Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
to jest łamanie prawa - kodeks pracy Art. 162. Na wniosek pracownika urlop może być podzielony na części. W takim jednak przypadku co najmniej jedna część wypoczynku powinna trwać nie mniej niż 14 kolejnych dni kalendarzowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 8:43 z 12 dni wynika ze którąs sobote ma wolna ale nawet gdyby miala inne dwie soboty do okola to i tak urlop ma miec nieprzerwanie 14 dni i koniec kropka. Nawet jesli by miala wszystkie soboty wolne. W moim sklepie tak jest . Jesli sie przez czyjs urlop zdarzy ze ktos musi pracowac3 soboty to potem ma natychmiast w nastepnym miesiącu skorygowane i wszystko się zgadza. Najgorsze sa swiete krowy ktore maja szkole 3 weekendy a mialy mowione ze sa dwa wolne zawsze i probuja wymuszac dodatkowa sobote .Tak jakby reszta nie miala sobotnich planow. To po jakiego sie do sklepu pchaja. Do biura isc od 8-16 pon - piątek i będzie jak trzeba a nie brac potem na litosc kazdegonpo kolei pipy glupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żądamy płatnych reklamówek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To macie i płatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wracajac do mobbingu w sklepie rossmann lodz ktorym zajmuje sie pani Malgorzata Kaluzna tydzien temu zostal wyrzucony kierownik ktory przez caly rok byl pietnowany i gnebiony przez ta babe. Motywem wypowiedzenia umowy bylo ze stracila do niej zaufanie ale to ze k***a przez trzy lata sklep wyrabial wszystkie premie to chuj nie wazne. Panic Kaluzna ma zalozona sprawe o mobbing i nie pomoze jej zadne kolesiostwo mamy swiadkow idziemy po ciebie juz nikogo nie skrzywdzisz dobierzemy ci sie do d**y. A tak nawiasem na miejsce tego kierownika jest przyszykowane miejsce dla psiapsiuly pani magorzaty kaluznej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kąd my to znamy . Może podacie jakiegoś alternatywnego maila w sprawie Małgorzaty ? Potrzebny jest pozew zbiorowy . W naszym regionie szykuje się podobna sytuacja bo jedna z wsadzonych z rodzinki regionalnej pindzia ma bliżej dojeżdżać do sklepu gdzie pracuje wieloletni kierownik . I tez jest misja pod kryptonimem utracone zaufanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama jak w ************* a ł a batony bez zapłaty to było dobrze a teraz zaufania brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niech ja teraz wypi.olą razem z Tonaszem za lewe inwentaryzacje . Kierowniczki które takie miały same wiedza i urząd skarbowy tez powinien się nimi zająć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest maly pikus z tym jak pani M.Kaluzna zalatwila kierowniczke sklepu posadzona o mobbing wynajela franca kreta za awans zeby zeznala przeciwko tej kierowniczce to jest k***a przestepstwo a jesli chodzi o ten spor zbiorowy to jest moc ciekawe czy szefowa rossmanna ma wiedze co odp*****la ta malpa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 10.46 nie znam kwestii bo jestem z innego rejonu ale jeżeli to prawda to mam dla was szacunek za solidarność ze sobą-pozdrawiam i życzę powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:39 To o tym mówię że musi mieć wolne. U mnie tak jest ze weekend przed i po urlopie zawsze mamy wolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej,może wie ktoś,cos o premiach inwent.kiedy będą wypłacane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed urlopem wolny weekend i po to już są 3 weekendy a nie dwa bo jeszcze między jednym a drugim tygodniem jest weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro chyba będą wypłacane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:14 Ale u mnie na sklepie tak jest ze mamy wolne jesli urlop zaczynam od poniedziałku to ostatni raz idę do pracy w piątek. Mamy rzeczywiscie trzy wedkendy wolne ale pozostale ide do pracy albo w nastepnym miesiacu mam wiecej weekendow.Tak mamy i wszyscy sobie to chwalimy, kwestia dogadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj kałuża gnębiłaś nie jednego sama wiesz i masz babo placek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ta pania z lodzi M.Kaluzna kierownik regionalny jak z koziej d**y traba nie mozna podac do sadu pracy niech sie wszyscy dowiedza w centrali kogo zatrudnili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, czy można pracować 7 dni pod rząd? I od kiedy bedzie promocja - 40 na kolorowke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można i 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten urlop to masz tylko jeden dwu tygodniowy ???nie będziesz miała w tym roku już żadnego dwu tygodniowego urlopu ??Raz w roku musisz mieć nie przerwane 14 dni odpoczynku. Ten urlop teraz to pewnie zaległy albo coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny kiefy promocja na kolorowke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam, że koniec kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można pracować 7 chyba, że wpadnie inspekcja pracy to wtedy mandat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracowałam 8 i nie robiłam z tego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracowałam 8 i nie robiłam z tego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to co piszecie na MK to potwierdzone informacje czy tak po prostu wylewacie wiadro pomyj na ta Pania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz pracować 10 dni pod rząd jeżeli twój sklep jest 7 dniowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do pytających o urlop... W każdym roku kalendarzowym musisz mieć 14dni nieprzerwanego odpoczynku,czyli nie ważne ile masz weekendów wolnych oraz dni urlopowych,ważne jest natomiast aby Twój odpoczynek był ciągły przez 14 dni. Czyli jeżeli w trakcie urlopu są święta np 1 i 3 maj to również liczysz to jako dzień wolny...i np bierzesz 8 dni urlopu+ 4dni weekendowe wolne + 2 dni świąteczne = 14 dni :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże.....widzisz i nie grzmisz... Co przemawia przez Was???? Piszecie tak straszne rzeczy,że aż trudno uwierzyć,że to dzieje się u nas w firmie...I myślę,że większość z wpisów to wyładowania sfrustrowanych ludzi... Swoją drogą czytając takie wpisy dziękuję ,że pracuję w tak fajnym regionie...Pozdrawiam 16-5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O widzę,że Pomorze się włączyło do dyskusji! Również mam pozytywne opinie! W pracy jak w rodzinie,bywa różnie ale ja akurat cieszę się,że jestem w takiej firmie. Marudzicie,narzekacie więc powiem tak - pomyślcie gdzie rok w rok są podwyżki,gdzie dzieci jadą na kolonie za "grosze",gdzie za wynik inwentaryzacyjny dostajesz co kwartał dodatkowe pieniążki,gdzie dzieciaki mają organizowany bal karnawałowy za free,gdzie dostają paczki na mikołajki,gdzie można bawić się z "pozytywnie zakręconymi",gdzie można dostać dofinansowanie do wczasów z rodziną,gdzie można biegać z finansów socjalnych itd itd?Więc zanim ocenicie i zaczniecie płakać pomyślcie jakie profity Wam przynosi praca w tej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×