Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
I mniej narzekania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za pracę którą wykonuję 2000 zł jest dobrą pensją. Chcecie zarabiać więcej to znajdźcie lepiej płatną pracę, po co siedzicie w rossmannie? W innych firmach nie ma żadnych premii, dodatków i kasy na święta. Nie wierzycie to sprawdźcie. Nie wiem, może według was kasjerka powinna zarabiać 3000 może więcej? Zastanówcie się jakie macie oczekiwania, a jaka jest rzeczywistość. Najwidoczniej nikt z was nie pracował za mniejsze pieniądze w dużo gorszych warunkach. To może spróbujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dane z 2015 roku, płaca minimalna w Niemczech 1428 €, w Polsce 410 €. Taka Helga zarobi w tej samej firmie ponad 3 razy więcej. A wiecie ile kosztuje np. żel pod prysznic naszej marki u nich? Kosztuje 0,5 € czyli ok. 2 zł a u nas? A teraz zestawcie to z zarobkami. A to cały czas ta sama firma. Jak myślicie dlaczego tak dużo zagranicznych firm lokuje się u nas? Bo jesteśmy dla nich tanią siłą roboczą, harujemy dla nich za grosze i jeszcze się cieszymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może czas zmienić tę rzeczywistość a nie potulnie godzić się na niewolnictwo. Syty głodnego nigdy nie zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Helga ma teraz u siebie niezły bajzel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio dostałam pocztą ofertę jednej z większych galerii handlowych, w gazetce ubrania znanych marek. Po przejrzeniu oferty zastanawiałam się dla kogo są te ubrania i buty, cena np. płaszcza 2 tysiące, butów 500 zł. sukienka 300 zł. itd. Ja na to musiałabym pracować 2 miesiące, nie jedząc i nie robiąc opłat. Jednak sklepy sprzedają te ubrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzcie mi proszę czy kolejna premia inwentaryzacyjna będzie 20 czerwca czy dopiero 20 września ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daunek rządzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 20 lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Droga kasjerko w wypłata 2000. Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka ze wszyscy tak dobrze zarabiają skoro pracujesz w stolicy i masz stawkę 17 zł to się zgodzę. Ale jeśli potrafisz czytać ze zrozumieniem to łatwo się domyślić jaka stawkę ma asystent który dostał 1700 na pełnym etacie. Rozumie ze mieszkamy w różnych miastach ale nie uwierzę ze aż takie są różnice w cenach żeby były tak różne stawki. Krótko mówiąc u mnie kasjerka mając malo dostaje 900 zł na rękę i co zmienisz się ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało godzin w sensie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tymi stawkami to też ściema, są widełki od do. Oczywiście wszyscy mają tę górną stawkę ale są tacy w tym samym regionie, mieście, ba nawet sklepie których stawka wykracza poza te widełki. Jak? A no tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu blokujecie posty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W stolicy chleb wcale nie jest droższy, tylko dziewczyny mają tam alternatywę i za twoją stawkę nie przyszły by do pracy. Firma zdaje sobie z tego sprawę, ty nie masz wyjścia, bo jeść trzeba, więc tobie mogą dać mniejszą stawkę a i tak przyjdziesz. Taka brutalna rzeczywistość firm nastawionych tylko na zysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miało być "jak największy zysk".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A te wasze 2 tysiące to prezesi takich firm wydają na jedną kolację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja majac wyrobione155 h w miesiacy distaje 1780 zl na moj region i male miasteczko patrzac jak w innych narketach dziewczyny zarabiaja to ja mam bardzo duzo , a coz narobic trzeba sie wszedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to jest coś
Czy regionalne to są święte krowy ? Ktoś napisał o Gosi I kilka słów prawdy i odrazu obraza na wszystkie sklepy i śledztwo . Że niby Pinokio pisze .... ja panią M I znam z tej strony ze mieszka niedaleko sklepu w którym pracuję i czasem jej zapach mówi ze dzien wcześniej wypiła duuuuużo piwa . Potem przyjeżdża samochodem , skoro czuć to wnioski nasuwają się same .... Ciekawe czy tez Pinokio pisał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kałuże rządzą raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto to jest M I i w którym regionie rządzi ?czyżby Warszawa? Jeśli tak to pewnie nie zna naszego pinokia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponawiam pytanie. Czy następna premia inwentaryzacyjna jest do 20 czerwca czy 20 września? Ktoś napisał, że do 20 lipca, czy tak faktycznie jest ? Z góry dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do końca lipca ta premia , nigdzie nie jest napisane ze do 20 . Dobra wola ze prędzej płaca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź procedurę inwentaryzacyjna i doczytaj. Po co ponawiasz pytanie skoro ktoś Ci odpowiedzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat ta informacja jest w procedurze premiowania nie inwentaryzacyjnej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do nas pani M rzadko przyjezdza. Wydaje sie byc miła, ale duzo dziewczyn ja krytykuje, że zamiast jezdzic i rozmawiac ze wszytkim pracownikami to czesto robi sobie wole i siedzi w domku. Serio czuć perfumy o zapachu piwa ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie w regulaminie premiowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najnowsza piwna perfuma haaaaaahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dobrze robi że w domu siedzi bo jak ma trącać " piwną perfumą" to bezpieczniej w domku popracowac .☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobrze skoro w premiowania mój błąd mówiąc ze w inwentaryzacyjnej tak samo można przeczytać. Nie znam kr o której mowa cały czas ale chyba sporo kr tak ma bo moja wcześniejsza tez robiła różne jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest to regionalna z Warszawy więcej nie napiszę. W rossmanie wszystko jest tajemnicą nawet premia która Ci się należy. Dobrze że się zwolniłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×