Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Jezeli obu wam pasuje zamiana to dlaczego nie? Zadzwoń do kadrowej. U nas mozemy sie wymieniac urlopami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tutaj ks to jakaś złośliwa baba - skoro obu wam pasuje to co stoi na przeszkodzie tak na chłopski rozum ? Po prostu ks chce postawić na swoim żebyś się kajała a może wymyśli zaraz na to jakąś następną procedurę -czasami to mam wrażenie że one same nie wierzą w to co mówią .ŻAŁOSNE , PARANOJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ks i z-ca nie powinny pracować na jednej zmianie , mają funkcje i pensje odpowiednie , na przemienne powinny dbać o funkcjonalność swojego sklepu. Grafik , który wysyłają do akceptacji kr , jest zaklamany, , kr nie analizuje, a powinien , to on ma pilnować żeby nie było wykorzystywania swoich wszystkich pracowników od kasjera po z-ca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby sama się chciała zamienić to by się okazało ze można . Pewnie poprostu nie umie obsługiwać Tety , to dla niej czarna magia i ostatnimi wypocinami zrobiła plan urlopowy i teraz jej szkoda zmieniać a pot jej leci po d u P i e hak o tym pomyśli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kinie byłam , na integracji , fajnie , fajnie bo pokazali , że w pracy może być fajnie , ale moja ks , inaczej na to patrzy , bo jak ktoś się lubi , to pewnie kombinuje . Wiec jak ja kogoś Lubie , to ptzed ks udaje , że nie mam tu koleżanek , przychodzę robie swoje i wychodzę , nawet nie wiem ,czy koleżanka ma autobus do domu , bo lepiej nie gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
totalna psychoza -jak takiej atmosferze można pracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w sklepie jest stara wyga , pracuje 15 lat , kasjer , nie interesuje ją awans , a broń boże odpowidzialnosc . Nie ma mocnych na nią , kirownik sklepu tez nie daje rady. Stawke za godzinę ma większą niż ja, a robi nic , siada na kasę i nic ja nie obchodzi , .a ja chciałam podwyżkę , to ks mówi , że to tak nie działa , a jak się pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki ten film w kinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ABDULLACH WISI MU LA..A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@21:09 Johny poszedł na wojnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie jak któraś pisała wyżej, że gdyby chodziło o nia z urlopami to można by zamienić . Zdzirowata jest i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a napiszcie mi jeszcze czy można przesunąc urlop 4, 7 dniowi o dwa miesiące do przodu lub nawet miesiąc? Ks mówi, że nie można bo były już play urlopowe i nie można, ale siostra moja będzie rodziła i dlatego chciałam o przesunięcie na inny termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poproś o to kr najlepiej powiedz że masz wyjątkową sytuację i już . wiecie co aż żal czytać że tak nieżyczliwe podejście ma ks do swojej załogi a pewnie gdy ona coś potrzebuje do do tyłka by weszła bez mydła -okropne zakłamanie aż żle się pracuje z taką ks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do23,19 pier-lisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast sobie pomagać to w rossmannie to każdy sobie utrudnia. Dlaczego tak sie dzieje??? Naprawde czuje sie jak w obozie koncentracyjnym. Codzienna walka , konfidenci, p*********acze, wyzywanie sie za cos czego sie nie zrobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wyżej ,to dlaczego się wyzywasz ?nie wyzywaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może kierowniczka nie chce się zgodzić na zamianę urlopów twojego i koleżanki, bo jesteście na innych stanowiskach-kasjer i asystent? wtedy można zrozumieć jej nieustępliwość. U nas np. nie może się nakładać na siebie urlop osób funkcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny mam pytanie odnosnie godzin bylam na L4 i nie wypracowalam swojego etetu 3/4 to dostane wyplate z tych godz co przepracowal. Z gory dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak dostaniesz pieniądze tak jakbyś przepracowała 3/4 etatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiaj dowiedziałam się, że ks nie zamieni mnie na urlopy bo "mam taki humor" tak powiedziała. Płakałam i klienci to widzieli. I płakałam już nie za brak zmiany urlopu , ale że za życia znalazłam się w piekle. Co mnie czeka po śmierci?? Jak osoba zarzadzająca może tak odpowiedzieć? Myślałam , żeby powiedziec regionalnej, ale na 98% bardziej stanie po stronie kierowniczki niż przy murzynie białym. Mam takie doły psychiczne idac do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
plany są od tego żeby je łamać, ciekawe jakby rozchorowało się kilka osób w sklepie albo zwolniło to też trzeba realizować plan urlopów? u mnie na sklepie jeszcze się nie zdarzyło aby plan był "wykonany" zawsze coś wypadło. ważne aby na urlopie nie było np 2 funkcyjnych naraz reszta jest do dogadania. plan jest ważny dla urlopów 2 tygodniowych, żeby każdy go miał reszta bez problemu do zmiany, a nawet te urlopy można zamienić. plan w tecie nie ma nic do tego, my w zeszłym roku nie miałyśmy go zrobionego i poza informacją że wniosek nie zawiera się w planie urlopów niczym t nie skutkowało, więc nawet planu nie trzeba zmieniać a urlop wziąć wtedy kiedy potrzeba. ale na t potrzeba zgody ks, a z tym chyba jest różnie jak piszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas też nie ma problemu co do urlopów można zamieniać lub zrezygnować i wziąść w innym terminie jak cos innego się wydarzy nie moge sobie wyobrazić co się dzieje na sklepach bo u mnie jest wszystko ok zawsze jak ktos cos potrzebuje zamiana odbioru dzien wolny czy urlop nie ma z tym problemu to co się dzieje jest nie do przyjęcia współczuje wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć :) Wiecie coś może na temat promocji na kolorówkę? Podobno na dzień kobiet miało być, a u nas na sklepie cisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć :) Wiecie coś może na temat promocji na kolorówkę? Podobno na dzień kobiet miało być, a u nas na sklepie cisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas tez nie ma problemu z dniem wolnym ani ze zmianami urlopów, oczywiscie jesli jest taka mozliwosc. Wszystko jest do dogadania. Nie wyobrazam nawet sobie co sie dzieje u was na sklepach z tego co piszecie, to jakas masakra nie do pomyslenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny kiedy premia za inwentaryzację w tym miesiącu ???? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 20 marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasz rewizor puka nasza kierowniczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara1990
Moi drodzy mam pytanie co do wypłat, mąż od grudnia pracuje w rossmanie na nocki, kilka godzin 3 razy w tygodniu, w styczniu dostał kasę 19.01 a w lutym cisza. Kierowniczka go zbywa, co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisać do PIP inspekcji pracy i to szybko . Ross nie ma tez w zwyczaju płacić odsetek a powinien .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×