Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Jeżeli te wpisy to brednie to propozycja żeby przesłuchać wszystkich pracownikow sklepów gdzie były lewe inwentaryzacje a nie tylko kierowniczki bo te się nie przyznają . Ale wsród wielu ludzi są osoby które powiedzą ze inwentaryzacje sklep robił sobie sam . Państwo K nie dość ze pobierali wynagrodzenie za prace której nie wykonali a jest ono nie małe to jeszcze wraz z kierownikami pewnych sklepów popełniali przestępstwo z zakresu ustawy karno-skarbowej . Najprostsza rzecz to rzetelne i szczegółowe sprawdzenie wszystkich pracownikow którzy mogą coś wiedzieć i wyjaśnienie sprawy w firmie wewnątrz a nie zamiatanie sprawy pod dywan . Bo nie będzie miło jak UKS wejdzie z kontrolą i wtedy zarząd powie ze nic nie wiedział . Pani M być może nie powinna odejść ale napewno zachować się honorowo i zwrócić pieniążki za nie wykonana pracę . Niech nie zaprzecza bo najwyższy patrzy i prawdę zna . Nie tylko on zresztą bo w układ zamieszanych wiele osób . Rządza pieniądza wzięła górę . A przyznać się do winy to sztuka pani M .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 23: 14. prawda prawda i tylko prawda. Te co narzekają nie pracowały w innych sklepach - ja miałam taką przyjemność i przejscie do rossmanna było najlepszą decyzją. Te co tak narzekają albo są bardzo leniwe, albo na prawde trafiają na same suki w pracy. PS: do pytajacej o dni pracy, według prawa musisz mieć wolną co czwartą niedziele a tak to możesz jebać i 10 dni pod rząd. nic Ci nie będzie. to jest życie a nie bajka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 23:50 Święta prawda!Zawsze można zmienić pracę,jeśli komus nie pasuje i nie mówcie o rodzinie kredytach itp.! Kto tego nie ma w dzisiejszych czasach? Więc nie zasłaniajcie się tym,tylko przyznajcie do tego,że nie jest tak źle jak anonimowo piszecie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny u mnie pomocnik od dostaw pyta sie kiedy kasę bd miał, mówi że zawsze 16 lub 17 każdego miesiąca ma tu cisza. Kolejny raz mu nie wypłacaja w terminie i chcę odejść co tu robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie wyplacaja w terminie skoro do 20? Skoro dostal kiedys 16 to byla ich dobra wola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie ten sam problem z pomocnikiem też skarży się ze nie wypłacaja w terminie zawsze po 23 dostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest w tym prawda . Moja kiero robiła kiedyś inw sama i państwo K tylko odbierali od nas dokumenty ale to było juz 4 lub 5 lat temu i moja kiero jest jej bardzo dobra koleżanka do dziś . Nie sadze żeby to była hurtowa dzialalnosc . Raczej koleżeńska przysługa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy tu piszecie???????? Jakie 10 dni pod kolej praca.... A może któraś słyszała o czymś takim -pracownikowi należy się w każdym siedmiodniowym tygodniu pracy nieprzerwany odpoczynek 35 godzinny! Poza tym umowa zlecenie jest wypłacana do 25 dnia następnego miesiąca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile maksymalnie dni może przepracować pracownik Przyjmując, że w Państwa firmie jest dozwolona praca w niedzielę – maksymalna dopuszczalna liczba dni pracy bez przerwy to 10 dni. Jeżeli natomiast w Państwa zakładzie nie jest dopuszczalna praca w niedzielę, to pracownik może przepracować jednorazowo maksymalnie 6 dni. Źródło: Dziennik Gazeta Prawna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PKO macie premie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest już premia ciuszki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cipuszki miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko dla cipuszek ? Ech znowu to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 8 :43 . Boże widzisz o nie grzmisz . Koleżeńska przysługa , e każdej firmie są równi i równiejsi ale zastanawia czy pani wzięła za ta przysługę wynagrodzenie od rossmanna bo jeśli tak to jest to oszustwo a nie koleżeńska przysługa . Poczucie uczciwości z przysługa wam się miesza . Moim zdaniem pomimo długiego czasu wstecz sprawa powinna zostać zbadana a ustalenia podane do wiadomości wszystkich pracownikow .Dlaczego my po koleżeńsku nie możemy na jeden dzien olać swojej pracy i dostać za to wynagrodzenia ? Skandal , czy ta regionalna nie wstydzi się teraz jeździć po sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koszalin-wczoraj było ZA...SCIE, pozdro dla koleżanki z Kosmosu:))))Proszę o więcej takich inicjatyw ze str. centrali. Pani Agnieszko dziękuje za zorganizowanie spotkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanka ma już premię:)czyli dzisiaj hajsy będą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JAK JEST WYLICZANA PREMIA? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszcie ile macie na jakim stanowisku i w jakim progu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasjer, I próg - 339zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest to 1/3 średniej z trzech Twoich ostatnich wypłat coś w tym stylu ale jak dzwoniłam do kadrowej to tak mi zamotała że tylko to zrozumiałam, coś przez coś oni jeszcze mnożą dzielą i uj wie co jeszcze robią:(aby jak najmniej nam dać.Czekam ile ja dostanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja dalej nie mam w PKO :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jest z wczasami pod grusza? Jestem teraz 14 dni na urlopie koncze w niedziele i podobno firma ma mi za to wyplacic jakies dodatkowe pieniazki? Kiedy? Ile? Pierwszy raz jestem na tak dlugim urlopie i nie wiem gdzies kiedys cos mi sie obilo o uszy ale nie znam szczegolow. Prosze o info pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a jak to jest z wczasami pod grusza? Jakie warunki ttzeba spelnic? Kiedy wyplacane sa pieniazki i jaka to kwota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie. Pracownicy weekendowi zatrudniani są na podstawie umowy zlecenie czy maja umowę o pracę/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobietki a jak to jest z wczasami pod grusza? Jakie warunki trzeba spelnic? Kiedy pieniazki sa wyplacane? Czy obligatoryjnie czy trzeba skladac wniosek? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez wniosków. Do każdego dnia urlopowego doliczana jest kwota około 30 zł do wypłaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rossmann nie ma czegoś takiego jak wczasy pod grusza. Za urlop jakaś tam kasę sie dostaje z wypłata. Premia wpłynęła: kasjer 1 próg 589 zł Pewnie od października nie dostaniemy premii skoro mamy takie zniszczone rzeczy na kolorowce i nikt tego nie kupi, bo przecież to co zniszczyli nie musza kupować. zreszta mamy jakiś gang złodziei perfum :/ sa w stanie pobić dziewczyny nawet. Nic z tym nie możemy zrobić a juz ukradli na spora kwotę. Podobno nie tylko nam. Ale to my odczuwamy te kradzieże nie firma, w koncu nam nie będzie sie należała premia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kupe czy można robić w sklepie kupe?a czy idzie się do WC na czas?czy raczej limit czasu jest nieograniczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×