Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość Lilka 56
No to ni jak ma sie ta karta do naszego sklepu , jedne kazde weekendy maja wolne a inne wszystkie pracuja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka896
Jaki to był hotel w Świnoujściu w tamtym roku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez nie trzymanie się terminu z wypłatą u pomocnika przy dostawie. Właśnie straciłam chłopska nie przyszedł na dostawę co robić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponoć do 20 im wypłacaja, dasz radę może dziś dostanie. Kasę i wróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro placa do 20 stego który w tym miesiącu wypadl w niedziele to powinni wypłacić pieniądze w piątek. Co za głupie myślenie ze może dziś wypłaca. Ustalają terminy których sami się nie trzymają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja moim zdaniem dobrze zrobił że odszedł sam bym tak postopila na jego miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 6.37 a co ty się o niego martwisz? poszedł przyjdzie drugi mało to przygłupów bezrobotnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bezrobotnych przygłupów? dziewczyny nie macie za grosz wstydu tak bezceremonialnie obrażać osoby które się imają tej niewdzięcznej roboty... żenada! robicie opinie normalnym laskom pracującym w rosach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:45 Sami ustalają reguły to niech ich przestrzegają. Do 20-stego to do 20-stego a nie po 20-dziestym to raz a dwa na dostawach nie pracują przyglupy nie wrzucaj wszystkich do jednego worka. Po trzecie chyba nie masz pojęcia jak trudno jest znaleźć kogoś na dostawy dyspozycyjnego i jeszcze kumatego. Także nie obrażaj osób pracujących przy dostawach. Dyspozycyjny- wszyscy wiem o jak różnych porach mamy dostawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wyżej -jaka jest stawka ?ile taki chłopaka zarabia?to może bratu powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie tez nie dostał jeszcze wypłaty zgłosiłam to na erosie a stawka 15zł brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę nie obrażać chłopaków z dostaw my w Legnicy mamy super chłopaka do pomocy, i słyszałam że Jawor również ma kumatego chłopca, więc nie wiesz co mówisz są bardzo potrzebni i odwalają dużo roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drogie koleżanki praca na nockach najczęściej to ogromna harówa i też nikt nie powiedział że pracują na tych zmianach przygłupy- szanujmy każdego tak jak chciałybyśmy by nas szanowano i nie ważne jakie stanowisko piastujemy .serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DO18.11-Powiedziałam bratu o tych 15zł brutto odpowiedział mi że debila to mam sobie w sklepie poszukać .Szkoda próbowałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanki i mnie też chłopak kasy nie dostał i martwi się czy do świąt dadzą czy jako asystentka zgłosić to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie 19:11 trudno jest kogoś znaleźć na dostawę za taka stawke, dyspozycyjnego, kumatego, do tak ciężkiej fizycznej pracy. Niekoniecznie to musi być "bezrobotny przyglup" bo taka stawka to proste liczenie ile się dostanie. U mnie na sklepie sa dwie dostawy w tygodniu po 3- 4 godziny a jak nie ma wydajności to 2 a czasem tylko rozładunek. Także ten dyspozycyjny ludek od dostaw za grosze jest na każde nasze skinienie a firma jeszcze nie raczy wypłacić kasy w terminie. A my później musimy się martwić o dostawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam nie 19:11 tylko 19:06 :-) wypowiedź Twojego brata powinna Ci uświadomić skąd nasze zmartwienia bo nikt nie chce tak ciezko pracować za takie pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My w Legnicy mamy fajnego chłopaka z humorem dowcipnego i dobrze kumatego, ale słyszałam że Jawor również ma spoko chłopaka! JAWOR. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zapupowiu tez mamy super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile mam czekać ma kasę, to jest kpina do 20 są wypłacane a już jest 22 ,święta się zbliżają chyba ze ich to nie obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce mi się wstać do pracy wole jednak 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasz chłopak juz ma kasę od piątku . Widać nie dostaniesz pewnie ks nie wysłała godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p*****le tę firmę 3 razy w terminie nie dostałem kasy, a dziewczyny zawsze na czas dostają gdzie tu sprawiedliwosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze mieliśmy fajnego chłopaka na nocki, ogarnięty, szybko robił, sympatyczny, zostawiał po sobie porządek. A teraz tego co mamy to masakra, nie odbiera telefonów, raz przychodzi na dostawę raz nie, zostawia taki burdel. Ale znaleźć kogoś za taka kasę jest cieżko w Wawie, bo tu sklep na sklepie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest wykorzystanie i Nie płacenie w terminie .będę zmuszony zgłosić to wyżej bo raz ok może się zdazyc ale 3 razy to już przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może ta co tak wyżej słodzi o tych 3000tyś produktów nowych wam pomoze 15zl na godz brutto to dobre pieniądze zadzwońcie i się spytajcie NIE JEST CHĘTNA? a nóż kto pyta nie błądzi!!!!!!!!lepiej chyba pOMÓC NA DOSTAWACH NIŻ GADAC GŁUPOTY W NECIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wygląda sprawa pani M K ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie odnośnie domków letniskowych-są5-8osobowe tzn ze jakby co to będe mieszkac jeszcze z inną rodziną jak nas jest troje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halo,był ktoś w tych domkach letniskowych???w zeszłym roku???jak tam sie mieszka??domki są wieloodobowe to łączą Np 2rodziny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym roku dokładają uchodźców .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×