kierownictwa nie one, dotowarowanie sklepu - obchod sklepu, przyjmowanie dostawy, kontrola czystosci sklepu, przygotowanie i spr promocji, dostawy decentralne-zatowarowanie lodowek, likwidowanie uszkodzonych produktow, pvm manualny, przyjmowanie rekalmacji, zmiany cen na kasach lub wycofanie produktow, tworzenie grafiku, zamowienia techniczne, robienie przesuniec i zrotow). przypomnij rowniez jakie zadania i obowiazki ma kasjer (masz to w umowie) a szczegolnie na czym polega SOK - bo to nie tylko klepanie regulki przy kasie i polecanie przy kasie impulsu ale rowniez rozmowa doradcza na sali sprzedazy ( nasz rekruter bardzo lubi stwierdzenie "pytanie joker"), czysty i schludny wyglad oraz dbanie o porzadek na sali sprzedazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto idz od razu na zwolnienie jak masz mozliwosc. Ta praca nie jest warta tego aby pracowac w ciazy i sie narazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 12:44,"kto sie przezywa ten sie sam tak nazywa" Można pracować "z myśleniem" czyli myśleć co sie robi, ogarniac kilka rzeczy na raz, a nie tylko te podstawowe. Na tym polega praca asystenta. Obroty też rosną! Asystentka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki był film w tym kinie bo w sobotę idę Z chłopakiem a jestem tez zapisana na Rossmann to my i nie chcę zdublować ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym awansem z kasjera na asystenta, nie zawsze brany jest pod uwagę całokształt rzeczywistych starań i umiejętności danego pracownika. Dużo zależy od kierownika sklepu, jeśli Cię lubi - masz spore szanse na awans, choćbyś się nawet nie nadawała. Jeśli nie lubi, albo kiedyś jej podpadłaś, to chociaż nie wiem jak byś się bardzo starała i dobrze pracowała, o awansie można zapomnieć. Taka prawda, może i dość brutalna, ale taka jest właśnie rzeczywistość. Nie mówię, że wszędzie tak jest, może na innych sklepach są kierowniczki, które ponad swą dumę biorą profesjonalizm, u nas niestety tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Film jaki tytuł był pytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
film ył pod tytułem jestem spełniona jebxe w rosmanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to jest sok i amok? Pracuje od tego tyg i nie wiem. A dziewczyny używają tych skrótów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sok- standard obsługi klienta czyli to co mówisz obsługując klienta na kasie, i inne zwroty których się używa przy doradzaniu czy przy obsłudze kobiet w ciąży. Amok- miła i aktywna obsługa klienta to samo tylko z uśmiechem w skrócie. Ale dopytaj koleżanek na sklepie powinny wszystko dokładnie Ci wytłumaczyć żebyś mogła dobrze pracować bo to są podstawy pracy w Rossmannie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×