Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Nasz ks tez p******i ze nie kumuluje dni wolnych np ze świętami!ale jej to nie dotyczy!jak ona z przydupasami jedzie na wycieczke to mają 4dni z rzędu wolne!!!!!!!!i to szczegół ze 1/3załogi jest poza zasięgiem a reszta za nie pracuje!!!jakby sue cos stało to nawet nie na kogo ściągnąć wtedy do pracy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buhaha , a opłatę za miejsce namiotowe opłacają ? Żenada żeby nie było zapleczy biurowych do dyspozycji kr bo myśle ze nie robią tego specjalnie . Mogą mieć e domu np wrzeszczące dzieci i brak możliwości pracy w domu . Co nie zwalnia firmy z obowiązku zapewnienia im powierzchni biurowej bo nasze biura sami wiecie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wczoraj 0:54 Nasz kraj został sprzedany zagranicznym koncernom, to za poprzedniego rządu społeczeństwo zubożało, żadnych podwyżek i rosnące ceny. Obecny rząd utrudni życie tym koncernom a chce wspierać polską przedsiębiorczość, która została zarżnięta. Nie jestem za pisem, ale to popieram. Jesteśmy w Polsce a chodzimy do zagranicznych sklepów, kupujemy zagraniczne produkty, pracujemy dla zagranicznych firm, jeździmy zagranicznymi samochodami - chyba coś poszło nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego z naszych sklepów znika ZIAJA? Bo to polska firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupoty pieprzysz- u nas Ziaji coraz więcej- pasty do zębów, higiena intymna, żele, kremy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się nie zgadzam! To że przyszło kilka nowych płynów do higieny intymnej nie oznacza, że jest jej coraz więcej! Zdecydowanie mamy za mało produktów z Ziaji, zwłaszcza na pielęgnacji twarzy. I koleżanka ma rację, mówiąc że jest tych produktów coraz mniej Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ziaja otworzyła swoje firmowe sklepy dlatego wycofują się powoli z marketów i drogerii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kumoterstwa rodzinnego w Warszawie c . d. a potem płacz i nie ma kim dyrygować bo same kierowniczki są . Hardcore koksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś mój wielki dzien . Składam wypowiedzenie . Myślicie ze e Warszawie taki high life ale juz dość mam zmian po 12 godzin w ostatnim czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co nowego w łodzi słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadzwon do Łodzi zapytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak jest w sklepie na Wodnej/Garbary w Poznaniu? Idzie wytrzymać? Jacy pracownicy? A kierownictwo? Nie zrzędzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja daje wypowiedzenie w piątek ( prawie w Warszawie ) bo weekend wolny a potem pomysle czy chce przychodzic so tego kolchozu za marne grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 14:53. Ujowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Grabary jest ujowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 2016.04.10 dziewczyno zapomnij o Władku chyba że chcesz się męczyć przez cały wyjazd z nawiedzoną kierowniczką ktora na dodatek mieszka z Tobą w jednym pensjonacie. Ogólnie dramat, Ty masz zap..dalać a lalunie chodzą jak chcą i wszystko co zle jest zrobione to Ty ale wiesz jak chcesz to droga otwarta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy tez macie w tym miesiącu pełne etaty i tak nawalone godzin od 20 ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz po . Dziś moje wypowiedzenie dałam i nowa praca czeka . Tylko nie udało mi się dogadać w sprawie porozumienia stron ale przynajmniej na L4 sobie pójdę bo juz mi się nie chce pracować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od początku roku mam cały etat wiec nic nowego, ze w tym miesiącu tez. Brakuje nam jednej osoby, jesteśmy w 7 na 7 dniowym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi kiera odmówiła urlopu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też bym chciała mieć pełny etat a nie tak jak w kwietniu 127 godzin :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pięknie kolejny mobing regionalne podczas swoich kontroli mają masę zastrzeżeń co do naszej naprawdę bardzo ciężkiej pracy więc zapraszamy na dostawę i promocje a potem pogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Czy będąc na zwolnieniu ciążowym należy się premia za inwenturę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może mi ktoś wytłumaczyć jak to jest z premia uznaniowa - dlaczego raz jest, raz nie. I jaki jest sposób jej przyznawania. Będę ogromnie wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Premia uznaniowa zależy od tego czy Ci ks da w danym miesiącu czy nie. Możesz zapytać swojej ks dlaczego raz masz a raz nie :-) jeśli jest w porządku to Ci powie za co przyznaje i powie na co zwraca uwagę podczas przyznawania. Jeśli jest wredna to nawet nie pytaj tylko się ciesz że kiedykolwiek dostałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale premia uznaniowa, żeby była dana musi być uzgodniona nie tylko przez ks ale i przez regionalną. I nie jest to np. za to, że Zuzia sie nie spóżnia czy Basia przyszła za kogoś w sobotę. Uznaniowa to jest taka , że był np. pożar I Basia ugasiła go. To jest za jakieś mega wyczyn. I teraz już prawie nie są przyznawane te premie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej czy ktoś wie coś więcej na temat szkoleń dla asystentów które mają się odbyć w grudziadzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie Władek, ekipa tubylców ma weekendy wolne a ktoś kto ma teoretycznie tam pomagać zapitala jak głupi i to źle tamto za wolno, nie umiecie pracować. A jej dziewczynki łącznie z asystentami wolno pracuja i mają to w nosie.Strasznie ta kierowniczke interesuje Twoje życie prywatne. A jak z Warszawy jestes to zapomnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostalyscie na adres domowy ankietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka ankietę? Na jaki temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×