Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Zgrana załoga to podstawa . W jednym ze sklepów niebawem złoży wypowiedzenie cała załoga co do jednej . Powód ? Mobbing ze strony KR . Siła sprawcza : otwiera się konkurencyjny sklep i wszystkich przyjęli . Morał : można jak się chce . Zespół to zespół nie ważne gdzie , aby razem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że niby koniec wielkiego imperium ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozpoznaliscie sklep z filmiku ze złodziejem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak . Juz wszyscy nie pracują .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 20,29 To nie jest śmieszne ze takie filmiki się ukazują w sieci ja np. NIE CHCĘ by mnie cala Polska oglądała !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 20.33-idiota z ciebie,po co takie durne wpisy zamieszczasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybyś wiedziała jakie filmiki z wami mamy to łohoho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpuszczaj to prokurator i GIODO się wami zajmie . Nie życzę sobie puszczania filmików ze mną przez de..li z centrali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech ktos powie ile wynosi premia inwentaryzacyjna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przez zachowanie kierowniczki leję na wszystko. Kiedyś jak był ktoś inny to było super, chciało mi się przychodzić, zostawać dłużej. A teraz mamy taką, że znęca się nad nami za swoje osobiste nie powodzenia. Mam brak motywacji do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę lat pracuję w tej firmie, dużo widziałam i słyszałam, czasami aż włos się jeży. Co do firmy nie będę się wypowiadać, jednak atmosferę na sklepach tworzą ludzie i przekonałam się ostatnio jak jedna niewłaściwa osoba potrafi ją zepsuć. Dostaliśmy taką co to nikt jej nie chciał, bo wredna. Myślę sobie jakoś będzie, ale nie. Od początku pokazała, jaka jest niefajna, nie dziwię się, że jej stara załoga chciała jej się pozbyć. Mało tego, że jest paskudna to jeszcze z kulturą osobistą wyjątkowo na bakier. Dziś przeszła siebie, ani proszę, ani dziękuję, roszczeniowy ton, czoło zmarszczone, usta zaciśnięte. Siedzi na kasie jak za karę, po co to w ogóle do pracy przychodzi, jak ją to tak denerwuje. Ja jakbym była klientem to bałabym się do takiej podejść. Mi aż trudno uwierzyć jak można być takim niewychowanym chamem. Ach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda . My się wspieramy . My kierowniczkę a ona nas .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 9 lat pracy przez ten cyrk juz nie mogę . Do 10 tu nie pociągnę . Wydajność ku.wa 900 najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bozienko kochana. Dopiero 191stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten filmik musiał ktoś z ochrony udostępnić bo kto tam do tego dostęp,tylko ochrona i kierowniczka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niby tak wszystko zabezpieczone a tu poszło do internetu .Powinna za ten filmik beknąć kierowniczka bo kto inny?teraz tylko czekac az nas będą puszczać i kasę robić w internecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do nagrań maja dostęp pracownicy cttv w Łodzi i raczej tam bym szukał . Wiem bo pracowałem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za rękę nikt nie złapał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wczoraj 18;18 Właśnie jestem w takiej sytuacji bo od października pracowałam na okresie próbnym a od stycznia już normalnie. Okres rozliczeniowy jest chyba od grudnia do lutego i dlatego się zastanawiałam czy okres próbny też będzie wliczony. Dziękuję za informację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8:31 I wszystko jasne, pozdrawiam :-) A co do filmiku przecież nie musiała go udostępniać ks czy ochrona sklepu przecież w centrali tez to mają a wy od razu ze ktoś ze sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co wam powiem
nienawidzę nocek! nienawidzę! Firma taka och ach wspaniała, a tak pracownika cisnąć przez te nocki, to jest szok. W boksach syf, w kuwetach syf, spoźnienia kierowców... Średniowiecze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie nie interesuje kto jest winien ze filmiki z naszych sklepów się pojawiają w necie faktem jest ze są i i od razu pisze i mam nadzieje że centrala to czyta UPRZEDZAM że jeżeli moja osoba ukaże się w necie to podam was do sądu. Nie popuszczę wam tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18-5 też jedna wielka porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18-5 też porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście ze film wyszedł z centrali i to nie tylko ten film . W obiegu " domowym " jest duuuuuzo więcej filmów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do premii inwentaryzacyjnej liczy sie te 45 dni ale robocych czy wszystkich lacznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łącznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie ciekawe jak ten filmik dostał się do sieci przecież dostęp do tego ma tylko rewizja i kierownik sklepu więc według mnie ponoszą odpowiedzialność te dwie osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie mozna ten film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz wszędzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×