Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
U nas impuls z Bielendy to porażka!!!!Sprzedałam od początku promocji zaledwie 48 szt. A na kolejnym impulsie zaś kremy będą. Haaaaaallllooooowwwwwww rynek może przesycił się kremami????!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A macie jeszcze rzeżuchę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas impulsów wiecznie brak , dają za mało. A rzeżucha to wam juz raczej nie wzejdzie . U nas jest jeszcze . Zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na impuls zdecydowanie lepsze pasty , żele i szampony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
48 impulsów to i tak dużo ja chyba z 10 sprzedałam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wzdęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo czytam o swoim regionie albo każdy Kierownik Regionalny ma zakontraktowane wsadzenie przynajmniej jednego przydupasa z rodziny na kierownika . Mam to szczęście pracować z jedna z takich pań i długo juz to nie potrwa . Jestem 5 razy w tygodniu pouczana ze jej ciocia jest regionalna i żebym uważała . Każdego dnia idąc do pracy zastanawiam się czy mnie zwolni . Żeby tego było mało żaden z niej Tytan pracy a czego się nie dotknie to zaraz rozwali , popsuje i zniszczy . Chciałam odejść po cichu ale jak idziecie z mobbingiem to ja tez bo mi całą chęć życia odebrała . Wracam do domu leżę i jedyne na co mam sile to patrzeć w sufit . Kiedy wydaje jakieś polecenie zawsze pamięta aby podkreślić ze ma wykształcenie potrząsając przy tym swoimi rozczochranymi kudłami i wysyłając usta . Kiedy proszę żeby ze mnie nie szydziła to mówi ze " udziela mi tylko informacji zwrotnej " Ludzi po szkole średniej potrafi nazywać niedoukami . Kij jej w oko z taką pracą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pytalas o przeniesienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cytuję : "Albo czytam o swoim regionie albo każdy Kierownik Regionalny ma zakontraktowane wsadzenie przynajmniej jednego przydupasa z rodziny na kierownika ." Skąd wniosek że każdy KR?? Znasz każdego KR?? Tyle razy pisałam i prosiłam żeby nie wrzucać wszystkich do jednego worka. To, że Twój KR jest taki czy owaki nie znaczy, że każdy taki jest. Apeluję do wszystkich udzielających się tu osób - chcecie być traktowane poważnie to też bądźcie poważne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buehh może nie każdy . Może któryś ma kręgosłup moralny . Mój nie ma . Mimo ze się robi zawsze jak trzeba to się do czegoś musi przyczepić choćby minimalnie . Jakże marzę aby raz przyjechał , powiedział ze się wszystko podoba i wyszedł . Pracować by się chciało . A tak nie dogodzisz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
48 ro super wynik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno można wygrać jakieś wycieczki zagraniczne za dobre wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno spora konkurencja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
92 osoby wygrały wyjazd do Amsterdamu. Zostały nagrodzone za sprzedaż, SOK....Nie wiem jak wy, ale na mnie podziałało to motywująco. Wygrałam raz wycieczkę w Rossmakuj Świat i było super, pięknie, nie do opisania ..... I mam ochotę znowu gdzieś wyruszyć!!!!To nic nie kosztuje, uśmiech, życzliwość....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze nie było żadnej informacji o wyprawce dla pierwszoklasisty, zapewne w piśmie podadzą nr tel. pod który należy się kontaktować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba ci się pory roku pomyliły.o wyprawkę składa sie latem wniosek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest już ta lista najlepszych sprzedawców na stronie pracujewrossmannie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest już ta lista najlepszych sprzedawców na stronie pracujewrossmannie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy jest już ta lista najlepszych sprzedawców na pracujewrossmannie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Impulsówkę liczą bardzo niesprawiedliwie. Jeżeli sprzedam dwa kremy na jednym paragonie to zaliczane jest to jako jeden impuls. I bardziej opłaca się polecać impulsy osobom, ktore rzadziej mają jedynkę, czy dwójkę. Jakoś dziwnie to jest liczone,dlatego nie wysilam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co jest w paczce od rossmanna za urodzenie dziecka i kiedy się ją dostaje? Nie mogę znaleźć informacji. Dziękuję za odpowiedź :) Wesołych świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się co do M.Kaluznej Z łodzi. Powinna jeździć komisja po sklepach w regionie z wyjątkiem sklepów z przydupasami. I rozmawiać z każdym pracownikiem osobna. Ci co dłużej pracują to dokładnie pamiętaj jak wyglądal sklep M.K i co się tam działo. A to co ona teraz wyprawia na sklepach to, jak traktuje ludzi, nie szanuje i wsadza swoich kretow, daje im awanse bądź premie za podpier...... Współpracowników. to przechodzi ludzkie pojęcie. Manipulantka z niej straszna. Ta baba to potwór. Zniszczy każdego kto jej nie przypadł do gustu. dochodzi do tego że się przejedzie, za dużo ludzi skrzywdzils. Za dużo ludzi przez nią samych się zwolniło, za dużo ludzi ludzi przez nią płakało. NIK nie chce być poniewierany i osmieszany sprawiedliwość w końcu ujzy światło dzienne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o wyprawkę dla pierwszoklasisty składa się wniosek(teraz pewnie elektronicznie jak prawie wszystkie) będzie już pewnie niedługo do wypełnienia(myślę że chyba w maju). moje dziecko dostało plecak z ogólnym wyposażeniem (farbki, kredki itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plecak przychodzi na sklep i z tego co się orientuje to nawet jak nie zdarzysz w terminie bo różnie to bywa to jak złożysz po terminie to tez dostaniesz. Koleżanka składała po i otrzymała fajny, kompletny plecak. Chyba z działem rekrutacji i szkoleń to załatwiła. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jeszcze będziesz potrzebowała podam Ci numer we wtorek . Wesołych Świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ile dobrze pamiętam to ten sam dział się zajmuje kasa na święta nr 42 6139505 lub 506 tak coś mi się kojarzy ale w razie czego koleżanka potwierdzi albo poda dobre we wtorek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem ze sama musisz sobie załatwiać wyprawkę kasę na święta. Jestem kierownikiem i nie wyobrażam sobie nie zadbać o swoich pracowników nawet tych nieobecnych w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwidoczniej jesteś kierownikiem który myśli o wszystkich ja gdybym sama nie dowiedziała się jak to załatwić gdzie dzwonić i gdybym sama nie wysłała papierów to niestety nikomu nie zależało żeby pytać się o osoby które są na zwolnieniu czy urlopie macierzyńskim to samo pewnie będzie z wyprawka wiec wolę sama załatwić:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze raz dzięki za info zaczęłam do wtorku na potwierdzenie numeru jednak są tu jeszcze osoby które chętnie sluza pomocą i rada a nie jak co niektóre pretensje o wszystko pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Dziewczyny :-) a czy kurier dzwoni zanim przyniesie paczke dla Dzidziusia? Co jesli nie zastanie nikogo w domu? Z gory dziekuje za odp. Dajcie znac od kiedy te wnioski na wyprawkę szkolna :-). Dziekuuuujjeee :-) wesolego Alleluja i mokrrrrego Dyngusa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×