Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Buhaha .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czytaliście te instrukcje wszystkie... Jak u nas poprzyklejali te naklejki od razu polecialsm czytać w instrukcji tylko juz nie pamiętam chyba kasjerskiej podpunkt coś związane z monitoringiem wizyjnym i tam jest dokładnie napisane ze kamery obejmują sale sprzedaży, biuro korytarz i zaplecze albo magazyn juz nie pamiętam dokładnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o widze że znowu pojawia sie temat Skarbka z Gór. Czyżby Karolina M nie pozbyła się wystarczająco dużo osób? Znowu ktoś przyszedł "ze złym kolorem lakieru na paznokciach" to go zjebała? Znowu wstała lewą nogą i na wstępie ludzi od debili powyzywała? A może pracownicom nie udało się w ciągu 4h rozłozyć całej dostawy z kolorówką ,zrobić mercha, nabić dziur i Karolci sie to nie spodobało? Ja się pytam co sie tam musi stać żeby ktoś sie zainteresował tym sklepem? Ile jeszcze regionalna bedzie udawała że nie widzi problemu i że wszystko jest wporządku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj wielki dzień pani Kaluzna kierownik regionalny w z łodzi ma założona sprawę o mobbing!!!!!!!!!! Jedziemy z tą małpa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O a co z ta Kaluzna mozesz cos wiecej powiedziec jako regionalna jest jeszcze gorsza niz jak byla kierownikiem, mialam z nia kedys doczynienia ale na szczescie juz tam nie pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratulację dla wpisu z godziny 15.25. zgadzam się z założeniem sprawy mobbingowej dla pani kałużnej z łodzi. Wiele osób z regionu i nie tylko się wypowie i pod tym podpisze. Tak dalej być nie może. Na każdym sklepie z wyjątkiem przydupasów i byłych współpracowników MK są problemy i zj.......... atmosfera. Czekam na dalsze wpisy. W jedności siła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie jakby kazda z nas zgodzila sie opowiedziec historie z ross np w Uwadze tak jak kiedys zrobily to laski z biedronki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z nepotyzmem tez powinni powalczyc pani Aneto . kazdy kr niech podpisuje oswiadczenie ze nie bedzie bezposrednio nadzorowal pracy swojej rodziny przynajmniej lecz i tak rządzą układziki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z panią Kałużną miałam do czynienia krótko . jezeli te kamery o ktorych poszecie są to dlaczego nikt nic jej nie zrobil za wp*****lanie batonow rossmanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak pomysle ze z tą żmijowatą MK mam jechać na Centaura to mi się qwa na wymioty zbiera .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak pomysle ze mam jutro isc do pracy na skarbka to mi sie tez rzygac chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zgłoscię to do uwagi. ja niestety była bym nie porządku wobec swojego sklepu i ks biorąc w tym udział mimo, że czasem moja ks to zmija, ale ma jednak odruchy człowieczeństwa. Ale tam gdzie na serio źle się dzieje niech w końcu się odważa i coś zrobią samo się nie zrobi i trzymam za nie kciuki. Może poprawi to nie tylko u nich ale rowniez ogólne warunki w firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 21:17 to nie jedź na Centaura jeśli Ci przeszkadza jej osoba . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w ciężkim szoku jak osoba tak wulgarna jak gość z 15.25 śmie zakładać sprawę o mobing ???? Który sąd pracy Ci uwierzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak czytam czytam o tym KR może jakieś argumenty przykłady o tym mobbingu bo jak na razie puste słowa chyba kogoś urazonego a raczej jego dumie lub pisze to ktoś kto został zwolniony.a jeśli zlozyliscie sprawę musicie mieć mocne dowody same słowa Wam nie wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siema przydupasy M.K z łodzi co ci obiecala awans z kasjera na asystenta i wp*****lanie batonow za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najłatwiej próbować zastraszyć słowami " który sad Ci uwierzy " Jednak jest wielu wielu świadków . Nie tylko słowa ale mocne dowody , argumenty i świadkowie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja niestety też jestem z regionu pani MK. i uważam że nie pomyślenia są ciągłe pisma straszące utratą premii albo innymi konsekwencjami za jakiś błąd...ilości smsów z raportami przechodzą ludzkie pojęcie, pewnie zaraz będziemy pisać jej ile razy byłyśmy w kiblu..powoli ma sie wrażenie,że kierownik w tym regionie to taki pionek i tak o wszystkim decyduje Jej Wysokość pani K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje zdanie jest takie , że piszą tu osoby ,które są mocne w gębie bo są anonimowi ciekawe czy tez by się tak wypowiadali jak trzeba byloby się podpisać??? Może ten kto obrzuca błotem tą Panią i używa jej imienia i nazwiska niech sam się podpisze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 22:40 BRAWO !!!JESTEM JEJ KIEROWNIKIEM I NIE ZGADZAM SIE Z TYM I TEZ CHETNIE POJDE DO SĄDU I POWIEM JAKA WSPOLPRACA Z NIA JEST!!!!po prostu wykonuje swoją prace za która dostaje pieniądze pracujemy w korporacji wiec wymagania są i będą. A te osoby które teraz ja tak gnoja dlaczego nie zgłosiły tego wcześniej tylko teraz gdy zwolniono kierownika sklepu....?przecież było pismo i wywiad z T.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Region 35-2 może spotkamy się w centrali i porozmawiamy prosto w oczy ?... Zobaczymy ile z Was będzie tak mocne jak tu na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze ludzie boja sie o swoja prace i dlatego nie podpisuja sie i tyle. W rozmowach z tym regionalnym raczej nie mozna miec swojego zdania i nalezy tylko grzecznie przytakiwac. A mimo akcji antymobingowych na sklepach jest coraz gorzej bo coraz wieksza presja a czasu na wszystko malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy ma jej dosyć poza kilkoma przydupasami . A co do smsów to pewnie uwielbia je dostawać bo jest niedowartościowana . Tez jestem jej kierownikiem i twierdzę że jest niestabilna emocjonalnie i niewiele sobą reprezentuje . Kilka stron wcześniej jest wpis o jej lewych inwentaryzacjach kilka lat temu . Muszę to potwierdzić bo znam temat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Region 35-2 może spotkamy się w centrali i pogadamy jak Wam źle będą gorzkie żale.... Albo na spotkaniu reg.usiadziemy po prawej za .... Po lewej przeciw... Zachowamy się jak dorośli .... Dajcie znać a zorganizuje zebranie... Albo podaj Pani kierownik (sklepu)date rozprawy.Jak to zostalam nazwana tu "przydupas M.K" Gocha masz wsparcie !!!! Ale teraz będzie hejt w moja stronę :)hahaha i poczuje się jak gwiazda celebryta . Laski ale jesteście głupie...jak wychowujecie swoje dzieci lub będziecie...jeśli nie umiecie rozmawiać z ludźmi...będziecie rozwiązywać wszystko agresją... To może od razu zgloscie się do islamu i wysadzajcie wszystko w powietrze jak Wam cos nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 22:55 , brzmi jak groźba . Dlaczego w centrali ?? Bo musisz mieć plecy i tylko juz tam się nie boisz ze Cię " zlinczują " . Prawda jest taka że nie pozwolimy na to . Sprawa zgłoszona do Uwagi . Reportaż w środę po świętach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No w sumie to nie wiadomo czy będzie bo bedą się próbowali kontaktować podobno ze wszystkimi stronami żeby każdy mógł się wypowiedzieć . Tak słyszałam o tym programie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaj miejsce :)możemy spotkać się u ciebie w domu :)abyś czuła się bezpiecznie :)A program uwaga weźmie kazda sprawę:) kierownik po stronie M.K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:54 to sama MK bo nie ma juz kogoś takiego jak kierownik po stronie MK chyba ze kierownik Tomasz K , to wtedy tak . Sama bidulka pisze w swej obronie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tu się bardzo mocno myślisz!!! Jak Ty się przyznasz kim jesteś to ja to zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tak źle z M.K i w tej firmie to dlaczego nie zmienicie pracy...?mi jak bo źle zmieniła nie oczerniajac innych?i nikt nie ODP dlaczego nie wczesniej to wypłynęło tylko teraz po zwolnieniu...? Na ost z spotkaniu było podana stopa bezrobocia w Lodzi wiec można wybierać przebierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×